USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.74

В окупованому Сімферополі на святі – «совєцька» ідилія: Ленін, піонери

10 Грудня 2014 13:45
В окупованому Сімферополі відзначили День героїв вітчизни – на святі панувала омріяна кримськими пенсіонерами "совєцька" ідилія – Ленін, патріотичні пісні, піонери, правда з невеличким редизайном - краватки у них змінені "під сучасну моду", - інформує ЕспресоТВ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Всезнайко Показати IP 10 Грудня 2014 14:01
Класно...
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:10
бело-голубые флаги подумал что то ПР опять! ужас-ужас
гость Показати IP 10 Грудня 2014 14:21
В Симферополе пионеров нет,а есть праздник Георгиевской ленты и праздник воссоединения с Родиной-Россией.А по поводу памятников,то это решать громаде города.Лучше с ненавистью и грехами бороться,чем с памятниками .
Семен Показати IP 10 Грудня 2014 14:32
Таки это крепко сжимало в кулак. Слова "не примут в пионеры", "исключат из октябрят", "обговорят твоё поведение на комсомольском собрании" (в комсомол всех принимали) - преобразовывали человека в момент. До нынешней молодежи таких слов не подберешь!
Млять Показати IP 10 Грудня 2014 14:34
ВН, ви з якою ціллю це тут розмістили?! на куя нам знати які там празники в сімферополі, чому саме в сімферополі? чому не з якоїсь там типу Гваделупи репортажик?
саша до Млять Показати IP 10 Грудня 2014 16:50
В добру путь товаріщі,що ми без вас кормільці робити будемо:-)
Дончанини до Млять Показати IP 10 Грудня 2014 17:23
"на куя нам знати які там празники в сімферополі, чому саме в сімферополі?" - а чтобы жаба давила.
Ага до Дончанини Показати IP 11 Грудня 2014 17:34
Это только тебя и, подобных тебе умственно отсталых, может душить жаба из-за того что где-то согнали на площадь детишек, повязали им на шеи тряпки и заставили плясать на потеху придолбаным бабулям -пенсионеркам, а мне лично хватает воспоминаний о октябрятско-пионерском детсве, когда надо было перется на все демонстрации, суботники, собрания, прочие показушно -пафосные мероприятия и ходить там строем, петь и читать стишки, быть дресироваными обезьянам для увеселения толпы - тьфу!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:36
Ото да.А ми з ними панькаємося. А воду відключіть їм і світло. І побачите,як вони будуть плясать.Вони нас під ноги, а ми з ними лояльні.Та вони нас бачити не хочуть.Хай Расея їм дає воду і світло.А то ми страдаємо, а Криму світло даємо. Абсурд
Анонім до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 14:53
бо в нас дебільна, злочинна влада. Вони й тим зміям лугандонським, які отрутою плюються, коли їх автобусами возять пенсії і виплати отримувати на українську територію, платять ті пенсії і виплати, і світло туди дають, що б кобзони там концерти при аншлагах давали, і машини, які везуть туди зброю та пальне, щоб потім стріляти по наших солдатах, пропускають, і режими тиші та перемирья влаштовують, щоб вороги з силами збирались. Та залишити і той задрючений крим і лугандон без газу, світла, води, грошей, хай сидять там у власному лайні, так і цього ж не роблять, с..ки.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 15:11
шиза косить ряди окупованого Сімферополя. невже влетіли в рашиський совок???
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 15:25
Якими мотивами керуєтесь, описуючи їхні "праздники"? Кому це цікаво нехай туди і відправляється. Наші діти гинуть за такий тупий прошарок суспільства, що живе на Донбасі (як і у Криму), а ми маємо дивитись на ту показуху ? Думайте трохи і не треба нервувати народ.
235 до Лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 16:13
До речі, ходять чутки, що наші луцькі депутати (чи то Осіпов, чи то Шиба) співпрацюють з сепарами - вочевидь советщина по нутру не тільки кримчанам.
jeep до 235 Показати IP 10 Грудня 2014 18:46
Точно! А ще алєнь, і дві водяні криси співпрацюють з сєпарами, і раз на три дні відправляють їм гуманітарку- ящик кізяків
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 16:18
Советщина подобается більшості народу України, тільки вони не можуть ничого зробити!
235 до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 16:20
Недолугій більшості
111 Показати IP 10 Грудня 2014 16:20
Класно!!! А ми нікому не нужни!
235 до 111 Показати IP 10 Грудня 2014 16:25
Ми нужни самим собі
марта Показати IP 10 Грудня 2014 16:33
жах, для чого дітей в цей маразм втягувати.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 16:42
що тут дивуватись у нас свої свята - у них свої, у нас свої стрічки - у них свої
109 Показати IP 10 Грудня 2014 16:57
На вигляд,вони всі такі щасливі. То якщо їм добре, то чому я за них воювати маю? Не була в Криму і не тягне в загниваючий совок. Хай тішаться, скільки влізе. Аби сюди не лізли.
Патріот Показати IP 10 Грудня 2014 17:04
Крим то вже чужа парафія! Нам до нього вже немає діла!
222 Показати IP 10 Грудня 2014 17:04
Нас олігархи так обсіли, що вже тяжко щось зробити. Донбас хоч якусь націоналізацію питается провести, но ім ніхто не позволит!
ніка Показати IP 10 Грудня 2014 17:07
з перегляду цих фото, охопило якесь неприємне відчуття та прокралася думка, чи люди вже зовсім там з глузду зійшли чи це по принципу, а куди ми дінемося, партія наказала, як було при сталіні, а саме постійне відчуття страху, переслідування та відчуття що хтось, якось обов'язково на тебе стукане .
Анонім до ніка Показати IP 10 Грудня 2014 17:26
Це паранойя, треба лікувати...
Анонім до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 22:13
в мене знайомі з севастополя будуть їхати жити на материкову частину України, продають все своє там нажите майно, та підтверджують, що в криму страшне стукачество на тих хто підтримує Україну. Навіть кажуть, що вивішують об"яви в магазинах, в підїзах про те, щоб люди здавали тих хто підтримує позицію українську. працювати неможливо, психологічно давлять та залякують от така там буденність.
Коля до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 23:31
А в Україні зараз нема стукачества? Хіба зараз той хто дивится і думає не так як СБУ і геніальна лінія партії порошенка та яца не є "ватніком, сіпаратістом"і так далі?
Лучанин до ніка Показати IP 10 Грудня 2014 20:02
Ці люди і були такимитакими, просто ми не задумувались над цим.
Гроб Показати IP 10 Грудня 2014 18:27
Каждый украинец и есть русский.У Господа мы все записаны и крещеные как русские люди.И как бы не называли нашу землю - СССР,СНГ,Украина,или как сейчас хазарский каганат-мы все один русский народ и страна наша Святая Русь.Больше того мы третий Богоизбранный народ.
109 до Гроб Показати IP 10 Грудня 2014 18:50
У вашого русского бога може й так.А в Бога,думаю є тільки 2категорії-грішні і святі. Шо ви нюхали- третій Богоізбранний народ- це як?
криша гроба до Гроб Показати IP 10 Грудня 2014 20:04
Дивно читати пост про записки Бога від Гроба.
Андрій76 до Гроб Показати IP 10 Грудня 2014 20:11
Кожний українець-це УКРАЇНЕЦЬ, а кожний кацап-це ОРДИНЕЦЬ, а кожний Гроб-це ГРОБ, от і повертайся туди, де тобі місце..,тобто ПІД ЗЕМЛЮ...
Кацап Показати IP 11 Грудня 2014 11:30
Шо - завидно? Ну злитесь - нам то с того. Удачи в еуропе!
ЯЯ до Кацап Показати IP 11 Грудня 2014 17:39
Завидно чему? Смотреть противно, мы это проходили уже, помним и детсво пионерское и юность комсомольскую, как раз по "ходить строем,петь хором и веселится, когда партия сказала" никто не ностальгирует, ну или почти никто, ибо дебилы есть везде.