USD 41.46 41.80
  • USD 41.46 41.80
  • EUR 41.50 41.70
  • PLN 10.60 10.80

У аграріїв Волині - проблеми через реєстраційну службу

28 Квітня 2015 09:50
Волинські землероби можуть втратити можливість сплачувати пільгові податки, бо відповідні служби не виконують належно свою роботу, зокрема у сфері реєстрації договорів оренди землі.

Про це йшлося під час оперативної наради голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика вчора, 27-го квітня.

Зі слів директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка, на поміч аграріям почали відгукуватися приватні та державні нотаріуси.

«На жаль, реєстраційна служба вкрай повільно здійснюють цю роботу. Із 3 по 22-ге квітня всіма реєстраторами області оформлено лише 388 договорів. Якщо порахувати, то це виходить по 1,5 договора на кожну реєстраційну службу, яка є в районі. Для багатьох аграріїв невчасна реєстрація може призвести до великих фінансових втрат, адже їх можуть зняти із пільгового режиму оподаткування. Нині до реєстрації підключилися приватні нотаріуси. Наприклад, пані Ариванюк із нотаріального бюро, що в Луцьку, обіцяє за два тижні зробити більше тисячі договорів. Розпочала роботу і державна нотаріальна контора в Турійському районі», - інформує чиновник.

Зауважимо, аграрії краю мали проблеми з волинськими реєстраторами й торік. Складася абсурдна ситуація з реєстрацією договорів оренди: аби мати змогу зареєструвати договори оренди земельних ділянок, підприємці Ківерцівського району змушені були займати чергу о 5 годині ранку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
борис бурда Показати IP 28 Квітня 2015 10:35
всі вопроси до нового начальника реєсраційної
Анонім до борис бурда Показати IP 28 Квітня 2015 12:43
а що там уже новий начальник?
борис бурда до Анонім Показати IP 28 Квітня 2015 14:17
обласний, а не міський
луцкий Показати IP 28 Квітня 2015 11:36
то ж зять тещё работенку подкидывает)))
місто Показати IP 28 Квітня 2015 12:59
То Горбенко вже так тісно контактує з нотаріусами?
народ Показати IP 28 Квітня 2015 18:46
коментар було видалено
!!!! Показати IP 28 Квітня 2015 22:32
заказна статейка від усіх вищевказаних прізвищ - це раз, а те що там нині керівниця, яка ні в зуб ногою ні щодо реєстраційної, ні до виконавчої - це два.
Микола Показати IP 28 Квітня 2015 22:50
мда, у нас все як завжди! ніяких фактів, зі стелі взяті цифри, як завжди чиїсь недолугі зауваження та критика не по суті і не до справи.
Наталія Ариванюк) Показати IP 29 Квітня 2015 08:13
до автора цього матеріалу, по -перше напишіть коли ці збори відбулись, здається місяця 4 назад! І так, на збори була запрошена в якості доповідача Тетяна Олексіївна Ариванюк, про таку можливість реєстрації земель аграрії чули вперше, і на той момент їх це особливо не цікавило, і хтось здав питання за скільки часу можна зареєструвати 1000 договорів нотаріус, як реєстратор? Відповідь ви прочитали в статті)) для багатьох вона є ключовою! До дописувачів! Більше відписувати не буду, так що перемивайте кістки без мене! До клієнтів) звертайтесь, консультації безкоштовні, обов'язково зареєструємо вашу з/д М. Луцьк, вул. Крилова, 7 а також є сторінка на ФБ