У Луцьку розкажуть «Правду про кандидата»
![](/resize/450x259/r/files/news/2014/10-22/133883/01-1.jpg)
На Волині громадську організацію звинувачують у розповсюдженні "чорного" піару.
Нагадаємо, як уже інформувало ІА Волинські Новини, Луцьком почали розповсюджувати газету «Правда про кандидатів», яка на думку кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Романа Іванюка, вводить в оману виборців та є прямим антипіаром щодо кандидатів у народні депутати. Роман Іванюк каже, що на трьох сторінках його «облили брудом» і замовники цих статей – відомі.
Відтак, він звернувся у правоохоронні органи із вимогою розслідування порушення передвиборчої агітації по 22 округу. Кандидат обурювався, бо в газеті опубліковані фото із його особистого життя.
Інформаційне агентство Волинські Новини вивчило проблему, і спробувало відшукати джерела інформації, яка була опублікована в газеті. Як з’ясувалося, всі матеріали, використані у публікації, є у відкритому доступі в Інтернеті. Тож, вигадувати авторам, вочевидь, нічого не довелося.
Відтак, публікації більш схожі не на чорний піар, а на висвітлення способу життя кандидата, яке він абсолютно не приховував і афішував ще тоді, коли не думав про депутатство.
Редакції вдалося зв’язатися з Артемом Орловим, який зазначений відповідальним за випуск цієї газети. Він повідомив, що на всі питання ГО «БОЙКОТ» відповість завтра, 23 жовтня, під час прес-конференції. Причини випуску і інформацію, чи друкуватиметься ще - пообіцяли повідомити тоді ж.
До слова, Артем Орлов наголосив, що «Бойкот» - громадська організація, а не передвиборчий проект.
Власне, про час і місце проведення прес-конференції пообіцяли поінформувати згодом.
«Є багато моментів, які ми зможемо прокоментувати. На всі питання надамо відповідь», - переконує Артем Орлов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, як уже інформувало ІА Волинські Новини, Луцьком почали розповсюджувати газету «Правда про кандидатів», яка на думку кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Романа Іванюка, вводить в оману виборців та є прямим антипіаром щодо кандидатів у народні депутати. Роман Іванюк каже, що на трьох сторінках його «облили брудом» і замовники цих статей – відомі.
Відтак, він звернувся у правоохоронні органи із вимогою розслідування порушення передвиборчої агітації по 22 округу. Кандидат обурювався, бо в газеті опубліковані фото із його особистого життя.
Інформаційне агентство Волинські Новини вивчило проблему, і спробувало відшукати джерела інформації, яка була опублікована в газеті. Як з’ясувалося, всі матеріали, використані у публікації, є у відкритому доступі в Інтернеті. Тож, вигадувати авторам, вочевидь, нічого не довелося.
Відтак, публікації більш схожі не на чорний піар, а на висвітлення способу життя кандидата, яке він абсолютно не приховував і афішував ще тоді, коли не думав про депутатство.
Редакції вдалося зв’язатися з Артемом Орловим, який зазначений відповідальним за випуск цієї газети. Він повідомив, що на всі питання ГО «БОЙКОТ» відповість завтра, 23 жовтня, під час прес-конференції. Причини випуску і інформацію, чи друкуватиметься ще - пообіцяли повідомити тоді ж.
До слова, Артем Орлов наголосив, що «Бойкот» - громадська організація, а не передвиборчий проект.
Власне, про час і місце проведення прес-конференції пообіцяли поінформувати згодом.
«Є багато моментів, які ми зможемо прокоментувати. На всі питання надамо відповідь», - переконує Артем Орлов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
СЕРГІЙ
Показати IP
22 Жовтня 2014 18:54
ПРИСВОЇТИ БОНДАРЧУКУ АНДРІЮ ІВАНОВИЧУ ЕКС-ДЕПУТАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ ЛУЦЬКА ТА ВОЛИНІ МАЄ ОРДЕН ЗА ЗАСЛУГИ 3-2СТУПЕНЯ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЖУРНАЛІСТИКИ ПИСЬМЕННИК ДИТИНА ВІЙНИ ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ.МЕЦЕНАТ. ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ. ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ГУНЧИКА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
Pa30k
Показати IP
22 Жовтня 2014 19:00
Ото ж креативно чувак пропіарився... шо надрукувати грошей вистачає...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
Артем
Показати IP
22 Жовтня 2014 23:05
Де хоча б одне погане слово про кандидата від олігарха Палиці Ірину Констанкевич і її технічних кандидатів. Чому критикують тільки її опонентів? Будь ласка, пропустіть цей комент
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
розум до Артем
Показати IP
22 Жовтня 2014 23:14
А якщо немає поганого, то для вас дивно. Люди працюють і заслуговують,щоб їх обрали депутатом. Ірина Мирославівна - достойний кандидат.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
))
Показати IP
23 Жовтня 2014 08:24
Хоть бы ради приличия разрешила пустить против себя хоть какой компромат, а то уж прям совсем все за ней подчистили …
![](/public/images/user_no_foto.png?1722126140)
Анонім до ))
Показати IP
23 Жовтня 2014 09:11
То знайдіть компромат та напишіть!
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.