1 вересня у Фейсбуці: емоції і фото волинян
Урочисті, усміхнені, загадкові - волиняни діляться світлинами свята першого дзвінка у мережі Фейсбук. Для когось - сьогодні усе відбувається вперше, для когось - востаннє у шкільному житті. Але усіх - і дорослих, і малечу поєднує одна атмосфера, схожі емоції і відчуття свята. Батьки бажають один одному терпіння, малечі - успіхів і наснаги на новий навчальний рік. Хтось - прощається з літом.
Інформаційне агентство Волинські Новини зібрало пости і фото волинян у мережі ФБ.
Так, зокрема, Ірина Юзва написала на своїй сторінці: "Канікули, па-па)))".
"Стартанули. НВК №9. Ліза в 5-му класі...йооооой!!!!" - написала журналістка Лариса Жаловага.
"Перший раз - в п'ятий клас!" - написав журналіст, викладач СНУ імені Лесі Українки Олександр Дурманенко.
"Наше 1 вересня. Уже вчетверте ))) Успіхів, доню!" - додала на своїй сторінці Афанасьева Валентина.
Олена Андрусік побажала школярам вдалого навчального року. "З 1 вересня! Всім удачного навчального року, міцного здоров'я і терпіння!" - йдеться у дописі на її сторінці.
"Перший раз у другий клас" - написала Лілія Терещук.
Викладачі, тим часом, також зізнаються, що до навчального року - готові. Написала на своїй сторінці в мережі проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами у Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Анна Данильчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Інформаційне агентство Волинські Новини зібрало пости і фото волинян у мережі ФБ.
Так, зокрема, Ірина Юзва написала на своїй сторінці: "Канікули, па-па)))".
"Стартанули. НВК №9. Ліза в 5-му класі...йооооой!!!!" - написала журналістка Лариса Жаловага.
"Перший раз - в п'ятий клас!" - написав журналіст, викладач СНУ імені Лесі Українки Олександр Дурманенко.
"Наше 1 вересня. Уже вчетверте ))) Успіхів, доню!" - додала на своїй сторінці Афанасьева Валентина.
Олена Андрусік побажала школярам вдалого навчального року. "З 1 вересня! Всім удачного навчального року, міцного здоров'я і терпіння!" - йдеться у дописі на її сторінці.
"Перший раз у другий клас" - написала Лілія Терещук.
Викладачі, тим часом, також зізнаються, що до навчального року - готові. Написала на своїй сторінці в мережі проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами у Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Анна Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954410)
Вася
Показати IP
1 Вересня 2017 16:23
Як то тільки ці діти йдуть в школу. Вибирають самих самих аби ці діти ще виросли чуйні добрі розумні а не тільки позують батьки і діти а потім ростуть егоїстами !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954410)
123 до Вася
Показати IP
1 Вересня 2017 17:56
Вася, в другому реченні постав якісь розділові знаки. Бо що ти сказав, відомо лише тобі.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722954410)
Викладач
Показати IP
3 Вересня 2017 15:32
Син пішов до 5кл гімназії... Закладу №4 за списком результативності ЗНО в області. Є великі надії і сподівання. Є прекрасний потенціал і можливості. Ніяк не хочеться думати, що десь освіта краще, ніж на Батьківщині... Але освіту слід швидко і докорінно змінювати-скрізь.... Позбуватись традицій совка та чиновництва, блюдолизства, гонитви за оцінками та відзнаками... В добру пору школярі, вчителі, колеги-викладачі. Хай найкращі будуть оцінені справедливо, а найздібніші самі прокладуть гарний шлях у майбутнє. Щасливого дитинства та хорошої праці. З новим 2017-18 навчальним роком. Разом здолаємо проблеми і ворогів: які при владі чи на кордонах. А батькам терпіння, любові, взаємоповаги і розуміння.
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.