Діти волинських бійців повернулися з відпочинку у Польщі
![](/resize/450x299/r/files/news/2015/08-01/161351/11145119_840207039408142_3916493711278542761_n.jpg)
Діти волинських військових повернулися додому після відпочинку у Польщі, який для них спільно організували українські та польські благодійники, – йдеться на сторінці «Ковельського центру допомоги 51 ОМБР».
Відпочивала малеча два тижні у Щецині, що на північному заході Польщі, недалеко від Балтійського моря. Їй організували літній табір.
«Скільки позитивних емоцій, подарунків отримали діти, – написали ковельські волонтери. – І все це зробили прості люди, золоті серця. Щиро дякуємо за наших діточок! Уклін земний за опіку! З нетерпінням чекаємо дітей та нашу улюблену Людмилу Савіну додому, а польських благодійників – в гості!», – підсумували організатори.
Хто взяв на себе фінансування витрат від української сторони – читайте тут.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що діти волинських героїв відпочинуть за кордоном. Силами волонтерів, нотаріусів, паспортистів та інших небайдужих людей, їм виготовили понад 60 проїзних документів для відпочинку за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відпочивала малеча два тижні у Щецині, що на північному заході Польщі, недалеко від Балтійського моря. Їй організували літній табір.
«Скільки позитивних емоцій, подарунків отримали діти, – написали ковельські волонтери. – І все це зробили прості люди, золоті серця. Щиро дякуємо за наших діточок! Уклін земний за опіку! З нетерпінням чекаємо дітей та нашу улюблену Людмилу Савіну додому, а польських благодійників – в гості!», – підсумували організатори.
Хто взяв на себе фінансування витрат від української сторони – читайте тут.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що діти волинських героїв відпочинуть за кордоном. Силами волонтерів, нотаріусів, паспортистів та інших небайдужих людей, їм виготовили понад 60 проїзних документів для відпочинку за кордоном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Понад 20 сортів овочів та ягідних культур: досвід фермерського господарства біля Луцька
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Зазіхнув на засіб від бур’янів: уродженця Абхазії на Волині вкотре покарали за крадіжки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
Громада на Волині за 38 тисяч продає комунальну землю![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.