Біопаспорти несуть ознаку печатки Антихриста – Філарет
Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет наголосив, що біометричні паспорти, які хочуть запровадити в Україні, – це певна ознака печаті Антихриста. Однак УПЦ КП жодним чином не відмовляє парафіян він них.
Про це він розповів під час конференції в прес-центрі Волинської єпархії УПЦ КП, 9-го червня. Але поки що біометричні паспорти не несуть загрози українцям, - додав він.
«Хоча ми не бачимо зараз небезпеки від запровадження біопаспортів, однак це є певною ознакою печаті Антихриста. У майбутньому ця печать матиме місце на руці й на чолі. Це будуть такі вживлені в тіло чіпи, в які можуть закладати певну інформацію. Грошей не буде. От людина зайде в магазин, а їй не даватимуть продуктів харчування, бо на ній немає відміток Антихриста, отож вона сповідує Христа. Це все може бути в майбутньому», - пояснює Святійший подальші кроки глобалізації, пов’язані з ідентифікацією людей.
Зауважимо, біометричні паспорти почнуть видавати в Україні із 1 січня 2015-го року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він розповів під час конференції в прес-центрі Волинської єпархії УПЦ КП, 9-го червня. Але поки що біометричні паспорти не несуть загрози українцям, - додав він.
«Хоча ми не бачимо зараз небезпеки від запровадження біопаспортів, однак це є певною ознакою печаті Антихриста. У майбутньому ця печать матиме місце на руці й на чолі. Це будуть такі вживлені в тіло чіпи, в які можуть закладати певну інформацію. Грошей не буде. От людина зайде в магазин, а їй не даватимуть продуктів харчування, бо на ній немає відміток Антихриста, отож вона сповідує Христа. Це все може бути в майбутньому», - пояснює Святійший подальші кроки глобалізації, пов’язані з ідентифікацією людей.
Зауважимо, біометричні паспорти почнуть видавати в Україні із 1 січня 2015-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 13
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
я
Показати IP
10 Червня 2014 07:08
какой бред! какой век на дворе???!!!Ужос!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
махно
Показати IP
10 Червня 2014 07:34
Кто привез этого старого маразматика на Волынь? Уже из ума выжил, а до сих пор в религиозном бизнесе сидит. Это и есть условия ЕС для безвизового режима. Наверное в Кгб есть отпечатки пальцев этого сятоши.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Анонім до махно
Показати IP
16 Червня 2014 15:40
зря ты так..просто незнаеш всей правды.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Дончанин
Показати IP
10 Червня 2014 07:51
Насколько мне известно, на Украине церковь отделена от государства. Почему он лезет в светские, точнее говоря государственные, дела? Разве это не является нарушением законодательства Украины?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
так до Дончанин
Показати IP
10 Червня 2014 08:59
Хто хто, а Філарет завжди ліз щоб у парафіян популярним бути, але...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Анонім до Дончанин
Показати IP
16 Червня 2014 15:42
нет,неявляется нарушением. он хочет спасти народ,а вы лезите во всякие побрекушки..лично я не буду брать биопаспорта,хоть с голоду сдохну и никуда не впустят меня...но брать их не буду..мне Бог дороже
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Сolonel до Анонім
Показати IP
4 Грудня 2014 21:25
паспорти, телевізор, інтернет,телескоп, пароплав,велосипед, друковані книги,сірники....цікаво на що ще косоголові "пастирі" не накладали анафему? Невже Господь хоче тримати своїх дітей в напівдикому стані?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Анонім
Показати IP
10 Червня 2014 09:18
Його Порошенко несе
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
100
Показати IP
10 Червня 2014 09:30
Думаю все це логічно, ще в древньому Римі намагалися по-клеймити людей. Зараз спробуй щось купити чи продати велике без паспорта та індифікаційного коду. Проповідникам потрібно і звичайні паспорти зїсти. Вони відмовляються від цифрового коду на одному документі ізгідні з іншим. Їх обурили. Різниці між індефікаційним кодом чіпом і кредитною карткою практично нема.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Я
Показати IP
10 Червня 2014 11:26
Прочтите книгу "Ноевие дни" Много интересного и поучительного
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Анонім
Показати IP
10 Червня 2014 12:05
Ото-то спеціаліст по антихристу!, який без мамона не обходиться...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
ігумен Стограмон
Показати IP
10 Червня 2014 15:55
Ну ти, Михайло, і гониш...)))))))))))))))))))))))))0
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169241)
Володимир
Показати IP
30 Вересня 2019 09:56
Підтримую Патріарха Філарета. Це небезпека для суспільства.
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.