Екс-соліст гурту «Ляпис Трубецкой» просить Україну про громадянство
![](/resize/450x246/r/files/news/2015/01-24/142643/55555.jpg)
Лідер гурту Brutto (колишній «Ляпіс Трубецькой») Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні.
Про це повідомляє УНІАН з посиланнм на прес-службу Міністерства культури.
Міхалок пояснив, що підтримка гуртом «Ляпіс Трубецькой» революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу. Тому лідер Brutto та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні.
Зі слів Міхалка, у 2015 році його гурт планує два всеукраїнських концертних тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у лютому Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дадуть концерт у Луцьку в рамках всеукраїнського туру.
ЧИТАТИ ЩЕ:ЛІДЕР ГУРТУ «ЛЯПИС ТРУБЕЦКОЙ» ЇДЕ В ЛУЦЬК
Кириленко, своєю чергою, звернувся з листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Міхалку та Азізбекяну.
Довідка. «Ляпис Трубецкой» - білоруський панк-рок-гурт, створений у вересні 1989 року. В середині 2000-х років «Ляпіси» під керівництвом Міхалка почали виступати із текстами, сповненими різкої соціальної критики. Як наслідок, у Білорусі «Ляпіс Трубецькой» потрапив у чорний список музикантів. У 2014 році концерти гурту в Росії скасовувалися через «антиросійські висловлювання». «Ляпіс Трубецькой» від початку підтримував Революцію гідності. Пісня «Воїни світла» стала одним з неофіційних гімнів Майдану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє УНІАН з посиланнм на прес-службу Міністерства культури.
Міхалок пояснив, що підтримка гуртом «Ляпіс Трубецькой» революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу. Тому лідер Brutto та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні.
Зі слів Міхалка, у 2015 році його гурт планує два всеукраїнських концертних тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у лютому Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дадуть концерт у Луцьку в рамках всеукраїнського туру.
ЧИТАТИ ЩЕ:ЛІДЕР ГУРТУ «ЛЯПИС ТРУБЕЦКОЙ» ЇДЕ В ЛУЦЬК
Кириленко, своєю чергою, звернувся з листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Міхалку та Азізбекяну.
Довідка. «Ляпис Трубецкой» - білоруський панк-рок-гурт, створений у вересні 1989 року. В середині 2000-х років «Ляпіси» під керівництвом Міхалка почали виступати із текстами, сповненими різкої соціальної критики. Як наслідок, у Білорусі «Ляпіс Трубецькой» потрапив у чорний список музикантів. У 2014 році концерти гурту в Росії скасовувалися через «антиросійські висловлювання». «Ляпіс Трубецькой» від початку підтримував Революцію гідності. Пісня «Воїни світла» стала одним з неофіційних гімнів Майдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
Думка
Показати IP
24 Січня 2015 18:12
Все просто. Ляпіси останнім часом втратили популярність. І щоб якось нагадати про себе, вони вирішили підтримувати останні події в Україні. Очевидно, що це їм мало допомогло.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
Анонім
Показати IP
24 Січня 2015 18:53
Подвінше громадянство заборонено законом України. Давай Міхалок, до свіданія!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
Анонім до Анонім
Показати IP
24 Січня 2015 18:54
Подвійне*
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
дідо до Анонім
Показати IP
24 Січня 2015 18:55
а губернатор пан Коломойський? Га, друже?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
122 до дідо
Показати IP
24 Січня 2015 18:59
Своїм можна і з такім капіталом...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
33 квартал до дідо
Показати IP
25 Січня 2015 00:58
у него тройное гражданство,а закон распастраняеться только на тех у кого двойное))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
Хлоп
Показати IP
25 Січня 2015 10:30
Коли вiн був товстiший, його пiснi були добрiшими))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721651158)
ВН, а до чого тут "...ПРОСИТЬ УКРАЇНУ ПРО ГРОМАДЯНСТВО..." ???
Якщо ж самі пишете що:
"Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні ПРАВА на ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ."
А набуття ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ і ПРАВО НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ це дві різні речі. ПРАВО НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ можуть мати іноземні громадяни та особи без громаднства.
По́свідка на пості́йне прожива́ння (ППП) (англ. residence permit) — документ, що підтверджує право іноземця чи особи без громадянства на постійне проживання в країні. В Україні іноземні громадяни можуть отримати посвідку на постійне проживання на підставі Дозволу на імміграцію. Дозвіл на імміграцію — рішення спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань імміграції та підпорядкованих йому органів, які надають право іноземцям та особам без громадянства на імміграцію. Дозвіл на імміграцію надається для певних категорій іммігрантів згідно з законами України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про імміграцію» у межах квот, встановлених Кабінетом Міністрів України Порядку формування квоти імміграції, Порядку провадження за заявами про надання дозволу на імміграцію і поданнями про його скасування та виконання прийнятих рішень від 26 грудня 2002 р. № 1983], або поза квотою імміграції.
Посвідка на постійне проживання оформляється Державною міграційною службою на підставі Дозволу на імміграцію в порядку, встановленому МВС та прибуття на постійне місце проживання до України. У Законі України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»зазначено, що іноземці можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну на постійне проживання або для працевлаштування на визначений термін (для в'їзду в Україну оформляється довгострокова віза).
Україні не вистачатиме 4,5 млн працівників, – Мінекономіки
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
У Луцьку п'яний водій на Mazda катав пасажира з наркотиками
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Ще понад 80 жителів Донеччини евакуювали на Волинь
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.