USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.30 10.50

Екстремал у Луцьку виліз на 9 поверх без страховки. Відео

12 Червня 2017 15:38
У Луцьку екстремал без страховки виліз по стіні на дах 9-поверхівки.

Відео з цим вчинком виклали на Youtube, пише ВолиньPost.

12 червня його опублікували на каналі Театр вогню Аладдін. Фаєр шоу. З відео можна припустити, що будинок розташований на 40-му мікрорайоні біля Північного ринку.

Також автори відео попередили, що підйом здійснила людина, яка готувалася до цього.

Ймовірно, саме цей екстремал зістрибнув з мосту на потяг у травні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 15:56
Клима Савура!!!
Патріот до Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 16:47
Він думає що в нього є ще декілька життів!Він не розуміє що в нього є лише одне життя!Цього разу вдалося-а іншого може і не вдатися!Просто цьому пацану нема чим зайнятися,от і думає щоб це таке вчудити!
o_O? до Патріот Показати IP 12 Червня 2017 21:40
Він зберігся (F5 нажав) перед виповзанням-)
Волинянин до Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 16:49
Це вже вище виходить ніж 9 поверх!Виліз аж на саму кришу будинку!
Петро Показати IP 12 Червня 2017 16:36
Мандрівка за розумом.
1111 Показати IP 12 Червня 2017 16:42
Прид*рок, рано чи пізно долазиться.
Андрій Показати IP 12 Червня 2017 16:48
Подібні публікації не роблять честі журналістам. Я б штрафував такі виднання, які за ради рейтингу готові наражати дітей на небезпеку, роблячи різних бовдурів відомими.. Шкода, що ви не публікуєте імена тих авторів, хто розміщує, чи пише новини.
Людмила Показати IP 12 Червня 2017 16:53
Для чого викладати таке відео? Щоб інші подивилися: а, то ж легко! і собі полізли? Тут і синього кита не треба. Краще би розповсюджували, як діти падають і калічаться, намагаючись повторити такі "подвиги". Я би ще й в тюрму садила за розповсюдження таких матеріалів!
. Показати IP 12 Червня 2017 17:04
2013/01/05
Ідеальний Показати IP 12 Червня 2017 17:41
Такі довго не живуть, як показує практика... І що він доказав? кому..? якщо хочеш показати силу свою, їдь в село, та допомагай бабусям та дідусям...
Іван Показати IP 12 Червня 2017 17:44
Як би то зробили в америці- то б кричали - ого, круто,молодчинка. А як зробили то в Луцьку то кричать ідіот...Люди зараз бояться туалетною бумагою порізатись,,,
Ідеальний до Іван Показати IP 12 Червня 2017 19:20
а що тут крутого? мі чому кричати "Ого, круто"? що тут крутого?
Ганя до Іван Показати IP 12 Червня 2017 19:39
А ти ж такий молодець, все знаєш, безстрашний...Діб%л!
1 Показати IP 12 Червня 2017 18:44
Потенційний донор органів! (Якщо щось вціліє).
Олекса Показати IP 12 Червня 2017 19:06
Як на мене то вже краще повзти по стіні ніж сидіти за компом і обс...ати інших.
Іван Показати IP 12 Червня 2017 19:45
Адреналін зашкалює!!! Добре -як добре
Лучанин Показати IP 12 Червня 2017 19:53
Пристрелити придурка, щоб потім бюджетні кошти не витрачати на його лікування. Одним словом - долб..об
Любі свині Показати IP 12 Червня 2017 19:57
Анекдот в тему: Йде чоловік і бачить похорон. Народу так багато, молоді. Підходить і питає, кого хоронять. " А ото - кажуть- двох друзяків хоронять. Поспорили, хто дальше із вікна поїзда на ходу вигляне" "І що? " - питає перехожий. Відповідь - " Той, що в правому гробу- побідив!!!"
ВОВК Показати IP 12 Червня 2017 22:31
сміливий хлоп. А СЦ%КУНИ розкудахтались бо кішка тонка в переляків.
Ау Показати IP 12 Червня 2017 23:25
Це ж те саме путо, що на потяг стрибало з шляхопроводу