Вперше у Луцьку – міжнародний благодійний перформанс «Дім». ВІДЕО
![](/resize/450x296/r/files/news/2013/10-27/49921-1u.jpg)
Вперше у Луцьку відбудеться прем’єра танцювальної вистави «Дім». Благодійний перформанс відбудеться 29 жовтня о 19.00 в Палаці культури Луцька, - інформують у прес-службі Луцькради.
Танцювальна вистава «Дім» відбувається у рамках Всеукраїнського туру, який триватиме з 29 жовтня по 3 листопада, в таких містах як Луцьк, Львів, Тернопіль, Рівне та Житомир.
Проект «Дім» - це танцювальний перформанс постановників зі Швеції - хореографів Бенно Ворхама та Сибріга Доктера, у співпраці з відомими танцюристами з України, Молдови, Білорусії та дітьми з дитячого будинку (Білгород-Дністровський, Україна).
Мета проекту – залучити дітей з дитячих будинків-інтернатів до сучасного танцю та театру, а також навчити їх працювати з власним тілом в контексті сучасного мистецтва.
Головна ідея проекту – створення розуміння «що таке дім» через пізнання власного тіла, в процесі створення танцювального перформансу.
Протягом місяця професійні танцюристи та хореографи з чотирьох країн працювали у проекті з групою дітей віком від 12 до 15 років з дитячого будинку Одеської області. Під час інтенсивної роботи відібрали 6 дітей, які продовжили роботу над виставою. Результатом такої взаємодії стало театральне дійство, з елементами сучасної хореографії. Вистава складається з коротких новел, де діти разом з дорослими намагаються зрозуміти, що для них є дім. Дім – це алегорія, яка зображується в конкретних прикладах на сцені.
Довідка:
Вперше проект «Дім» розпочали в 2012 році в Молдові, в результаті чого відбувся тур містами Молдови. Також, у вересні 2013 року проект відбувся в Білорусії.
У кожній країні команда танцюристів працює з дітьми з дитячих будинків з цієї країни.
У червні цього року вистава вже була показана в Одесі, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Дніпропетровську та Ялті.
Міжнародний благодійний проект «Дім», у співпраці з громадською організацією «Мистецькі Мандри» (м.Одеса), запрошують усіх охочих відвідати незабутній перформанс, - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Танцювальна вистава «Дім» відбувається у рамках Всеукраїнського туру, який триватиме з 29 жовтня по 3 листопада, в таких містах як Луцьк, Львів, Тернопіль, Рівне та Житомир.
Проект «Дім» - це танцювальний перформанс постановників зі Швеції - хореографів Бенно Ворхама та Сибріга Доктера, у співпраці з відомими танцюристами з України, Молдови, Білорусії та дітьми з дитячого будинку (Білгород-Дністровський, Україна).
Мета проекту – залучити дітей з дитячих будинків-інтернатів до сучасного танцю та театру, а також навчити їх працювати з власним тілом в контексті сучасного мистецтва.
Головна ідея проекту – створення розуміння «що таке дім» через пізнання власного тіла, в процесі створення танцювального перформансу.
Протягом місяця професійні танцюристи та хореографи з чотирьох країн працювали у проекті з групою дітей віком від 12 до 15 років з дитячого будинку Одеської області. Під час інтенсивної роботи відібрали 6 дітей, які продовжили роботу над виставою. Результатом такої взаємодії стало театральне дійство, з елементами сучасної хореографії. Вистава складається з коротких новел, де діти разом з дорослими намагаються зрозуміти, що для них є дім. Дім – це алегорія, яка зображується в конкретних прикладах на сцені.
Довідка:
Вперше проект «Дім» розпочали в 2012 році в Молдові, в результаті чого відбувся тур містами Молдови. Також, у вересні 2013 року проект відбувся в Білорусії.
У кожній країні команда танцюристів працює з дітьми з дитячих будинків з цієї країни.
У червні цього року вистава вже була показана в Одесі, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Дніпропетровську та Ялті.
Міжнародний благодійний проект «Дім», у співпраці з громадською організацією «Мистецькі Мандри» (м.Одеса), запрошують усіх охочих відвідати незабутній перформанс, - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Їздив у комендантську годину із шістьма кастетами в салоні: у Луцьку патрульні зупинили підозрілого водія
Сьогодні 15:59
Сьогодні 15:59
За БК «Старий Луцьк» виступатиме американський форвард Рідлі
Сьогодні 15:42
Сьогодні 15:42
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:51
У Луцьку попрощалися із захисником Павлом Антонюком
Сьогодні 14:17
Сьогодні 14:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.