USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Алея парасольок у Луцьку «заверне» аж до Стиру. Фото

13 Жовтня 2017 12:12
«Алею парасольок» у центральному парку Луцька продовжать аж до входу в СК «Спартак».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Зважаючи на популярність та позитивне сприйняття в лучан і гостей міста, «алея парасольок» буде продовжена вздовж Ротонди, повз зоопарк і аж до входу в СК «Спартак», - повідомив Ігор Поліщук та розмістив фото з місця проведення робіт.

ЧИТАТИ ЩЕ: АЛЕЯ ЛІХТАРІВ ТА ПАРАСОЛЬ: НЕЙМОВІРНИЙ НІЧНИЙ ПАРК У ЛУЦЬКУ. ФОТО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 2
запитання Показати IP 13 Жовтня 2017 14:09
Який режим включення парасольок? Не завжди увечері вони світяться.
S Показати IP 13 Жовтня 2017 16:24
і хтось поночі, коли ті парасольки світитимуться у всій красі, ходитиме такими зарослями? там же ж в кущах можуть бути маньякИ.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus