У нічному Луцьку зняли кліп. ВІДЕО
![](/resize/450x300/r/files/news/2013/11-14/50797-1u.jpg)
«Стародавнє місто – це мій рідний дім. Саме так, я – у себе вдома, поки є натхнення, невідома втома… Рок за роком все міняється по-трохи», - співає у новому кліпі луцький виконавець Greeny.
«Серед цих радянських багатоповерхівок» хлопці зняли кліп, у якому спробували автор наголосив не лише на змінах себе, як особистості, а й показав нове місто як таке. На відео здебільшого – нічний вокзал та наземний перехід від залізниці до ТЦ «Караван».
«Донести музику до спальних районів… музика – це те, що не має кордонів», - резюмує Greeny.
Відео - Proaction. Lutsk creative group.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Серед цих радянських багатоповерхівок» хлопці зняли кліп, у якому спробували автор наголосив не лише на змінах себе, як особистості, а й показав нове місто як таке. На відео здебільшого – нічний вокзал та наземний перехід від залізниці до ТЦ «Караван».
«Донести музику до спальних районів… музика – це те, що не має кордонів», - резюмує Greeny.
Відео - Proaction. Lutsk creative group.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723724255)
Андре
Показати IP
14 Листопада 2013 11:18
Файне відео !!!
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:51
У Луцьку попрощалися із захисником Павлом Антонюком
Сьогодні 14:17
Сьогодні 14:17
Луцька громада передала ЗСУ Mercedes-Benz Sprinter
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Думав, не треба декларувати: в «Устилузі» затримали поляка, який віз електрообладнання
Сьогодні 13:12
Сьогодні 13:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.