USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.70

28 січня: дні народження, події, факти

28 Січня 2018 00:00
День народження 28 січня відзначає колишній головний редактор Інформаційного агентства Волинські Новини Альона Трохимчук.

Колеги вітають її зі святом та бажають гарного настрою, пахощів улюблених квітів, життєрадісних посмішок і щастя! Хай дні твої будуть наповнені красою, теплом, позитивом та увагою близьких людей. Самого тобі прекрасного з усього, що є в нашому житті

Громадська спілка «СПАС» вітає виконавчого директора Володимира Мельниковича з днем народження та від щирого серця бажає, щоб кожен новий день був багатим на перемоги, а скарбничка вашої душі поповнювалася добром та людською повагою. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця на благо рідної держави, твердою віра, непоборною сила духу! Хай річною зливою на Вас проллються здоров'я, любов і щастя, щоб ваш будинок був повною чашею, і доля завжди Вас оберігала.
Володимир Мельникович
Володимир Мельникович

З днем народження Василя Добринюка вітають брат Юрій із сім'єю та бажають здоров'я, мирного неба, достатку та благополуччя!

День народження сьогодні також святкує журналістка Ірина Новосад, тренер фітнес-клубу «Спорт-лайн» Олена Чирук, легендарний колишній нападник луцької «Волині» Володимир Мозолюк.
Ірина Новосад
Ірина Новосад
Володимир Мозолюк
Володимир Мозолюк

ІА Волинські Новини вітає іменинників і бажає мирного неба, гарних новин і добрих людей поряд.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Торік невідомі особи намагалися здійснити грабіж в одному із відділень банку. Для затримання злочинців співробітникам управління охорони довелося застосувати табельну вогнепальну зброю.

Два роки тому у мешканців Луцького зоопарку з’явилися перші меценати. Левів та канюків утримуватимуть за рахунок спонсорів.

У 2015 році редакція розповідала історію державного прапора України. Історія українського прапора розпочалася кілька століть тому, але офіційно затвердили синьо-жовтий стяг як державний символ України лише 28 січня 1992 року.

У 2014 році завершився термін дії Програми збереження та відновлення поголів’я зубрів. Щоправда, завдання, поставлені цією програмою так і не були виконані.

Народилися:

28 січня народився перший космонавт незалежної України, генерал-майор Збройних сил України Леонід Каденюк. Цього дня також народилися визначний польський та американський піаніст і музично-громадський діяч єврейського походження Артур Рубінштейн, українська радянська співачка, народна артистка СРСР Лариса Руденко, патологоанатом, бактеріолог, епідеміолог Володимир Високович, американський біохімік, лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1968 року Роберт Вільям Голлі, український важкоатлет, дворазовий олімпійський чемпіон у суперважкій категорії Леонід Жаботинський, радянський футболіст, захисник московського «Торпедо» і збірної СРСР Віктор Шустиков, голландська фігуристка Шаук'є Дейкстра, французький державний і політичний діяч, президент Франції з травня 2007 року Ніколя Саркозі, італійський футболіст, воротар Джанлуїджі Буффон, американський кіноактор Елайджа Вуд («Володар перснів», «Вічне сяйво чистого розуму», «Місто гріхів»).

Сталося:

1644 - французький актор Жан Поклен вперше підписався псевдонімом «Мольєр».

1796 – у складі Росії створені Волинська, Київська, Малоросійська, Новоросійська і Подільська губернії.

1820 – російська навколосвітня експедиція під керівництвом Фаддея Беллінсгаузена і Михайла Лазарєва на шлюпах «Восток» і «Мирний» відкрила Антарктиду.

1855 – Панамською залізницею від Атлантичного до Тихого океану пройшов перший локомотив.

1906 – у Санкт-Петербурзі відкрилися жіночі політехнічні курси - перший у Росії вищий технічний навчальний заклад для жінок.

1919 – ухвалена тимчасова конституція Української Народної Республіки, після чого Директорія України переїхала з Києва до Вінниці.

1929 – у Відні почався 1-й Конгрес українських націоналістів, на якому була створена ОУН.

1933 - мусульманин Чаудрі Рехмат Алі, студент Кембриджу, вигадав назву для країни Пакистан (буквально – «Країна чистих»).

1935 – Ісландія стала першою західною державою, яка легалізувала медичні аборти.

1956 – Елвіс Преслі вперше виступив по телебаченню. Він заспівав пісню «Готель розбитих сердець», яка незабаром стала хітом.

1965 – парламент Канади затвердив нинішній дизайн державного прапора.

1986 – через 73 секунди після злету на висоті 14020 метрів вибухнув американський космічний човник «Челленджер». Загинули семеро астронавтів, у тому числі двоє жінок.

1992 – національний синьо-жовтий стяг Верховною Радою України затверджено Державним Прапором України.

2003 – у ході зустрічі президентів Росії та України Володимира Путіна і Леоніда Кучми підписано Договір про російсько-український державний кордон, який зафіксував сухопутну його частину і підтвердив, що Азовське море і Керченська протока є внутрішніми водами кожної з країн.

2010 – президент України Віктор Ющенко визнав воїнів УПА учасниками боротьби за незалежність України. Про це йшлося в указі про ушановування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Цікавий Показати IP 28 Січня 2018 20:01
А чому Альона колишній редактор??????

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus