У центральному парку Луцька – новий атракціон. ФОТО. ВІДЕО
Прогулянково-екскурсійний потяг «Паровозик» уже катає усіх охочих центральною алеєю парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, що у Луцьку.
Як розповів у коментарі «Волинським новинам» касир атракціону, новий сімейний атракціон працює вже приблизно тиждень. Так, розважальна прогулянка потягом на колесах для дітей і дорослих коштує у 15 гривень і триває приблизно 7 хвилин.
Відвідувачі атракціону матимуть змогу покататися від початку центральної алеї парку до кафе «Бригантина» і назад під звуки дитячих пісень з радянських мультфільмів. А на початку подорожі голос, який лунає з динаміків, встановлених на паровозику, обіцяє відправити їх у «казкову подорож».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів у коментарі «Волинським новинам» касир атракціону, новий сімейний атракціон працює вже приблизно тиждень. Так, розважальна прогулянка потягом на колесах для дітей і дорослих коштує у 15 гривень і триває приблизно 7 хвилин.
Відвідувачі атракціону матимуть змогу покататися від початку центральної алеї парку до кафе «Бригантина» і назад під звуки дитячих пісень з радянських мультфільмів. А на початку подорожі голос, який лунає з динаміків, встановлених на паровозику, обіцяє відправити їх у «казкову подорож».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 12
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
турист
Показати IP
4 Травня 2013 17:53
якось ви запізно дали цю "новину".Паравозик вже мабуть 2 тиждень там є.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
Василь
Показати IP
4 Травня 2013 20:52
Пару хвилин за 15 грн, але чомусь не кажуть, що діти від 3-х років теж платять. Тобто дитина з одним з батьків - 30 грн!!!! Не закруто???? Тепер зрозуміло чого цей паровоз весь час простоює.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
лахматий будун
Показати IP
4 Травня 2013 23:26
а що ж у нас в парку показувати цим прогулянково-екскурсійним потягом? спочатку парк зробіть чистим, культурним і цікавим, а вже потім черговий "збір грошей" запускайте
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
Павло
Показати IP
5 Травня 2013 09:22
Пізно запустили, треба було раніше і катери з човнами, а не паравозік!:)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
стоік
Показати IP
5 Травня 2013 10:19
Дуже дорого!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
007
Показати IP
5 Травня 2013 13:18
Те, що з 3-х років вже 15 грн. - це вже занадто (якщо це достовірна інформація). Але з дорослого 15грн. - нормальна ціна. Зробили б хоча б до 5 років безкоштовно у супроводі дорослого, тоді все було б логічно і доступно.
І ще, в нашого парку дуже цікава історія. Якщо не помиляюсь - 1960 - це рік народження парку, рік висадки перших дерев на колишньому болоті. Можна було б якусь екскурсійну розповідь пускати у паравозику!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
Поля
Показати IP
5 Травня 2013 17:10
За декілька хвилин пару десятків гривень... Занадто. Зробіть дешевше - і люди потягнуться
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
машинист паровоза
Показати IP
5 Травня 2013 20:43
так хлеб с маслом и икрой хочется уже сейчас!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
Мисько
Показати IP
5 Травня 2013 21:55
.... рік висадки перших дерев на колишньому болоті.
за пів віку, власне нічого не змінилось, пару іржавих залізяк добавили і купку генделиків
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
Вартан
Показати IP
5 Травня 2013 21:59
Психоделік-дизель, з дебільноватою ілюмінацією і саундтреками.
Погугліть - прогулочный паровозик, побачите наскільки колосальна різниця...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722255330)
анонімус
Показати IP
5 Травня 2013 23:54
і водій там веселий такий, із наколками на руках
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.