Для людей із вадами зору створять 3D-модель Луцького замку з бронзи
![](/files/news/2018/01-31/237381/74657.jpg)
Макет Луцького замку із бронзи створять для людей із порушеннями зору, аби вони змогли відчути на дотик головну пам’ятку міста.
Про це йшлося під час засідання 37-ї сесії Луцької міської ради 31 січня.
Із такою пропозицією виступив депутат, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Вартість 3D-моделі складе 170 тисяч гривень.
«Це для людей із порушеннями зору, зокрема для туристів, які приїздять до Луцька. Я думаю, що на День міста ми вже зможемо представити цей макет у замку Любарта», – сказав обранець громади і запропонував передбачити відповідну суму в бюджеті міста.
Директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова також повідомила, що до бюджету міста на 2018 рік заплановано внести ще кілька змін у зв’язку з необхідністю перерозподілу коштів.
Передбачено, зокрема, 500 тисяч гривень спрямувати департаменту ЖКГ на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту об’єктів благоустрою, 80 тисяч гривень – на придбання предметів довгострокового користування для КП «Луцьксвітло», 3,5 мільйона – на фінансову підтримку КП «Луцькводоканал» для погашення кредитних зобов’язань по договору НЕФКО, 580 тисяч – на придбання легкового автомобіля департаменту муніципальної варти.
Своєю чергою, здійснено перерозподіл видатків департаменту соціальної політики і зменшено видатки організації інвалідів на 3 тисячі гривень, які перекинули Луцькій міській організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання 37-ї сесії Луцької міської ради 31 січня.
Із такою пропозицією виступив депутат, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. Вартість 3D-моделі складе 170 тисяч гривень.
«Це для людей із порушеннями зору, зокрема для туристів, які приїздять до Луцька. Я думаю, що на День міста ми вже зможемо представити цей макет у замку Любарта», – сказав обранець громади і запропонував передбачити відповідну суму в бюджеті міста.
Директорка департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова також повідомила, що до бюджету міста на 2018 рік заплановано внести ще кілька змін у зв’язку з необхідністю перерозподілу коштів.
Передбачено, зокрема, 500 тисяч гривень спрямувати департаменту ЖКГ на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту об’єктів благоустрою, 80 тисяч гривень – на придбання предметів довгострокового користування для КП «Луцьксвітло», 3,5 мільйона – на фінансову підтримку КП «Луцькводоканал» для погашення кредитних зобов’язань по договору НЕФКО, 580 тисяч – на придбання легкового автомобіля департаменту муніципальної варти.
Своєю чергою, здійснено перерозподіл видатків департаменту соціальної політики і зменшено видатки організації інвалідів на 3 тисячі гривень, які перекинули Луцькій міській організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.