USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.30 10.55

Кононович порівняв націоналістів із пекінесами

16 Березня 2015 15:32
В ефірі «Люмпен шоу» Михайло Кононович розповів про те, чи ображають комсомольців націоналісти та про «переслідування» за політичну діяльність і «викрадення» брата.

На запитання ведучого про те, чи не ображають комсомольців націоналісти, Михайло Кононович відповів, що «відморозків після лютневого перевороту дуже багато, і влада їм дає зелене світло». З його слів, «на хворих ображатися не можна».

«Ви йдете по місту, а на вас напав пекінес, ображаєтеся на нього?», - зауважив Михайло Кононович.



Щодо того, чи називають їх політичні опоненти «ватою», він відповів, що комсомольці для них - «червона вата». Говорячи про переслідування після революційних подій у лютому минулого року, він зауважив, що влада завжди ставилася до комуністів та комсомольців насторожено. Зазначив, що лідер КПУ Петро Симоненко не може одноосібно керувати усіма процесами, отже, купити партію, мовляв, неможливо.
Стосовно немалих доходів «непідкупного» Петра Симоненка, Михайло Кононович відповів, що це кошти, які накопичила за довгі роки існування партія.

Михайло Кононович також запевнив, що його переслідували постійно, зокрема й раніше. Як приклад, він навів випадок з фестивалем «Бандерштат», коли комсомольці скинули провокативні листівки з дельтаплана над місцем проведення фестивалю. Після цього, з його слів, їх переслідували, а також побили автівку.

На запитання з фейсбуку про те, чи зможе він відтворити закони діалектики, комсомолець відповів, що він «не на екзамені».

Михайло Кононович додав, що після «перевороту» у лютому минулого року, їх з братом викрали представники Правого сектора, з’ясовуючи, де зберігаються документи на приміщення комуністів у Луцьку. Комуністів, мовляв, змушували стати на коліна, але, зрештою відпустили. Серед репресій він назвав і виключення з аспірантури за низьку морально-етичну поведінку.

Щодо нещодавнього випадку з його братом Олександром Кононовичем, якого доставили в СБУ у Луцьку, Михайло Кононович зазначив, що того «викрали відморозки, яких вигнали з Правого сектора» .

«Це настільки відморозки та дебіли, що їх, вважайте, вигнали з наркодиспансера», - зазначив комсомолець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
ВОНО Показати IP 16 Березня 2015 15:37
він дійсно *червона вата* радянских часів, тих часів коли про *тампакси* навіть не чули
Тато дівчини, що хот до ВОНО Показати IP 16 Березня 2015 16:34
Дуже сміливий хлопчина, тебе б на фронт
вільний до Тато дівчини, що хот Показати IP 16 Березня 2015 21:16
Дійсно, а чому це братів Кононовичів не мобілізують? Я розумію, що братки вирішили зробити легко, по суті без конкуренціі, політичну карєру. Але не в той час і не на тих зробили ставку. Їхня сьогоднішня діяльність саме їх і робить пікенесами.
ще вільніший до вільний Показати IP 16 Березня 2015 21:45
ти чудо з фронту пишеш чи тільки піаришся/
Анонім до ще вільніший Показати IP 17 Березня 2015 09:42
із сусіднього окопа
лучани Показати IP 16 Березня 2015 15:39
Кононович - клоун-провокатор.
анонімус до лучани Показати IP 17 Березня 2015 08:56
і на нього постійно ведуться
Петро Показати IP 16 Березня 2015 15:41
Просто ЖАХ, саме ТИ михайле "хворий і ображатися на тебе не можна", я недаремно написав твоє імя з малої букви, отямся, піди в монастир і помолися, бо завтра вже буде пізно.........
Не піде до Петро Показати IP 16 Березня 2015 15:52
Він ж комуняка! Який монастир?)))
дідо Показати IP 16 Березня 2015 15:41
Кононович-сміливий хлопчина! Правду каже!
Петро до дідо Показати IP 16 Березня 2015 15:47
Саме тобі і йому варто сходити до храму і помолитися, просячи прощення, а якщо ні, то ГАНЬБА вам, а ваші діти будуть нести гріхи ваших помилок..............
правду кажете до Петро до дідо Показати IP 16 Березня 2015 20:26
тільки йти треба до .... ну в центр міста, інакше гріхів не простять а ви не патріот...
а ящо до Петро до дідо Показати IP 16 Березня 2015 21:23
ваші діти будуть нести гріх за душі невинно убієнних?Це ж гріх до сьомого покоління...
лучани Показати IP 16 Березня 2015 15:47
скільки ще він буде на волі? за що наші хлопці гинули на майдані? за що зараз гинуть? щоб таке стерво балакало хто знащо???
Анонім до лучани Показати IP 16 Березня 2015 19:31
Хлопці гинуть за Порошенка, Яценюка, Турчинова і їх компанію.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Березня 2015 09:44
дурний піп тебе хрестив. а якщо лоб нехрещений - то і дивуватись нічого
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 15:52
СБУ робіть свою робуту.При нормальному президенті, а не імпотентові це чудо б сиділо в тюрьмі.
Онанім до Анонім Показати IP 16 Березня 2015 16:26
Не згоден, при нормальному президентові це чмо і вякає - це при режимі (як в рашці) - його би вже закрили. СБУ треба чемно документувати усі випади комсомольського недобитка. А ви, лучани та волиняни - невже ще досі не запамятали це рило і не хочете з ним "тісно поспілкуватися" - виразити думку громади??! Воно ж проситься!
Тато дівчини, що хот до Анонім Показати IP 16 Березня 2015 16:33
Синку ти розумієш що це зрада?)))
Анонім до Анонім Показати IP 16 Березня 2015 19:32
А Правий Сектор на курорті?
Знаюча Показати IP 16 Березня 2015 16:01
Кинув племінницю на квартиру, кинув дружину.Як ця морально принижена людина взагалі має право щось говорити.
Hurricane до Знаюча Показати IP 17 Березня 2015 09:40
Знову лепечуть не підкріплюючи слова фактами. В такому разі я стверджуюю, що ти вбивця В. Гетьмана. (цікаво, чи достатньо в тебе інтелекту, щоб без гугла зрозуміти про кого я?)
Тарас Показати IP 16 Березня 2015 16:11
А пригадайте як Кононовичі робили свою карєру.Пили на шарових вечорах для ветеранів.А в періоді між пянками в дворіку на Привокзалці курили планчік
Друг Показати IP 16 Березня 2015 16:22
Кононовичі-АЛКАШИ запойні, п....си
Лучанка Показати IP 16 Березня 2015 16:27
Ці два "недоразумения" як більмо на оці. В Росії за антидержавні висловлювання цих мерзотників давно запроторили б в тюрму, а в Україні їх піарять.
вони до Лучанка Показати IP 16 Березня 2015 20:16
- більмо,але Україна-не Росія і не уподібнюйтесь Раші, бо люди цього не сприймуть і буде біда. Ляпають язиком-нехай ляпають, все рівно їх підтримують мало людей. Будете їх переслідувати- тільки їх підтримаєте.Тим більше, що вони такі ж самі, як і більшість волинян- бідні, як церковні миші...
Не комсомолець Показати IP 16 Березня 2015 16:34
Заповажав волинські новини ато в основному тільки підспівують про якісь досягнення влади. Кононович вдало порівняв правосеків з брудними чубами з пікенезами а з Кличком взагалі посмішив. Посадили б на його місце Данильчука то той крім слава Украіні нічого б зв'язного не вимовив або отого чубатого що "інтерв'ю" давав біля СБУ.
Анонім Показати IP 16 Березня 2015 16:40
Це м*дило на Коновальця живе?
а ти до Анонім Показати IP 16 Березня 2015 18:45
де живеш чумадан?
Онаній до Анонім Показати IP 16 Березня 2015 22:28
На х.. тебе бачили та ще й з проворотом!
пр Показати IP 16 Березня 2015 16:53
Ребята расслабитесь! Это ведь юмористическое шоу! У Павлика с юмором всегда хр*ново было. Вы то хоть не равняйтесь на дол..в.
не люблю Показати IP 16 Березня 2015 19:01
комуністів(мільйони жертв),симоненка-фальшиву ляльку але й "дуже поважаю" теперішню гопоту, яка голосніше всіх кричить "смерть ворогам",але на фронт не йде, а в тилу воду мутить і хороводи водить. Не люблю кононовичів, їх погляди -утопія, хоча заслуговують на повагу за те, що "шапку" не перевертають...Люблю Україну і її простих працелюбних людей...Слава Богу і Україні!
муму Показати IP 16 Березня 2015 19:34
су*а руска! Стир великий
аяяй до муму Показати IP 16 Березня 2015 19:49
чим хлопчика образили?І Стир великий, і Волинь благодатна, і в Україні все наладиться! А от ч.ошніки ч. ошніками залишаться!Слава Україні!
герасим до муму Показати IP 16 Березня 2015 20:54
тобі як путіну - ПНХ!Ла-ла-ла-ла-ла.!
німий до муму Показати IP 16 Березня 2015 22:24
я тебе побратима знайду і щиро побратаємось!Смерть ворогам!Героям слава!
дідо до німий Показати IP 17 Березня 2015 00:02
обнімиться, брати мої!
Не Показати IP 16 Березня 2015 20:10
треба всяку гидоту кидати в Стир, особливо хворих, особливо на голову. Комунізм - це вид психічного захворювання, Серед свідомих комуністів не було і немає жодного здорового.
Конрад до Не Показати IP 16 Березня 2015 20:34
Вибачте за запитання, а Ви ким будете? Після Вашого коментаря мені здається, що Ви один з синів чи онуків таких психічнохворих.
а якщо до Не Показати IP 16 Березня 2015 20:36
вас в Стир пустити- випливете?Хватить залякувати людей-ми хочемо жити в європейській державі і люди за це стояли на Майдані, а не за нову диктатуру!Будуйте нову Україну, а не нову диктатуру і люди за вас стояти горою будуть!Тільки ж будуйте, а не лякайте і зробіть хоча б елементарну справедливість!
така до Не Показати IP 16 Березня 2015 21:31
м.азь як ти заслуговує одного - бути тим хто ти є...хоч і комуняки від тебе не відстали ні на йоту!Йди в армію-може зміниш своє нікчемне життя!
До Не Показати IP 16 Березня 2015 20:22
А серед "свідомих" чубатих гопників є адеквати?
іміджмейкер Показати IP 16 Березня 2015 21:35
ВН робить піар цим двом жалюгвдним недоноскам. Заради чого? 1. Зради власного рейтингу; 2. за гроші. Друге малоймовірно, бо Палиця за Симоненка не бідніший.
висновок до іміджмейкер Показати IP 16 Березня 2015 22:00
1- ми всі любимо Україну.2- ми не любимо тих, хто про це кричить і нічого для цього не робить(самі висновки зробіть)3 - ми всі прагнемо змін(не до Росії а до Європи).3- потрібні люди, які мають елементарну совість, людяність і професійністьЇ Прохання до всіх жителів Волині, будь-ласка, надішліть свої пропозиції голові ОДА Гунчику для їх вирішення по суті...
Крымчанин до висновок Показати IP 17 Березня 2015 09:31
коментар було видалено
хочеш праду? до іміджмейкер Показати IP 16 Березня 2015 22:11
Не все грошима міряють...Після нас нашим дітям і внукам жити. І ради них я любу ціну покладу, і не тільки я.Ти це на всякий випадок запамятай .Для тупих - Україна не Росія і при диктатурі жити ми не будемо, бо ми вільні люди!
я Показати IP 16 Березня 2015 22:33
люблю тебе моя Батьківщино!Слава тобі! І твоїм героям слава!Ганьба пристосуванцям !
Крымчанин до я Показати IP 17 Березня 2015 10:23
коментар було видалено
влиняка Показати IP 16 Березня 2015 22:35
судячі по коментарах, таке враження, ніби наша Волинь дійсно червона, або ВН читають лише лівші
я до влиняка Показати IP 16 Березня 2015 22:57
волинь така як є. Люди зараз гостро сприймають несправедливість.Ви би на це владці реагували. Будь-ласка, хлопці на фронті ждуть деніельчук енд компані, пліз.
дiдо до влиняка Показати IP 17 Березня 2015 00:34
На Волинi багато чесних людей! Ось Волинь i червона!
луч Показати IP 16 Березня 2015 23:01
Срам !
дядько Показати IP 16 Березня 2015 23:07
Ви б лохи підірвані одне запамятали-ми всі під Богом ходимо. І ти б Данильчук про це згадав.Кого-кого а тебе навіть і еліта спецназу не врятує су..й ти потрох.
дємбель до дядько Показати IP 16 Березня 2015 23:19
всім на всякий випадок- живіть по совісті. Данильчук-а ти б відчитався...
анонім Показати IP 17 Березня 2015 00:54
Так держать курс... Даю наставку...Держатся чем ближе "Святой Русси" через апостолсв наших если Вам ето позволено. А света тварь баится.
світло Показати IP 17 Березня 2015 01:18
ти правий тому в ніч і пишеш...бо не знаєш думки людей. а вона проста - це справедливість.якщо буде справедливість-йдемо в Європу......... Все інше- від лукавого з всіма наслідками...
Вас Показати IP 17 Березня 2015 03:38
Ці два вафліста, ще є?
світло 17 березня Показати IP 17 Березня 2015 10:33
коментар було видалено
Не Показати IP 17 Березня 2015 11:11
Комунізм - це хвороба. Росія - це не зовсім слов'янська країна. Понад 50% її населення складають не-росіяни, аборигени, які споконвіку живуть на цих землях. Етнічні росіяни - це умовно слов'янський народ, бо то є слов'янізовані угри, татари і інші. Читаючи текст треба не психувати, а думати. "Не" - це початок речення. Тому на здорову голову читається: "Не треба всяку гидоту кидати...". Чи ви не погоджуєтесь, що людина-комуніст не є гидотою?
Конрад Показати IP 17 Березня 2015 14:58
Якщо комунізм хвороба, то націоналізм також, як і будь-яка політична чи духовна пропаганда. Тільки, заради Бога, не плутайте націоналізм з патріотизмом! Патріотизм - це любов до свого народу, а націоналізм - неприязнь до чужого. Патріот чудово знає, що не буває поганих і хороших народів - бувають лише погані і хороші люди. Націоналіст ж завжди мислить категоріями «свої-чужі», «наші-ненаші», «злодії-фраєра», він цілі народи з легкістю незвичайною записує в негідники, або в дурні, або в бандити.
патріот=націоналіст до Конрад Показати IP 17 Березня 2015 15:18
звідки таке викривлене визначення "націоналізму"?ДЕ ВИ БАЧИТЕ НЕПРИЯЗНЬ ДО ІНШОГО? пропоную детальніше вчитатися. ВІКІПЕДІЯ: У своїй основі націоналізм проповідує вірність і відданість своїй нації, політичну незалежність і роботу на благо власного народу, об'єднання національної самосвідомості для практичного захисту умов життя нації, її території проживання, економічних ресурсів та духовних цінностей. Він спирається на національне почуття, яке споріднене патріотизму.
Конрад до патріот=націоналіст Показати IP 17 Березня 2015 22:43
А ви хоч знаєте, що таке ВІКІПЕДІЯ? Це щось на кшталк паркану, на якому пишуть ті, хто хочуть різні слова! Крім того аби тільки читати, ще й треба іноді думати над перечитаним.
Конарду Показати IP 17 Березня 2015 15:05
Геніально!
Світло 18 березня Показати IP 18 Березня 2015 00:25
Я, поміг, би. Але, вони мене видаляють.