USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.67

День краси: дефіле, фотосесія й Париж у центрі Луцька

16 Лютого 2016 13:00
День краси, що відбувся напередодні свята закоханих видався по-особливому романтичним, це відчувалося у всьому: троянди, "Париж", вино, святковий настрій, мрії. Та головною і найціннішою окрасою вечора були неперевершені жінки, учасниці проекту BeautyDay‬. Гарна локація, прекрасні дівчата, затишна атмосфера разом зробили вечір незабутнім.

Розпочалося все із уроку дефіле, що проводила директор модельного агентства «Панна» Анна Басманова-Тріль. Вже не вперше луцька модель організовує «День краси» для лучанок, охочих попіклуватись своєю зовнішністю.

Далі учасницям зробили макіяж за участю візажиста студії краси Тетяни Лукашик Оксани Максимчук.

Гостинний сомельє Володимир Темченко, який у рамках проекту проводив дегустацію, розповів про етапи виготовлення, зберігання та споживання вин. Це, кажуть учасниці, дозволило повною мірою насолодитися та відчути неперевершений смак представлених напоїв - так, однією з локацій, які відвідали чарівні лучанки, став торговий центр WineTime.

Далі тривала фотосесія від Олександра Паньковця. Цього дня красуні мали можливість побувати у майже справжньому Парижі, сфотографуватись біля Ейфелевої вежі та відчути себе парижанками. Усі учасниці дотримались дрес-коду від стиліста Жанни Тріль: білий, чорний та червоний кольори, що, каже вона, є незмінною класикою.

Зауважимо, серед гостей проекту була дизайнер жіночої білизни Reine Rouge - Оксана Корнілова. На її думку, проект видався дуже цікавим. «Це - те, що потрібно жінкам! Чудова компанія, фотоспалахи, вино, подарунки! Команда Beauty Day зробила нам справжнє свято!», - зазначає вона.

Інша учасниця Валентина Окрушко запевняє, що усе було чудово і в міру. «Мала гарну нагоду спробувати себе у ролі моделі, бо Аня влаштувала нам справжнє дефіле та фотосесію, цікава локація, смачні вина та корисна інформація від сомельє. Незабутній День краси, День для себе!», - каже дівчина.

Своєю чергою, Тетяна Вітинська дякує організаторам, що влаштували нам Париж у самісінькому центрі Луцька. «Завжди мріяла там побувати. Мрії збуваються!», - захоплено каже вона.

А от Анюта Хвещук відзначила: «Чудові подарунки! Особливо прикраси ручної роботи від Олени Маланій! Дякую за гарний настрій та справжній подарунок свята! Сертифікат на День краси мені презентували друзі».


Насамкінець організатори наголосили, мовляв, задоволені тим, що вдалося створити свято, нагадати кожній жінці, що вона прекрасна, подарувати їй нові емоції та враження, дати їй можливість відчути себе у новій ролі.



Нагадаємо, у попередньому Дні Краси взяла участь головний редактор Інформаційного агентства Волинські Новини Альона Трохимчук. "Такі заходи - це прекрасний привід нагадати собі, що ти - жінка, дівчина, звернути увагу на те, як ти рухаєшся, усміхаєшся, дивишся на світ...", - зауважила вона. З її слів, поява таких ініціатив - це ще один крок до міста сучасного і міста прогресивного, бо ж основною рушійною силою будь-де є людина, і важливо, аби вона була задоволеною та щасливою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
123 Показати IP 16 Лютого 2016 13:20
Сомельє - супер! Вовчик молодець! А вот красою там і не пахне!
до 123 до 123 Показати IP 16 Лютого 2016 22:56
розуміння краси у всіх своє)))) та смаки теж, Вовчик молодець, а дівчата красуні!!!!
Красуні до до 123 Показати IP 17 Лютого 2016 20:35
Дякуємо за підтримку!
Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 13:59
тепер ми знаємо редактора в лице
Яке Показати IP 16 Лютого 2016 14:12
яке " сучасне місто, прогресивне місто", про що виговорите? та у цьому місті повно заздрісних, злобних, дрімучих поліщуків, які обпльовують все, що бачать, вже заср.ли все і в реалі і в віртуалі, зараз і сюди напруться, як минулого разу в "Таблоїд".
Лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 15:09
ну да..вчить Тріль бути моделями... стрункими...але поняття стрнка і худа - річзні речі...сама як жердина з плоскою д*пою..)))))))))
иииии до Лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 16:09
жабка еще не удавила?)))))))
777 до Лучанка Показати IP 16 Лютого 2016 23:16
навчити можна тих, хто хоче вчитись!!!
123 Показати IP 16 Лютого 2016 15:57
Альона - красуня
Іра до 123 Показати IP 16 Лютого 2016 17:13
Заздріть, заздріть! Цікаво було б на вас подивитись! Хахахаха!!!
гм Показати IP 16 Лютого 2016 15:58
для мене несподівано,що Маланій бере участь у таких..."акціях" :/
Алкаш Показати IP 16 Лютого 2016 17:34
Бухаєм вишукано, ми ж справжні поліщуки-міщани!
смайл Показати IP 16 Лютого 2016 18:18
до цієї акції не тільки такі як Маланій долучаються.... що тут такого?! це гарна творча ідея Залучають талановитих людей для співпраці- це ж суппер, це розвиток, це щось нове для Луцька! Наші люди такі далекі і закомплексовані ,що навіть не розуміють суті цих дійств! Респект для огранізаторів,я думаю це не тільки заслуга Тріль,а мабуть і тих хто надихае її на цю роботу і підказуе що і як творити, прислуховуеться до бажань жінок!
Організатори до смайл Показати IP 16 Лютого 2016 20:55
Дякуємо на доброму слові! І справді, у цьому проекті важлива команда. Кожен додає щось своє. А проект живе та надихається вами, чарівні жінки та чоловіками, які вас люблять! А щодо побажань та зауважень - є група у соцмережі. Звертайтесь!
іванна Показати IP 16 Лютого 2016 20:28
"поціновувачі" подій Луцька, організуйте спочатку своє!!!!! або для початку прийміть участь у даному проекті!
Марія Показати IP 16 Лютого 2016 21:18
поки деякі волинські жабИ душаться від заздрощів, красиві і активні жінки та чоловіки насолоджуються життям)
учасники і організат Показати IP 16 Лютого 2016 21:57
є пропозиція - прийдіть до нас, спробуйте, переконайтесь, що все позитивно, все на вищому рівні! можливо, подобрішаєте, і коментарі будуть не такі злостиві! можливо і самі захочете співпрацювати!
777 Показати IP 17 Лютого 2016 19:15
моя думка, що тільки ті, хто щасливий сам, може ділитися своїм щастям з оточуючими! Організатори, чекаємо нових новин від вас!
Організатори до 777 Показати IP 17 Лютого 2016 20:37
Дякуємо! Далі чекайте на Beauty tour та Beauty курси. Деталі у групі у соцмережі.
Ех, рідний Луцьк Показати IP 17 Лютого 2016 23:22
Ну звідки стільки заздрості і болота? Аня, Жанна - молодці. Олена Олександрівна, добре, що знаходите час на такий відпочинок. Скучила саме за такими позитивними людьми. Тій тьмі дрімучій, яка пише гидоту: краще збирайте гроші і гайда у справжній Париж. І там всіх обговорюйте досхочу - української там не зрозуміють. Не знаєте чому? Подивіться на себе і задумайтеся
777 Показати IP 17 Лютого 2016 23:24
цікаво, а що за курси? і для кого? .
Beauty курси до 777 Показати IP 18 Лютого 2016 00:20
Це для жінок та дівчат, які хочуть навчитись догладати за собою. У програмі урок правильного харчування, урок візажу, індивідуальні поради щодо стилю одягу, правильна постава - дефіле. А наприкінці - фотосесія від нашого маестро Олександра Паньковця! І все це по 1,5 години протягом 5-и субот.
777 до Beauty курси Показати IP 18 Лютого 2016 21:26
!!! Це так потрібно жінкам!!!! Успіхів вам Beauty команда!!!!
Beauty курси до 777 Показати IP 22 Лютого 2016 09:43
Дякуємо!!! Будемо старатись!
Лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 08:15
жабка)))) не смішіть мої тапулічки......я в 100000000000000 раз гарніша за ту Тріляку
Лучанин до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 08:49
Кожна людина красива по-своєму, а головне - це краса душі. І жодна гарна людина ніколи не непише такої гидоти, а ще й навіть і не подумає. Так що задумайтесь!!!
жителька Луцька до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 14:31
Фу, яка гидота. І не соромно таке писати? Команда Beauty Day - прекрасні люди. Розумні та гарні. Приємно з ними працювати та відвідувати те, що вони організовують. Тільки вперед! І не звертайте увагу на низьких людей, що пишуть усілякий сором.
до Лучанка до Лучанка Показати IP 18 Лютого 2016 20:44
цікаво б ту красоту та розум побачити))) Лучанка чекаємо фото від вас!???? Дівчат ми бачимо повсякчас.... та є можливість з ними навіть познайомитися!!!