Волинь очікує тиждень лютих морозів
![](/resize/450x337/r/files/news/2011/02-21/21508-1u.jpeg)
До кінця лютого на території Волині синоптики прогнозують морозну погоду - до мінус сімнадцяти градусів уночі та десяти вдень.
Як повідомляє 21 лютого Волинський обласний гідрометеоцентр завтра, 22 лютого на території області в середньому температура коливатиметься день від -5 до -10 градусів. Уночі стовпчик термометра опуститься до - 12 та -17 градусів.
Очікується невеликий сніг.
До кінця тижня морози збережуться. Синоптики кажуть, що і початок березня можливий холодний. Протягом останніх днів лютого вітер в основному буде східного напряму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляє 21 лютого Волинський обласний гідрометеоцентр завтра, 22 лютого на території області в середньому температура коливатиметься день від -5 до -10 градусів. Уночі стовпчик термометра опуститься до - 12 та -17 градусів.
Очікується невеликий сніг.
До кінця тижня морози збережуться. Синоптики кажуть, що і початок березня можливий холодний. Протягом останніх днів лютого вітер в основному буде східного напряму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.