Як лучани гуртом колядували. ВІДЕО
Етно-фестиваль «Різдво у Луцьку» завершили спільною колядою та Національним гімном України. За два дні заходу на сцені в центрі міста побували біля півсотні колективів, а це - майже тисяча учасників.
Нагадаємо, раніше найбільшу свічу запалили на етно-фестивалі у Луцьку.
Віншувати зі святами приїхали колективи не лише з Луцька та всіх куточків Волині, а й зі сходу України, з Польщі та Білорусі.
ЧИТАТИ ЩЕ: «РІЗДВО У ЛУЦЬКУ»: СВЯТО ЗАРАДИ ДОБРОТИ
Наприкінці заходу, всі присутні, висловлюючи солідарність з мешканцями Франції, вшанували хвилиною мовчання загиблих у теракті в Парижі та всіх, хто загинув за одвічні людські цінності, за честь і гідність, зокрема і й українські захисників.Потому, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл привітав усіх з Різдвом Христовим.
«Улюблені браття і сестри! Коляда, якою ми сьогодні прославляємо Христа, - це той духовний піснеспів, який об’єднує вік, нації, народи. Спільною колядою ми не лиш об’єднуємося навколо віри в Христа, ми висловлюємо наші душевні й духовні відчуття, відчуття радості, яка єднає всіх людей. Свято Різдва ми називаємо сімейним святом, святом України, святом всього світу», - звернувся він до вірян і привітав з наступаючим новим роком. Адже його початок християни святкують від Різдва Христового.
Також присутніх привітав Консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцький: «Минулий рік був складним і тяжким для України, Польщі та Європи. Бо ми постали перед страшним фактом, незрозумілим ні політично, ні етично, ні інтелектуально. Бажаю в наступному році, щоб наша зустріч була в ліпшій ситуації».
Згодом слово сказав і Луцький міський голова Микола Романюк, який подякував усім учасникам етно-фестивалю, а особливо гостям міста, за те, що вони розділили разом з лучанами радість свята Різдва Христового. «Бажаю всім нам миру на нашій землі, здоров’я вам, вашим рідним, близьким. Слава всім вам і слава Україні», - звернувся він до присутніх.
Наприкінці заходу, в рамках акції «Спільна Коляда» всі гуртом заколядували знану українську колядку «Нова радість стала», а потім – з тим же натхненням і трепетом – Гімн України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, раніше найбільшу свічу запалили на етно-фестивалі у Луцьку.
Віншувати зі святами приїхали колективи не лише з Луцька та всіх куточків Волині, а й зі сходу України, з Польщі та Білорусі.
ЧИТАТИ ЩЕ: «РІЗДВО У ЛУЦЬКУ»: СВЯТО ЗАРАДИ ДОБРОТИ
Наприкінці заходу, всі присутні, висловлюючи солідарність з мешканцями Франції, вшанували хвилиною мовчання загиблих у теракті в Парижі та всіх, хто загинув за одвічні людські цінності, за честь і гідність, зокрема і й українські захисників.Потому, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл привітав усіх з Різдвом Христовим.
«Улюблені браття і сестри! Коляда, якою ми сьогодні прославляємо Христа, - це той духовний піснеспів, який об’єднує вік, нації, народи. Спільною колядою ми не лиш об’єднуємося навколо віри в Христа, ми висловлюємо наші душевні й духовні відчуття, відчуття радості, яка єднає всіх людей. Свято Різдва ми називаємо сімейним святом, святом України, святом всього світу», - звернувся він до вірян і привітав з наступаючим новим роком. Адже його початок християни святкують від Різдва Христового.
Митрополит Луцький та Волинський Михаїл
Владика побажав усім, щоб новий рік українці прожили під мирним небом, божим благословенням, і увінчався він успіхом у справах.Також присутніх привітав Консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцький: «Минулий рік був складним і тяжким для України, Польщі та Європи. Бо ми постали перед страшним фактом, незрозумілим ні політично, ні етично, ні інтелектуально. Бажаю в наступному році, щоб наша зустріч була в ліпшій ситуації».
Консул Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцький
Звернувся до лучан і гість Луцька, секретар Павлоградської міськради Дніпропетовської області Євген Аматов, бажаючи волинянам миру і добра: «Бажаю кожній родині здоров’я, злагоди. Чистого неба над головою, рідної землі під ногами, бо ми живемо в єдиній Україні».Луцький міський голова Микола Романюк та секретар Павлоградської міськради Дніпропетовської області Євген Аматов
Згодом слово сказав і Луцький міський голова Микола Романюк, який подякував усім учасникам етно-фестивалю, а особливо гостям міста, за те, що вони розділили разом з лучанами радість свята Різдва Христового. «Бажаю всім нам миру на нашій землі, здоров’я вам, вашим рідним, близьким. Слава всім вам і слава Україні», - звернувся він до присутніх.
Наприкінці заходу, в рамках акції «Спільна Коляда» всі гуртом заколядували знану українську колядку «Нова радість стала», а потім – з тим же натхненням і трепетом – Гімн України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722035432)
Лучанка
Показати IP
12 Січня 2015 03:03
Так приємно, моя донечка на фото першому)
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.