Діти небесного легіону: донька загиблого бійця «Світязя» отримала подарунки на 8-річчя
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/01-21/209538/16174847_1276727912413912_2984304867960416903_n.jpg)
Сьогодні 8 рочків виповнилось Вікторії Скворцовій. Вона дуже мріяла на День Народження отримати художній набір. ЇЇ вітчим Сергій Помінкевич загинув на фронті влітку 2014 року в Іловайському «котлі». Від небайдужих людей дівчинка отримала сьогодні подарунки.
Про це на сторінці у Фейсбуці написав волонтер проекту Меценати для солдата Руслан Теліпський.
«Ми зауважили, що чим реальніше і щире побажання дитини - тим більше людей хоче долучитись! Дуже приємно, що аж від 3-х небайдужих людей і 2-х спілок Вікторія отримала і ще доотримає невдовзі дарунки. Коротко ми хочемо про них розповісти», - пише Руслан Теліпський.
Зокрема, зазначає він, набір аркушів, дитячий мольберт, фарби і інші необхідні аксесуари подарували дитині подружжя Іванка та Богдан з дітками. Великий пакунок потрібних речей і великого мольберта для майбутнього художника приготувала команда друзів з Фабрики Святого Миколая. Керівники @The ROOM дизайн-студія приготували для дитини сертифікат на 5 безкоштовних занять в їхній студії, і з подальшими літніми пленерами на природі;
Луцький активіст Володимир Бут-Гусаїм бере персональний патронат до цієї дитини, і в разі потреби прикладе усі зусилля, щоби з початку навчального року осінню записати Віку у повноцінну художню школу, а влітку допомогти щоб мама з Вікусею та молодшою сетричкою Мартою нарешті втілили давнішу мрію і побували нарешті на славнозвісному озері Світязь!
Подаруночки від себе і своєї доні Стефанії приготувала і сестра бійця АТО Віра, яка разом зі своєю молодшою донею завітала разом з нами щоби спільно привітати сьогоднішню іменинницю! На днях Віра доробить ще й персональну ляльку, а Стефанія ще написала лист для дитини.
І на кінець: Неоніла з Києва та п. Оля зі Швеції переслали для дівчинки 3D-пазли та солодощі
«Щиро дякуємо усім благодійникам, що відгукнулись на наш заклик!
Ми цінуємо будь-яку допомогу, сприяння та розголос для здійснення мрії дітей Небесного Легіону у цей складний для їхніх сімей час. Маєте бажання підтримати дітей – переказуйте кошти нашому координатору даного проекту Natali Sky (Приватбанк: 4149-4978-1590-0321 Скиба Наталія Миколаївна), зазначаючи на яку саме дитину адресуєте! Це допоможе скластись по частинам на якусь нормальну річ. Також можна до нас присилати вже готові (придбані) подарунки, аби ми у зазначений час могли тій дитині святково їх вручити, до якої прихильне саме ваше серце! Буде класно, якщо ви бажатимете ще й долучитися до поїздки та безпосереднього привітання дитини разом з нами», - йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на сторінці у Фейсбуці написав волонтер проекту Меценати для солдата Руслан Теліпський.
«Ми зауважили, що чим реальніше і щире побажання дитини - тим більше людей хоче долучитись! Дуже приємно, що аж від 3-х небайдужих людей і 2-х спілок Вікторія отримала і ще доотримає невдовзі дарунки. Коротко ми хочемо про них розповісти», - пише Руслан Теліпський.
Зокрема, зазначає він, набір аркушів, дитячий мольберт, фарби і інші необхідні аксесуари подарували дитині подружжя Іванка та Богдан з дітками. Великий пакунок потрібних речей і великого мольберта для майбутнього художника приготувала команда друзів з Фабрики Святого Миколая. Керівники @The ROOM дизайн-студія приготували для дитини сертифікат на 5 безкоштовних занять в їхній студії, і з подальшими літніми пленерами на природі;
Луцький активіст Володимир Бут-Гусаїм бере персональний патронат до цієї дитини, і в разі потреби прикладе усі зусилля, щоби з початку навчального року осінню записати Віку у повноцінну художню школу, а влітку допомогти щоб мама з Вікусею та молодшою сетричкою Мартою нарешті втілили давнішу мрію і побували нарешті на славнозвісному озері Світязь!
Подаруночки від себе і своєї доні Стефанії приготувала і сестра бійця АТО Віра, яка разом зі своєю молодшою донею завітала разом з нами щоби спільно привітати сьогоднішню іменинницю! На днях Віра доробить ще й персональну ляльку, а Стефанія ще написала лист для дитини.
І на кінець: Неоніла з Києва та п. Оля зі Швеції переслали для дівчинки 3D-пазли та солодощі
«Щиро дякуємо усім благодійникам, що відгукнулись на наш заклик!
Ми цінуємо будь-яку допомогу, сприяння та розголос для здійснення мрії дітей Небесного Легіону у цей складний для їхніх сімей час. Маєте бажання підтримати дітей – переказуйте кошти нашому координатору даного проекту Natali Sky (Приватбанк: 4149-4978-1590-0321 Скиба Наталія Миколаївна), зазначаючи на яку саме дитину адресуєте! Це допоможе скластись по частинам на якусь нормальну річ. Також можна до нас присилати вже готові (придбані) подарунки, аби ми у зазначений час могли тій дитині святково їх вручити, до якої прихильне саме ваше серце! Буде класно, якщо ви бажатимете ще й долучитися до поїздки та безпосереднього привітання дитини разом з нами», - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1723119454)
Ігор
Показати IP
21 Січня 2017 23:45
При чем подчерица? У других - родные дети без подарка.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723119454)
а
Показати IP
22 Січня 2017 10:01
Фацевич ,мабуть уже і ржавого цвяхане подарить
У Луцьку зіткнулися мотоцикл та автівка, постраждав чоловік
Сьогодні 14:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:49
Нова очільниця ПФ на Волині та голова облради обговорили пенсійне забезпечення військових та соцзахист вразливих категорій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Чотирьох волинян підозрюють у торгівлі наркотиками
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
Туреччина планує створити систему ППО «Сталевий купол»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
У Британії тисячі людей вийшли на протести проти расизму
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.