Екологічний колапс: у Нововолинську смердючі відходи зливають просто в ґрунт
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/07-12/222053/IMG_9598.jpg)
На околиці Нововолинська, в районі шахти №2, неочищені стоки зливаються просто в ґрунт.
Джерелом нестерпного запаху, який шириться зі сторони шахти №2 у Нововолинську, є не лише очисні споруди водоканалу, інформує БУГ.
Ідучи цією дорогою, можна потрапити на ці очисні споруди. Але якщо звернути стежкою, густо вкритою хащами – можна знайти несподіваний “сюрприз”.
Тут, у районі недіючої копальні, журналісти виявили трубу, з якої виливаються нечистоти. Про масштаби цієї проблеми не здогадуються жителі Нововолинська та наближених сіл, які щоденно потерпають від огидного запаху.
У цьому місці немає чим дихати, а нечистоти продовжують литися рікою. Смердюча “водойма” забруднює ґрунтові води і не виключено, що скоро інфекційні відділення поповняться новими пацієнтами. Неподалік заходяться населені пункти, зокрема село Морозовичі, де практично на кожному подвір’ї є колодязь.
Це просто екологічний колапс. Люди п’ють воду, навіть не підозрюючи, які спецоперації з таємного зливу відходів відбуваються за декілька кілометрів від їхніх будинків. Зовсім поряд – ставки.
Як зауважує видання, камера не в змозі передати запахи чорної рідини невідомого походження.
У місті знаходиться 5 каналізаційних насосних станцій, які перекачують каналізаційні стоки на очисні. Механічне та біологічне очищення води проходить у міських очисних спорудах. Очищена вода по трубах довжиною 6 кілометрів потрапляє у річку Західний Буг, – розповідав раніше директор підприємства “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук.
Проте очищенням води тут навіть не пахне.
Контролюючі органи мали б відслідковувати ситуацію, припинити виток нечистот та провести незалежну перевірку прилеглих до міста територій із метою виявлення незаконного їх скиду. «Також варто притягнути до відповідальності винних та перекрити стоки», - зауважує БУГ.
Наразі журналісти шукають власників труби, якої зливаються відходи. Деталі - згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Джерелом нестерпного запаху, який шириться зі сторони шахти №2 у Нововолинську, є не лише очисні споруди водоканалу, інформує БУГ.
Ідучи цією дорогою, можна потрапити на ці очисні споруди. Але якщо звернути стежкою, густо вкритою хащами – можна знайти несподіваний “сюрприз”.
Тут, у районі недіючої копальні, журналісти виявили трубу, з якої виливаються нечистоти. Про масштаби цієї проблеми не здогадуються жителі Нововолинська та наближених сіл, які щоденно потерпають від огидного запаху.
У цьому місці немає чим дихати, а нечистоти продовжують литися рікою. Смердюча “водойма” забруднює ґрунтові води і не виключено, що скоро інфекційні відділення поповняться новими пацієнтами. Неподалік заходяться населені пункти, зокрема село Морозовичі, де практично на кожному подвір’ї є колодязь.
Це просто екологічний колапс. Люди п’ють воду, навіть не підозрюючи, які спецоперації з таємного зливу відходів відбуваються за декілька кілометрів від їхніх будинків. Зовсім поряд – ставки.
Як зауважує видання, камера не в змозі передати запахи чорної рідини невідомого походження.
У місті знаходиться 5 каналізаційних насосних станцій, які перекачують каналізаційні стоки на очисні. Механічне та біологічне очищення води проходить у міських очисних спорудах. Очищена вода по трубах довжиною 6 кілометрів потрапляє у річку Західний Буг, – розповідав раніше директор підприємства “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук.
Проте очищенням води тут навіть не пахне.
Контролюючі органи мали б відслідковувати ситуацію, припинити виток нечистот та провести незалежну перевірку прилеглих до міста територій із метою виявлення незаконного їх скиду. «Також варто притягнути до відповідальності винних та перекрити стоки», - зауважує БУГ.
Наразі журналісти шукають власників труби, якої зливаються відходи. Деталі - згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722987150)
Анатоль_
Показати IP
12 Липня 2017 21:52
Шо ж то робиться в природі? Я в шоці!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722987150)
Кхе
Показати IP
12 Липня 2017 23:30
Не даремно нас німці у війну свинями називали.
Україна – найбільший імпортер зброї в Європі. Тут вже працює мінімум сім західних виробників озброєння
6 Серпня 2024 23:42
6 Серпня 2024 23:42
Лучанина судили за заперечення російської збройної агресії
6 Серпня 2024 23:21
![](/public/images/logo.png)
6 Серпня 2024 23:21
Можуть спровокувати наступну пандемію: ВООЗ оприлюднила список найнебезпечніших патогенів
6 Серпня 2024 23:02
6 Серпня 2024 23:02
У Шацькій громаді заборонили їздити мотоциклами без глушників
6 Серпня 2024 22:43
6 Серпня 2024 22:43
У Міноборони анонсували вихід застосунку «Армія+»
6 Серпня 2024 22:25
6 Серпня 2024 22:25
Рідним загиблих воїнів з Любомльщини вручили державні нагороди
6 Серпня 2024 22:06
6 Серпня 2024 22:06
У РФ заявляють про прорив українських сил до Курської області. Що там відбувається
6 Серпня 2024 21:46
6 Серпня 2024 21:46
На Волині п’яний водій електроскутера давав патрульним $100 хабара
6 Серпня 2024 21:24
6 Серпня 2024 21:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.