Виступ «Кантабіле» в Луцьку
Відомий український академічний камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії зробив подарунок лучанам та гостям міста до Нового року та Різдва Христового. Виступ оркестру відбувся 3 січня у приміщенні кафедрального костелу святих Петра і Павла у Луцьку, - інформує Громадське.Волинь.
У програмі – різдвяні твори європейських класиків, народні колядки і щедрівки. По особливому звучав всесвітньо відомий твір Миколи Леонтовича «Щедрик». Майстерність виконавців, репертуар концерту, акустичні властивості храму та його різдвяне оформлення в сукупності створили надзвичайну, святкову, різдвяну атмосферу.
Якість виконання оцінили шаленими оплесками досвідчені поціновувачі класичної музики і пересічні волиняни, які вщерть заповнили примішення костелу. Повторний виступ оркестру запланований на 4 січня о 15 годині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У програмі – різдвяні твори європейських класиків, народні колядки і щедрівки. По особливому звучав всесвітньо відомий твір Миколи Леонтовича «Щедрик». Майстерність виконавців, репертуар концерту, акустичні властивості храму та його різдвяне оформлення в сукупності створили надзвичайну, святкову, різдвяну атмосферу.
Якість виконання оцінили шаленими оплесками досвідчені поціновувачі класичної музики і пересічні волиняни, які вщерть заповнили примішення костелу. Повторний виступ оркестру запланований на 4 січня о 15 годині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548439)
дідо
Показати IP
4 Січня 2015 10:39
А тим часом .автобус куплений за кошти платників податків, гниє під снігом на стоянці.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548439)
Корінний лучанин до дідо
Показати IP
4 Січня 2015 12:17
Тобі і медицина не допоможе!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548439)
Корінний лучанин
Показати IP
4 Січня 2015 12:22
КОНЦЕРТ СУПЕР!!! А Шутко О. - ЗАВЖДИ БАЖАНИЙ У ЛУЦЬКУ ГІСТЬ!! Це віртуоз!
Я був переважно на всіх його концертах. Радує те, що люди почали розуміти КЛАСИКУ!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723548439)
До Дідо.
Показати IP
5 Січня 2015 14:22
Автобус філармонії зробив сотні рейсів по Волині давши концерти для волинян. А ти дорогенький дідо сидиш дома і бризгаєш жовчю проти всіх і вся. Дай боже здоровя керівникам Кантабіл, Волинському хору за їх патріотичну позицію Молодці!!!
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Підпалював авто й готував замах на офіцера: у Києві затримали агента російських спецслужб
Сьогодні 13:30
Сьогодні 13:30
Викрав із агропідприємства обладнання на понад 1,7 млн грн: на Волині судитимуть уродженця Херсонщини
Сьогодні 13:13
Сьогодні 13:13
Помер під час реабілітації після поранення на фронті: у Луцькому районі поховали воїна Олега Ситарука
Сьогодні 12:56
Сьогодні 12:56
На Донеччині загинув Герой з Луцька Павло Антонюк
Сьогодні 12:24
Сьогодні 12:24
На Хмельниччині перекинувся автобус із дітьми: є загиблі
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.