День кварталу на Привокзальному з Фондом Ігоря Палиці. Трансляція
У Привокзальному мікрорайоні протягом усього дня триватимуть святкування, організовані Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Програма масового дійства насичена веселими розвагами, цікавими майстер-класами та конкурсами для дітей і дорослих, виступами музичних і танцювальних колективів, а також розіграшами цінних подарунків.
День кварталу відбувається 16 вересня на території школи № 15, що на вулиці Привокзальній, 5а.
На гостей заходу чекають караоке, спортивні змагання, показові виступи та частування. Особливо багато цікавинок підготували для дітей: заняття з ліпки глиною, розпису іграшок, анімаційні веселощі, бульбашкове шоу та дискотека.
Також лучани зможуть вдосталь натанцюватися та наспіватися під запальні музичні виступи. Так, хедлайнерами заходу стануть волинський квартет з італійським присмаком «Luciano» та кавер-гурт «Partyfon».
Окрім того, у програмі свята – відзначення шанованих жителів Привокзального та осіб, які зробили значний внесок у розвиток мікрорайону. Кульмінацією дійства буде вручення подарунків, зокрема велосипеда, планшета та смартфона.
За найяскравішими митями святкування Привокзального мікрорайону слідкуйте в текстовій трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
День кварталу відбувається 16 вересня на території школи № 15, що на вулиці Привокзальній, 5а.
На гостей заходу чекають караоке, спортивні змагання, показові виступи та частування. Особливо багато цікавинок підготували для дітей: заняття з ліпки глиною, розпису іграшок, анімаційні веселощі, бульбашкове шоу та дискотека.
Також лучани зможуть вдосталь натанцюватися та наспіватися під запальні музичні виступи. Так, хедлайнерами заходу стануть волинський квартет з італійським присмаком «Luciano» та кавер-гурт «Partyfon».
Окрім того, у програмі свята – відзначення шанованих жителів Привокзального та осіб, які зробили значний внесок у розвиток мікрорайону. Кульмінацією дійства буде вручення подарунків, зокрема велосипеда, планшета та смартфона.
За найяскравішими митями святкування Привокзального мікрорайону слідкуйте в текстовій трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721679415)
житель Привокзальної
Показати IP
16 Вересня 2018 14:08
Заодно зверніть увагу на жахливий стан фасаду корпусу школи №15 :(
![](/public/images/user_no_foto.png?1721679415)
Анонім до житель Привокзальної
Показати IP
16 Вересня 2018 14:57
А відколи Фонд відповідає за фасад школи?)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721679415)
123
Показати IP
16 Вересня 2018 15:01
А Фонд вже скільки років про школи піклується
![](/public/images/user_no_foto.png?1721679415)
Анонім до 123
Показати IP
16 Вересня 2018 19:51
Ну фасади точно не ремонтує))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721679415)
Віта 15 років до жит
Показати IP
16 Вересня 2018 15:54
Критикувати можуть всі дорослі , а допомогти фізично зможете? Вітаю усіх небайдужих дорослих і дітей з днем Привокзального мікрорайону.:)У нас цікаво . Ми любимо свій район:)
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
Сьогодні 22:39
Сьогодні 22:39
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.