USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Фірма, яка зводить багатоповерхівку у Луцьку, «захопила» й тротуар?

12 Квітня 2016 14:04
На місці, де нещодавно стояла стела Героям Радянського Союзу, підприємство, яке поруч зводить багатоповерхівку, зайняло чи не увесь тротуар. Територію ж загородили будівельним парканом. Люди, які йдуть повз, ледве розминаються, щоб не ступити на проїжджу частину.

Хто дозволив приватним забудовникам захопити міську територію, по якій ходять люди, дізнавалися журналісти ТРК Аверс.

«Стелу Героям Радянського Союзу підприємці, які звели багатоповерхівку на розі вулиць Шопена-Огієнка хотіли знести ще минулоріч. Самовільно розбирати пам’ятну дошку взялися, бо вирішили, що вона перебуває на території, призначеній для обслуговування їхнього будинку. Однак, у міський раді дозволу на такі роботи не давали. Проте, вже незабаром стелу таки перенесли у музей, бо її вночі потрощили невідомі. А вже зараз на місці дошки встановлюють паркан», - йдеться у сюжеті.

На запитання журналістів, на якій підставі ставлять паркан та чи є на це якісь дозвільні документи, працівники розповідають, що це роблять задля безпеки перехожих, адже поряд йде будівництво.

Бригадир навіть погоджується показати журналістам ці документи, але демонструє лише генеральний план, де окреслені межі усієї території. Та запевняє, що ділянку, де стояла стела, їх зобов’язала впорядкувати міська рада, після цього паркан приберуть.

До слова, у цьому ж таки будинку придбав дві двокімнатні квартири народний депутат Ігор Лапін.

Детальніше дивіться у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ф Показати IP 12 Квітня 2016 14:13
Це робиться парковка,така як і всюди по місту.Хтось добряче хоче вжарити Черхнуху цими тупими постами
До Ф до Ф Показати IP 12 Квітня 2016 16:54
Ідіот! То не Чорнухин будинок! Савчук будує
111 Показати IP 12 Квітня 2016 14:27
В лАпіна біля глобуса в житлобуді теж двужка
бе Показати IP 12 Квітня 2016 14:59
паркан що навіки поставили!? закінчать будівництво і приберуть! і А місту що не розвиватись? чи побудували 50 років назад "хрущі " і все по тому ? подивіться в інших містах як будують там!! -.село!
Луцьк Показати IP 12 Квітня 2016 15:12
Брехливому аверсу: читайте закон декомунізаціі тоді будете писати правду
222 Показати IP 12 Квітня 2016 15:26
Не роблять благоустрій погано ,роблять погано в чому цимус навар - укржаба
АС0220ВЕ Показати IP 12 Квітня 2016 15:55
Звідки це ковельський АФЕРЮГА Ігорко Лапкін взяв гроші на дві квартири? Мутить у ВР? Контрабандою промишляв в Айдарі?
злий до АС0220ВЕ Показати IP 12 Квітня 2016 16:35
Так тож деякі дебі*куваті лучани допомогли в цьому, проголосувавши на виборах за цього "вояку - аферюгу"
виборець Показати IP 12 Квітня 2016 16:37
Лапін як рвався в ВР (проводив в дворах агітацію ), то був бідолаха голий і босий, а тепер вже не знає куди подіти гроші нажиті " непосільним "трудом.
АНДРІЙ Показати IP 12 Квітня 2016 17:03
До чого тут Чорнуха??? "вжарити Чернуху - вчіться писати правильно прізвища". Будинок Нікітюка, хай все й пояснює!!!!
Укр Показати IP 12 Квітня 2016 17:45
Молодці хлопці ви щирі украінці кацапи від вас відстають.вперед хохли
))) Показати IP 12 Квітня 2016 17:50
Тут свою ділянку, виділену у п"ятдесятих роках минулого століття, узаконити не можна, а іншим і тротуар дозволено захоплювати. З кожним днем все гавніше та гавніше.
ла-ла-ла Показати IP 12 Квітня 2016 17:51
Не чіпайте Лапіна, в нього з Шпигою саме тема по бурштину закрутилась, а ви все звідки та звідки...
12345 Показати IP 12 Квітня 2016 18:37
Нічого небуло на ділянці -всім було до одного місця ,що там і як там...зробили люди житло ,для Лучан ,всіх нероб і критиканів жаба душить...Нероби,критикани зробіть Ви щось корисного для міста !!!