Як двоє женихів до однієї дівки сваталися
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/01-07/104827/502.jpg)
Про сватання на Коляди двох женихів до одної дівки, дочки багатого сотника розкажуть у драмтеатрі в Луцьку.
Так, 8 січня о 18:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем’єра вистави «Назар Стодоля», створеної завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».
«На глядачів чекає постановка різдвяної містерії-бурлеску заслуженого діяча мистецтв Петро Ластівки про сватання на колядування двох женихів до одної дівки, дочки багатого сотника», - пишуть організатори.
Дійство відбувається у сімнадцятім сторіччі, поблизу Чигирина, в козацькій слободі, у ніч на Різдво Христове.
Вистава «Назар Стодоля» створена з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у рамках реалізації програми благодійного фонду «Культура та духовність – головне багатство лучан». Таким чином, фонд реалізує одні з основних завдань діяльності у межах програми: популяризація українського слова, традицій і культури, вшанування пам’яті Великого Кобзаря, а також підтримує творчий колектив Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Лесі Українки.
Інформація для гладачі: виставу можна буде переглянути 9, 11, 12, 14, 19 січня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, 8 січня о 18:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем’єра вистави «Назар Стодоля», створеної завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк».
«На глядачів чекає постановка різдвяної містерії-бурлеску заслуженого діяча мистецтв Петро Ластівки про сватання на колядування двох женихів до одної дівки, дочки багатого сотника», - пишуть організатори.
Дійство відбувається у сімнадцятім сторіччі, поблизу Чигирина, в козацькій слободі, у ніч на Різдво Христове.
Вистава «Назар Стодоля» створена з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у рамках реалізації програми благодійного фонду «Культура та духовність – головне багатство лучан». Таким чином, фонд реалізує одні з основних завдань діяльності у межах програми: популяризація українського слова, традицій і культури, вшанування пам’яті Великого Кобзаря, а також підтримує творчий колектив Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Лесі Українки.
Інформація для гладачі: виставу можна буде переглянути 9, 11, 12, 14, 19 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.