USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Українка стала «Місіс Європа 2012». ФОТО

26 Листопада 2012 17:19
Конкурс «Місіс Європа 2012» завершився 25 листопада фінальним шоу в Палаці республіки в Мінську. Протягом семи днів заміжні красуні боролися за звання найкрасивішої, найрозумнішої, найуспішнішої і наймилосерднішої.

Про це інформує Gazeta.ua.

Мета заходу, якому вже 10 років, - привернути увагу до важливих проблем сучасного суспільства.
Головний приз – корона зі справжніх коштовних каменів - дісталася українці Олені Мозолевій. Крім корони та почесної стрічки перемога в конкурсі дала жінці і зобов'язання: протягом року після конкурсу «Місіс Європа 2012» Олена повинна проводити в своїй країні благодійні акції та активно сприяти ліквідації насильства щодо жінок і дітей.

У фінальному шоу учасниці дефілювали у вечірніх, коктейльних вбраннях і купальниках. Також для глядачів виступали запрошені зірки естради.

В авторитетному журі засідали: продюсер Євген Айзікович, глава Білтелерадіокомпанії Геннадій Давидько, співачка Анастасія Тиханович, модельєр Іван Айплатов тощо. Головою журі виступив режисер, сценарист, актор і продюсер Ігор Угольніков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Петро Показати IP 26 Листопада 2012 18:15
Незабаром будуть проводити Місс-Європа, тим кому під 70. Нехр-н чим займатися. Криза на носі.
тиць-здиць Показати IP 26 Листопада 2012 23:18
Дещо підтоптана ця "міс". І погляд якийсь в неї несвіжий...
Чеширский Кот до тиць-здиць Показати IP 27 Листопада 2012 18:04
Это же "миссис". Участие принимают замужние женщины от 20 до 45 лет.
антип Показати IP 26 Листопада 2012 23:58
Что за конкурсы? Что за "красавицы"?
жінка Показати IP 27 Листопада 2012 09:04
Цікаво, а коли вже НАРЕШТІ буде такий же конкурс для чоловіків? Якщо ще більш-менш вони за собою доглядають у 2- років, то опісля з пивними животами та бляклою обвислою шкірою, запахом з рота та сумнівною репутацією хочуть від жінок КРАСИ!
Чеширский Кот до жінка Показати IP 27 Листопада 2012 10:14
Для конкурсной программы всегда найдется десятка два мужиков, не сомневайтесь. И на эту сцену не первых попавшихся женщин пригласили, тут кастинг и отбор.
поле Показати IP 27 Листопада 2012 11:23
В поле їх на городи хай раком постоять.А то найуспішніші-це ті чоловіки яких чи коханці вкрали у народу і їм подарували.За плуг їх.Хай відчують що таке справжня праця.І потім подивляться на свої руки і тіло.Це їм не ноги розставляти-накінець вони(ноги)разом
Цінувач Показати IP 27 Листопада 2012 15:25
А на третьому фото красуня таки "нічо". Краща за місіс. "Грудна клітка" розвинута добре...їла капусту не лінувалася.
Надя Показати IP 27 Листопада 2012 17:36
Підтримую "Жінку" це 100% критикують нас то товсті то не гарні то ще щось не так,а самі вже від пива котяться ,потом смердять, зажрались вже зовсім ВАШЕ щастя що в Луцьку більше дівчат , а то б дали б вам в хвіст і в гриву. Сором приведіть себе в порядок !!!!
антип Показати IP 27 Листопада 2012 18:24
А на пятом фото она уже чем то на транса смахивает)))