День кварталу: лучан з 40-го мікрорайону кличуть на свято
![](/resize/450x337/r/files/news/2017/09-13/226868/t_1_post-7823-0-34128400-1306226680_thumb.jpg)
Кажуть, у Луцьку майже всі одне одного знають. А як по-іншому: 200-тисячне місто розбите на окремі мікрорайони, де всі…сусіди. Аби ще більше згуртувати лучан, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» започаткував цікавий і масштабний проект – День кварталу. Ініціативу підтримала ГО «Волинський Актив Молоді».
Про це повідомляє прес-служба Фонду.
Перше святкове дійство відбудеться уже 17 вересня! Прийматиме гостей та урочисто відзначатиме День кварталу 40-й мікрорайон!
Упродовж дня на території ЗОШ №11 відбуватимуться спортивні змагання для дітей та дорослих: міні-футбол й легкоатлетичні конкурси; майстер-класи, анімаційна програма, бульбашкове шоу та дискотека для маленьких лучан; караоке для всієї сім’ї та показові виступи бойового гопака від СК «Герць».
Танцюватимуть, співатимуть та розважатимуть присутніх дитячі колективи Луцька та фолк-гурт «Барви», а хедлайнери заходу – Галина Конах та молодіжний гурт ФлайzZza – відомі не лише у Луцьку, а й в Україні. Завершить свято «укротека» від Dj Арт. А ще для всіх присутніх – смачна польова кухня та різні смаколики.
«Не пропустіть розіграш призів, аби стати власником велосипеда, планшета або смартфона! Запрошуємо всіх охочих. Святкуймо разом, адже всі ми – лучани, а Луцьк – наш рідний дім!
Кульмінацією Дня кварталу стане відзначення видатних мешканців мікрорайону», - повідомляють організатори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба Фонду.
Перше святкове дійство відбудеться уже 17 вересня! Прийматиме гостей та урочисто відзначатиме День кварталу 40-й мікрорайон!
Упродовж дня на території ЗОШ №11 відбуватимуться спортивні змагання для дітей та дорослих: міні-футбол й легкоатлетичні конкурси; майстер-класи, анімаційна програма, бульбашкове шоу та дискотека для маленьких лучан; караоке для всієї сім’ї та показові виступи бойового гопака від СК «Герць».
Танцюватимуть, співатимуть та розважатимуть присутніх дитячі колективи Луцька та фолк-гурт «Барви», а хедлайнери заходу – Галина Конах та молодіжний гурт ФлайzZza – відомі не лише у Луцьку, а й в Україні. Завершить свято «укротека» від Dj Арт. А ще для всіх присутніх – смачна польова кухня та різні смаколики.
«Не пропустіть розіграш призів, аби стати власником велосипеда, планшета або смартфона! Запрошуємо всіх охочих. Святкуймо разом, адже всі ми – лучани, а Луцьк – наш рідний дім!
Кульмінацією Дня кварталу стане відзначення видатних мешканців мікрорайону», - повідомляють організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633748)
О!
Показати IP
14 Вересня 2017 08:36
Я не прийду, блін! )))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633748)
Ура!
Показати IP
14 Вересня 2017 12:02
А я прийду!))) Це ж в моєму мікрорайоні! К-л-а-с-с-с....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721633748)
Я
Показати IP
16 Вересня 2017 18:53
А коли буде свято під'їздів?Квартир,а також улюбленого дівана,а там і свято табуретки придумаємо.Що небудь,аби відволікти людей і гроші заробити
На Волині розшукують 53-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень
Сьогодні 10:26
Сьогодні 10:26
Поліція опублікувала фото підозрюваного в причетності до вбивства Ірини Фаріон. Його розшукують
Сьогодні 10:10
Сьогодні 10:10
Врятували 700 тварин: на Волині горів свинарник
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Більш як 1000 окупантів, 18 танків, 51 артсистема: Генштаб оновив втрати росіян на фронті
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
На війні загинув 43-річний лучанин Микола Сищик
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.