Богуслав Галицький: Волинь – регіон волейболу
![](/resize/450x299/r/files/news/2017/04-10/215256/voll2.jpg)
Відділення жіночого волейболу Волинської обласної дитячо-юнацькою спортивної школи за підсумками 2016 року стало найкращим в країні.
У рейтингу Федерація волейболу України враховувала всі аспекти діяльності спортшкіл: від перших дитячих змагань до професійних стартів на міжнародній арені.
«У федерації нами дуже задоволені і називають Волинь регіоном волейболу. У нас є національні збіринки, молодіжні, юнацькі... На дитячих змаганнях ми в призах майже всіма віковими групами. У 2015 Анна Степанюк стала срібним призером Універсіади, за що отримала звання «Майстра спорту міжнародного класу». Наші вихованки стали фіналістами чемпіонату Європи. На Східноєвропейській волейбольній лізі ми порапили у фінал, наша професійна волейбольна команда виступає у Суперлізі. Всі здобутки можна втомитись перераховувати», - сказав директор ОДЮСШ та Заслужений тренер України Богуслав Галицький.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРЕНЕР ВОЛИНСЬКОЇ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ ПРИСВЯТИВ ВОЛЕЙБОЛУ 42 РОКИ
Враховувались не тільки споритвні здобутки, а й масовість спорту. Зараз на Волині волейболом займається до 1000 дівчат, з них в Луцьку 500 дівчата. Близько 70% волейболістк тренуються на базі загальноосвітніх шкіл, решта – в залі ОДЮСШ.
«Пригадую, на зборах батько однієї дівчини сказав, що набагато легше поступити в університет, ніж потрапити до Галицького в команду. І справді діти хочуть грати. Вони починають займатися з самого малку і вже мріють, вже уювляють себе в стартовій шістці основної дорослої команди. Батьки заохочують їхні прагнення займатися волейболом», - продовжив Галицький.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЧАНКА – НАЙВРОДЛИВІША СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК
Богуслав Андрійович вважає, що прийшовши в спортшколу, дитина інвестує свій час у своє майбутнє. Адже це хороший старт для професійного спорту на найвищому рівні. До слова, вихованки луцького волейболу виступають в більше, ніж 20 країнах світу. І це далеко не тільки ближнє зарубіжжя.
«Можна сказати, що наш волейбол відкриває для дівчат цілий світ», - підсумував тренер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКА ВОЛЕЙБОЛІСТКА ПРО КУБОК ІЗРАЇЛЮ, ПІСЛЯМАТЧЕВУ РІЗАНИНУ ТА НОВІ АМБІЦІЇ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У рейтингу Федерація волейболу України враховувала всі аспекти діяльності спортшкіл: від перших дитячих змагань до професійних стартів на міжнародній арені.
«У федерації нами дуже задоволені і називають Волинь регіоном волейболу. У нас є національні збіринки, молодіжні, юнацькі... На дитячих змаганнях ми в призах майже всіма віковими групами. У 2015 Анна Степанюк стала срібним призером Універсіади, за що отримала звання «Майстра спорту міжнародного класу». Наші вихованки стали фіналістами чемпіонату Європи. На Східноєвропейській волейбольній лізі ми порапили у фінал, наша професійна волейбольна команда виступає у Суперлізі. Всі здобутки можна втомитись перераховувати», - сказав директор ОДЮСШ та Заслужений тренер України Богуслав Галицький.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРЕНЕР ВОЛИНСЬКОЇ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ ПРИСВЯТИВ ВОЛЕЙБОЛУ 42 РОКИ
Враховувались не тільки споритвні здобутки, а й масовість спорту. Зараз на Волині волейболом займається до 1000 дівчат, з них в Луцьку 500 дівчата. Близько 70% волейболістк тренуються на базі загальноосвітніх шкіл, решта – в залі ОДЮСШ.
«Пригадую, на зборах батько однієї дівчини сказав, що набагато легше поступити в університет, ніж потрапити до Галицького в команду. І справді діти хочуть грати. Вони починають займатися з самого малку і вже мріють, вже уювляють себе в стартовій шістці основної дорослої команди. Батьки заохочують їхні прагнення займатися волейболом», - продовжив Галицький.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЧАНКА – НАЙВРОДЛИВІША СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛІСТОК
Богуслав Андрійович вважає, що прийшовши в спортшколу, дитина інвестує свій час у своє майбутнє. Адже це хороший старт для професійного спорту на найвищому рівні. До слова, вихованки луцького волейболу виступають в більше, ніж 20 країнах світу. І це далеко не тільки ближнє зарубіжжя.
«Можна сказати, що наш волейбол відкриває для дівчат цілий світ», - підсумував тренер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКА ВОЛЕЙБОЛІСТКА ПРО КУБОК ІЗРАЇЛЮ, ПІСЛЯМАТЧЕВУ РІЗАНИНУ ТА НОВІ АМБІЦІЇ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083723)
Марія
Показати IP
12 Жовтня 2017 19:34
Пан Галицький хвалиться своїми вихованками... Не всіх дітей навчили грати волейбол у Луцьку.... Тому більше правди і порядності!!!!! Хоча порядності якраз пане тренеру вам ой як бракує!!!!!!!!!!
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.