USD 42.70 43.10
  • USD 42.70 43.10
  • EUR 42.80 43.10
  • PLN 10.26 10.40

7 листопада: події, факти, дні народження

7 Листопада 2018 00:00
День народження 7 листопада святкує чудова людина, прекрасний батько, надійний друг, підприємець Роман Чорненький.

Рідні та близькі вітають його зі святом і зичать наполегливості, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, любові, привітань, підримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять, почуттів та позитивних емоцій.
Роман Чорненький
Роман Чорненький


День народження сьогодні відзначає й тренер фітнес-залу Sport Life Дмитро Пантік. Колеги та друзі бажають йому впевненості у собі, щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині.

Також сьогодні свято й у Миколи Рожила. Рідні та близькі вітають його зі святом та бажають процвітання, надійних партнерів, непохитного здоров'я, сімейного затишку, позитивних емоцій.

Сьогодні свято й у головного редактора газети «Слава праці» Михайла Лапківа та волинської співачки Тетяни Ціхоцької.

Інформаційне агентство Волинські Новини вітає іменинників зі святом та бажає здоров'я, успіхів у всіх починаннях та мирного неба над головою. А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!
Тетяна Ціхоцька
Тетяна Ціхоцька


Іменини за православним календарем святкують Валерій, Анастасій та Маркіян.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Торік редакція розповідала про лучанку, яка створила на Волині найбільшу ляльку-мотанку.

У 2016 році луцькі двори зняли на відео з повітря.

У 2015 цього дня рішення про перейменування вулиці у Волновасі на Луцьку прийняли під час чергової сесії Волноваської міської ради Донецької області у жовтні цього року

2014 року в цей день напередодні Дня писемності та мови та в рамках святкування 90-річчя Українського радіо, відбувся всеукраїнський диктант національної єдності. Уперше за 14 років диктант писали не за призи чи премії, а лише в ім'я ідеї - усі кошти, замість призів, було вирішено переадресувати бійцям АТО.

Два роки тому у цей день редакція розповідала, що вийшла книга про власників замку на Волині, який досі зберігся. Петро Боярчук презентував книгу «Радзивілли і стара Олика».

А у 2012 році видання показало мініатюрні скрипки, які виготовляє шотландець. 3,8 сантиметра становить довжина найменшої скрипки у світі.

Також цього року у Луцьку археологи знайшли скарб. Тоді науковці знайшли металевий гаманець 1930-х років, в якому зберігалося 2 золоті каблучки та 5 срібних монет Миколи ІІ.

У 2011 році в цей день на Прикарпатті встановили танцювальний рекорд. Усі охочі взяли участь у наймасовішому виконанні запального гуцульського танцю.

Народилися:

7 листопада народилися французький фізик, хімік, педагог Марія Склодовська-Кюрі, український історик, філософ та громадський діяч Дмитро Багалій, французький письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Альбер Камю, український архітектор Ростислав Метельницький, українська актриса Катерина Литвиненко, український поет, письменник і кінематографіст Микола Вінграновський, російська актриса Рина Зелена, український актор, Заслужений артист України В’ячеслав Воронін, український художник та іконописець Віталій Садовський, український поет, перекладач, літературознавець Віктор Грабовський, джазовий піаніст Михайло Альперін, український політик Олег Тягнибок, англійський футболіст Ріо Фердінанд, український інтернет-підприємець Денис Олійников, український співак, музикант та актор Сергій Бабкін, український футболіст, захисник «Шахтаря» і збірної України Дмитро Чигринський, французький діджей і однин з найвідоміших музичних продюсерів Давід П’єр Гета, український співак Андрій Князь, українська фехтувальниця-шаблістка, олімпійська чемпіонка Галина Пундик (на фото).

Сталося:

1909 — У Львові створено Український Студентський Союз.

1917 — Почалась Жовтнева революція 1917 року.

1918 — Початок третього наступу більшовикiв на Україну.

1919 — В Ізяславі УНР і Польська Республіка підписали протокол про встановлення демаркаційної лінії між українськими і польськими військами.

1928 — в Харкові офіційно відкрито Держпром, один з перших українських хмарочосів.

1940 — У Канаді створено Комітет українців Канади — КУК.

1951 — У Києві почав роботу перший в Україні телевізійний центр.

1966 — Че Гевара залишив міністерську посаду на Кубі і відправився в Болівію вести партизанську війну.

1967 — Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію про ліквідацію дискримінації жінок.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus