Діти Героїв Небесної сотні: слова до загиблих батьків
![](/files/news/2017/02-19/211594/Maydan-2014.jpg)
Три роки після розстрілів на Майдані. Чергова дата, яка змушує українців укотре проводити ревізію: чого домоглися? Чи такою, як є зараз, хотіли бачити Україну ті, хто безстрашно помирав за неї у лютому 2014-го?
Програма ТСН.Тиждень вирішила дати слово тим, заради кого герої Небесної сотні йшли під кулі - їхнім дітям. Чим живуть? У що вірять? Що вони хотіли б сказати своїм татам, які не повернулися з Майдану… Тож деталі дивіться на відео.
Варто зазначити, що, за даними Генеральної прокуратури, триває досудове розслідування 500 злочинів щодо загибелі та вогнепальних поранень майданівців і правоохоронців, 55 особам оголошено підозру, 10 осіб під вартою, 8 осіб на лаві підсудних, 3 особи під домашнім арештом, 40 осіб у розшуку, 5 обвинувальних актів скеровано до суду, винесено вироків – нуль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Програма ТСН.Тиждень вирішила дати слово тим, заради кого герої Небесної сотні йшли під кулі - їхнім дітям. Чим живуть? У що вірять? Що вони хотіли б сказати своїм татам, які не повернулися з Майдану… Тож деталі дивіться на відео.
Варто зазначити, що, за даними Генеральної прокуратури, триває досудове розслідування 500 злочинів щодо загибелі та вогнепальних поранень майданівців і правоохоронців, 55 особам оголошено підозру, 10 осіб під вартою, 8 осіб на лаві підсудних, 3 особи під домашнім арештом, 40 осіб у розшуку, 5 обвинувальних актів скеровано до суду, винесено вироків – нуль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чотири роки провели в луцькому СІЗО: підозрювані в крадіжці на $60 тисяч відправилися на передову
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
У Луцьку в суботу обмежать рух транспорту перед замком, а від сьогодні перекриють проїзд з вул. Клима Савура на Перемоги
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
На 46 тисяч більше, ніж у червні: у липні різко зроста кількість охочих поїхати за кордон, – Волинська митниця
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.