На ділянках волинських атовців невідомі рубають ліс
Копачівські атовці воюють за землю - на ділянках, які виділила їм держава, хтось незаконно рубає ліс, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».
Ветеран АТО з села Копачівка Рожищенського району Микола Свистак каже, сільрада виділила йому земельну ділянку посеред лісу-самосіву. А коли вирішив її оглянути, то виявив - спритники пиляють на його землі дерева. Однак, за словами атовця, правоохоронці на його заяви не реагують, кажуть – злочину нема.
«Це урочище Мойзики, знаходиться воно між селами Башова та Яблунівка Рожищенського району. Саме тут десять ветеранів АТО з Копачівки отримали земельні ділянки, що їм гарантує закон. Аби дістатися своїх наділів, що поросли лісом-самосівом, вони змушені їхати до сусіднього села, а далі йти чагарниками щонайменше півтора кілометра. Та поки атовці виготовляли технічну документацію, на їхній землі уже хтось взявся господарювати – вирізувати дерева», - йдеться у сюжеті.
Сільський голова села Копачіка Олександр Совтис з приводу цієї ситуації не багатослівний – лише пропонує, аби Микола Свистак показав знімальній групі, де знаходяться земельні ділянки, виділені атовцям. Побачене – вжахнуло. Землю ветеранів АТО хтось ретельно підчистив. Дерева зрубані й акуратно складені у стоси. Микола Свистак переконує, правда про те, хто це зробив і з якою метою - цікавить лише самих господарів наділів. А їхні звернення у правоохоронні органи, до Рожищенської районної державної адміністрації та Волинської ОДА, не дали жодних результатів.
Микола Свистак каже, правоохоронці зафіксували факт незаконної вирізки дерев, знайшли на ділянці знайшли на ділянці товаро-транспортну накладну. Ми написали колективну заяву. Але, додає, на жаль, факт чомусь не зареєстрували у Реєстрі досудових рішень.
Водій телеканалу, який припаркував авто поблизу головної траси, зафільмував, як навантажені лісовози вивозять деревину із цього масиву.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ветеран АТО з села Копачівка Рожищенського району Микола Свистак каже, сільрада виділила йому земельну ділянку посеред лісу-самосіву. А коли вирішив її оглянути, то виявив - спритники пиляють на його землі дерева. Однак, за словами атовця, правоохоронці на його заяви не реагують, кажуть – злочину нема.
«Це урочище Мойзики, знаходиться воно між селами Башова та Яблунівка Рожищенського району. Саме тут десять ветеранів АТО з Копачівки отримали земельні ділянки, що їм гарантує закон. Аби дістатися своїх наділів, що поросли лісом-самосівом, вони змушені їхати до сусіднього села, а далі йти чагарниками щонайменше півтора кілометра. Та поки атовці виготовляли технічну документацію, на їхній землі уже хтось взявся господарювати – вирізувати дерева», - йдеться у сюжеті.
Сільський голова села Копачіка Олександр Совтис з приводу цієї ситуації не багатослівний – лише пропонує, аби Микола Свистак показав знімальній групі, де знаходяться земельні ділянки, виділені атовцям. Побачене – вжахнуло. Землю ветеранів АТО хтось ретельно підчистив. Дерева зрубані й акуратно складені у стоси. Микола Свистак переконує, правда про те, хто це зробив і з якою метою - цікавить лише самих господарів наділів. А їхні звернення у правоохоронні органи, до Рожищенської районної державної адміністрації та Волинської ОДА, не дали жодних результатів.
Микола Свистак каже, правоохоронці зафіксували факт незаконної вирізки дерев, знайшли на ділянці знайшли на ділянці товаро-транспортну накладну. Ми написали колективну заяву. Але, додає, на жаль, факт чомусь не зареєстрували у Реєстрі досудових рішень.
Водій телеканалу, який припаркував авто поблизу головної траси, зафільмував, як навантажені лісовози вивозять деревину із цього масиву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824023)
Анонім
Показати IP
28 Лютого 2018 10:58
То люди в "камуфляжі" пикетують,охороняють,контролюють порядок у містах...а себе не можуть забезпечити?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824023)
Петручіо
Показати IP
28 Лютого 2018 12:11
Не можуть...воюють патріоти, а пікетують самооборонівські ПОЦреоти
![](/public/images/user_no_foto.png?1722824023)
Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
28 Лютого 2018 13:59
Розвів президент бардацюгу в Україні. Що дивуватися? Сам такий.
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.