Чому з пластмасових кришечок протези не роблять
![](/resize/450x233/r/files/news/2016/02-03/178488/c786225-0.jpg)
В уряді України запевнили, що з кришечок, які масово збирають українці, не роблять протези - це дезінформація. Кришечки йдуть на переробку, а от куди йдуть гроші від переробки - питання до організаторів.
"Мабуть, організатори акції чогось не розуміють. Але експерти визнають, що сучасні протези не можуть бути зроблені з поліетилену. Було б краще, якщо б гроші від переробки цих кришечок спрямовувались на допомогу конкретним постраждалим бійцям, але не у вигляді пластмасових протезів", - сказано в повідомленні на сайті Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, - пише ВВС
Там пояснюють, що пластик, з яких зроблено кришечки, не достатньо міцний, щоб робити з нього протези. Їх виготовляють з металу і карбонових матеріалів.
"Напевне, організатори цих акцій не розуміють, що такі флешмоби можуть зашкодити не лише фізичному здоров’ю учасника АТО (травми, зумовлені пошкодженням виробу), а й спровокувати нові психологічні травми", - додають у Службі.
Водночас, на сайті фонду "Овес" - одного з тих, що займаються збором кришечок, написано, що зібраний пластик не йде на виготовлення протезів, а здається на переробку, а зібрані за це пожертви передаються на виготовлення протезів для бійців АТО.
"У зібраного використаного пластика застосування одне - переробка. Збір використаного пластика і здача його на переробку використовуються як спосіб збору пожертв у багатьох країнах світу. Благодійна організація, що ініціює таку акцію, декларує, на яку саме допомогу будуть скеровані кошти, виручені від переробки. Такі акції проводяться у Польщі, Туреччині, Португалії...", - говориться на сайті.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, з весни 2015 року люди масово почали збирати пластикові кришечки для подальшої переробки й виготовлення протезів для воїнів АТО. З липня цього року до всеукраїнської акції долучилася і Фундація Розвитку Громад.
І вже у грудні 2015 року захисник України отримав протез ноги за рахунок зібраних українцями пластикових кришечок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Мабуть, організатори акції чогось не розуміють. Але експерти визнають, що сучасні протези не можуть бути зроблені з поліетилену. Було б краще, якщо б гроші від переробки цих кришечок спрямовувались на допомогу конкретним постраждалим бійцям, але не у вигляді пластмасових протезів", - сказано в повідомленні на сайті Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, - пише ВВС
Там пояснюють, що пластик, з яких зроблено кришечки, не достатньо міцний, щоб робити з нього протези. Їх виготовляють з металу і карбонових матеріалів.
"Напевне, організатори цих акцій не розуміють, що такі флешмоби можуть зашкодити не лише фізичному здоров’ю учасника АТО (травми, зумовлені пошкодженням виробу), а й спровокувати нові психологічні травми", - додають у Службі.
Водночас, на сайті фонду "Овес" - одного з тих, що займаються збором кришечок, написано, що зібраний пластик не йде на виготовлення протезів, а здається на переробку, а зібрані за це пожертви передаються на виготовлення протезів для бійців АТО.
"У зібраного використаного пластика застосування одне - переробка. Збір використаного пластика і здача його на переробку використовуються як спосіб збору пожертв у багатьох країнах світу. Благодійна організація, що ініціює таку акцію, декларує, на яку саме допомогу будуть скеровані кошти, виручені від переробки. Такі акції проводяться у Польщі, Туреччині, Португалії...", - говориться на сайті.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, з весни 2015 року люди масово почали збирати пластикові кришечки для подальшої переробки й виготовлення протезів для воїнів АТО. З липня цього року до всеукраїнської акції долучилася і Фундація Розвитку Громад.
І вже у грудні 2015 року захисник України отримав протез ноги за рахунок зібраних українцями пластикових кришечок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238555)
морозюк
Показати IP
4 Лютого 2016 08:55
а я давно говорил, что это развод...) селян разводят на тару...и потом у них молоко задешево скупают...за раз собирают крышек на миллион бутылок только на Волыни, а пустые бутылки выкидывают...)
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238555)
Анатоль
Показати IP
4 Лютого 2016 09:18
Я здав багато кришочок
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238555)
Алкоголь до Анатоль
Показати IP
4 Лютого 2016 10:11
та да, я свідок. НЕ один раз ми повзли до пункту здачі разом
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238555)
Соломія
Показати IP
4 Лютого 2016 10:47
То в чому проблема?? Де там розвод щось не можу побачити???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723238555)
Райкин
Показати IP
4 Лютого 2016 10:51
Черговий лохотрон.
Мы вам про насосы, а они нам про колеса!
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Удар по аеродрому «Липецьк»: з'явилися супутникові знімки наслідків
9 Серпня 2024 21:09
9 Серпня 2024 21:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.