Небезпечна магія руху і вогню у Луцьку. ВІДЕО
![](/resize/450x299/r/files/news/2013/08-23/46836-1u.jpg)
Промо ролик від колективу вогняного перфоменсу «TeDaSe» зняла луцька креативна група Proaction.
Магія вогню, рух, який треба відчути: відео зняли в Луцьку, в закинутому заводі, що розташований на вулиці Рівненській поблизу нічного клубу «Золото».
Додатково:
Колектив вогняного перфоменсу «TeDaSe» займається вогняним та піротехнічним шоу. Позиціонує себе гуртом з Рівного, однак організатор проекту Юрій – уродженець Луцька, певний час проживає у сусідньому обласному центрі.
Вашій увазі:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Магія вогню, рух, який треба відчути: відео зняли в Луцьку, в закинутому заводі, що розташований на вулиці Рівненській поблизу нічного клубу «Золото».
Додатково:
Колектив вогняного перфоменсу «TeDaSe» займається вогняним та піротехнічним шоу. Позиціонує себе гуртом з Рівного, однак організатор проекту Юрій – уродженець Луцька, певний час проживає у сусідньому обласному центрі.
Вашій увазі:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
Сьогодні 22:47
Сьогодні 22:47
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
«Скажи, за що я тебе 15 років бив»: волинянин хотів менше покарання за домашнє насильство
Сьогодні 20:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:59
На Волині провели в останній шлях Героя Миколу Вдовенка
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.