Виставкова зала «ВН»: стріт-арт по-луцьки. Джем
![](/resize/450x253/r/files/news/2013/04-08/40345-1u.jpg)
«Волинські новини» запрошують своїх читачів у віртуальну виставкову залу, де від сьогодні ми будемо знайомити вас із молодими та відомими митцями у різних жанрах мистецтва. Кожен митець має право на те, щоб його творіння побачили та оцінили інші. «Волинські новини» запрошують усіх охочих зробити цей крок уперед.
Долучитися до онлайн виставок у нашій «галереї» можуть усі митці, які працюють у різних жанрах мистецтва: живопис, графіка, інсталяція, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія тощо. Надсилайте фотографії робіт у кількості від 10 штук на редакційну електронну скриньку [email protected]
Дебютує у нашій «галереї» молодий художник Андрій (творчий нік - Djem / Джем), який зайняв друге місце у виставці-конкурсі «Я - це всесвіт» у рамках всеукраїнської акції для молодих митців Art Now Session. Нагадаємо, конкурс відбувся 6-ого квітня цього року в арт-галереї «Луцьк».
Андрій народився 30 травня 1995 року у Луцьку. До 8 років проживав у Чорткові на Тернопільщині, де вперше спробував малювати. «Завжди подобалось, щось мазати, малювати, мене завжди, ще з дитинства, приваблювала графіка, чорно-білі співвідношення та композиції», - розповідає про себе молодий художник.
Із 14 років Андрій навчався у Луцькій Дитячій Художній Школі, наразі - у Волинському Державному Училищі Культури і Мистецтв імені Стравінського.
«Ще раніше захопився мистецтвом настінного малюнку, спробував малювати графіті шрифти, але з часом зрозумів, що це безглузда пропаганда свого імені та безідейна мазанина, і тоді мене зацікавив стріт арт», - розповідає Андрій. «Можу сказати, що почав більше працювати над собою, каже Андрій, збираючи та використовуючи для створення кожного нового зображення літературу та інші допоміжні засоби».
Довідково:
Стріт-арт - (з англійської Street art — вуличне мистецтво) — образотворче мистецтво, характерною особливістю якого є яскраво виражений урбаністичний стиль. Основна частина стріт-арту - графіті (спрей-арт), але не можна ототожнювати графіті та стріт-арт. До стріт-арту належать також постери (некомерційні), трафарети тощо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Долучитися до онлайн виставок у нашій «галереї» можуть усі митці, які працюють у різних жанрах мистецтва: живопис, графіка, інсталяція, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво, фотографія тощо. Надсилайте фотографії робіт у кількості від 10 штук на редакційну електронну скриньку [email protected]
Дебютує у нашій «галереї» молодий художник Андрій (творчий нік - Djem / Джем), який зайняв друге місце у виставці-конкурсі «Я - це всесвіт» у рамках всеукраїнської акції для молодих митців Art Now Session. Нагадаємо, конкурс відбувся 6-ого квітня цього року в арт-галереї «Луцьк».
Андрій народився 30 травня 1995 року у Луцьку. До 8 років проживав у Чорткові на Тернопільщині, де вперше спробував малювати. «Завжди подобалось, щось мазати, малювати, мене завжди, ще з дитинства, приваблювала графіка, чорно-білі співвідношення та композиції», - розповідає про себе молодий художник.
Із 14 років Андрій навчався у Луцькій Дитячій Художній Школі, наразі - у Волинському Державному Училищі Культури і Мистецтв імені Стравінського.
«Ще раніше захопився мистецтвом настінного малюнку, спробував малювати графіті шрифти, але з часом зрозумів, що це безглузда пропаганда свого імені та безідейна мазанина, і тоді мене зацікавив стріт арт», - розповідає Андрій. «Можу сказати, що почав більше працювати над собою, каже Андрій, збираючи та використовуючи для створення кожного нового зображення літературу та інші допоміжні засоби».
Довідково:
Стріт-арт - (з англійської Street art — вуличне мистецтво) — образотворче мистецтво, характерною особливістю якого є яскраво виражений урбаністичний стиль. Основна частина стріт-арту - графіті (спрей-арт), але не можна ототожнювати графіті та стріт-арт. До стріт-арту належать також постери (некомерційні), трафарети тощо.
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title
title![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-Lto6DKkUPbl5n7Pw-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-lqvODdcoFAFrfcNX-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-QEUqTlH6zSvYzVpa-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-CapF5It0JzroS6Ci-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-0WPT8XOxp0LfV17X-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-RmcMuM4C5iVzk4z7-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-JI5gXrMX4rsunGCP-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-iOAva5yVcJKC0MI4-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-sfl54fmlPrSfQgfC-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-8Z1S2Ad5Dd4Plx8H-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-Z3A5emJuTbPk9um7-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-YbVkVlgC8sW8s8aB-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-qFy4GfOqaskHWCgx-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-YHI0nL8Vh5EeUGLZ-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-5FgaTN1Cx9KBq8Zy-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-GZbSWxzQ3Ul9gB4l-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-hT6uK8iJHsKyqkmx-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-AEFW26nuPOsvPmXx-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-7SiHPGQXybMfCzSC-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-4XZvTDfjSOUi1sVx-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-A5QALnzn1VpnsjBH-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-UKz4cDOA57Ws8QmN-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-Ry2HbrcHXGz7H8Qb-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-FPEH5bGTNSC38Yan-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-AIp5XGbVwgUswlxB-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-q6IBCbPUdHS3i73q-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-mxDsOYevtMhVAjB6-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-eJ8hlM2EUJ83Gzjs-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-nma2B6mvIKGJtIFO-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-SCv5On9jx7b4wAlZ-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-nCRp84aGEhPxqUC9-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-Wy3lb2LOxmIknt0R-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-cwaxC9PrUlQ3EtyY-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-CDyTqb3LDIVAnmdZ-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-DQbBfrszS9sWsgvu-uploaded.jpg)
![](/resize/122x78/r/files/gallery/215/215-Lto6DKkUPbl5n7Pw-uploaded.jpg)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.