У Луцьку виступить гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/03-01/212342/54.jpg)
ТРЦ «ПортCity» підготував весняний подарунок для своїх відвідувачів. У п’ятницю, 10 березня, в торгово-розважальному центрі відбудеться грандіозний концерт, повідомляють організатори.
10 березня у ТРЦ «ПортCity» виступлять учасники шоу «Х-Фактор», улюблені виконавці мільйонів українців – гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».
На 1-му поверсі ТРЦ о 19.00 відбудеться автограф-сесія з музикантами. Усі охочі матимуть змогу сфотографуватися з кумирами, отримати їхні автографи та почути кілька хітів в акустичній версії.
Повноцінний концерт розпочнеться о 20.00 на арені розваг «Generator City» (2-й поверх ТРЦ). Для лучан та гостей міста «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» зіграють свої найвідоміші композиції, що вже встигли полюбитися українському слухачеві, а також презентують новий альбом «5хвилин».
Кожен концерт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» - це шалена енергія, щирі емоції та якісна музика. Тож усі, хто цінує необмежену кількість почуттів, драйву та запальних акордів, матимуть змогу насолодитися ними 10 березня у ТРЦ «ПортCity». Вхід вільний.
Завершенням вечору буде дискотека на арені розваг о 22.30. Вартість вхідного квитка – 50 гривень, попередній продаж 35 гривень. Квитки можна придбати на рецепції «Generator City».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
10 березня у ТРЦ «ПортCity» виступлять учасники шоу «Х-Фактор», улюблені виконавці мільйонів українців – гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».
На 1-му поверсі ТРЦ о 19.00 відбудеться автограф-сесія з музикантами. Усі охочі матимуть змогу сфотографуватися з кумирами, отримати їхні автографи та почути кілька хітів в акустичній версії.
Повноцінний концерт розпочнеться о 20.00 на арені розваг «Generator City» (2-й поверх ТРЦ). Для лучан та гостей міста «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» зіграють свої найвідоміші композиції, що вже встигли полюбитися українському слухачеві, а також презентують новий альбом «5хвилин».
Кожен концерт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» - це шалена енергія, щирі емоції та якісна музика. Тож усі, хто цінує необмежену кількість почуттів, драйву та запальних акордів, матимуть змогу насолодитися ними 10 березня у ТРЦ «ПортCity». Вхід вільний.
Завершенням вечору буде дискотека на арені розваг о 22.30. Вартість вхідного квитка – 50 гривень, попередній продаж 35 гривень. Квитки можна придбати на рецепції «Generator City».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083436)
11
Показати IP
8 Березня 2017 19:27
Бімба всі в гостиниць.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.