Стартувала програма зі збору відпрацьованих батарейок. ВІДЕО
![](/files/news/2013/10-08/49080-1u.jpg)
Національна програма зі збору та утилізації відпрацьованих батарейок «Викидай правильно!» стартує в Україні сьогодні, 8 жовтня. Зібрані батарейки, зокрема, вивозитимуться на експорт.
Про це розказав на відкритті акції міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков,, - повідомляє «Укрінформ».
«В Україні вже давно назріла проблема безпечної утилізації відпрацьованих акумуляторів і батарейок. Адже кількість сучасних пристроїв постійно зростає, споживачі їх часто міняють, купують нові, а відпрацьовані акумулятори і батарейки здебільшого викидають на смітник. Оскільки всі ми в очікуванні євроінтеграції, важливо, щоб наші екологічні стандарти відповідали європейським. А це означає, що вже давно назріла потреба правильно, по-європейськи, поводитися з хімічними джерелами струму», - зазначив Проскуряков.
За його словами, зібрані батарейки будуть утилізуватися на потужностях українських підприємств, а також вивозитимуться на експорт.
До кінця цього року в Україні діятиме понад півтисячі пунктів збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок. Свою зацікавленість до програми «Викидай правильно!» вже виявили комерційні компанії, вузи, житлово-комунальні організації, редакції ЗМІ.
Відео з ТСН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розказав на відкритті акції міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков,, - повідомляє «Укрінформ».
«В Україні вже давно назріла проблема безпечної утилізації відпрацьованих акумуляторів і батарейок. Адже кількість сучасних пристроїв постійно зростає, споживачі їх часто міняють, купують нові, а відпрацьовані акумулятори і батарейки здебільшого викидають на смітник. Оскільки всі ми в очікуванні євроінтеграції, важливо, щоб наші екологічні стандарти відповідали європейським. А це означає, що вже давно назріла потреба правильно, по-європейськи, поводитися з хімічними джерелами струму», - зазначив Проскуряков.
За його словами, зібрані батарейки будуть утилізуватися на потужностях українських підприємств, а також вивозитимуться на експорт.
До кінця цього року в Україні діятиме понад півтисячі пунктів збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок. Свою зацікавленість до програми «Викидай правильно!» вже виявили комерційні компанії, вузи, житлово-комунальні організації, редакції ЗМІ.
Відео з ТСН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Затримана в Австралії російська шпигунка працювала на підсанкційну військову компанію
Сьогодні 18:35
Сьогодні 18:35
Ціна питання – $10 тисяч: на Волині спіймали адвоката, який незаконно переправляв чоловіків за кордон
Сьогодні 17:58
Сьогодні 17:58
На Волині попрощалися з військовим Василем Куциком
Сьогодні 17:41
Сьогодні 17:41
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.