Тимчук про 51 ОМБ: Герої дезертирами одночасно бути не можуть
Кожен випадок дезертирства потрібно детально розслідувати. І не завжди виявляється, що солдати повинні відповідати. Зокрема, це стосується випадків звинувачень у дезертирстві бійців 51 ОМБ.
Про це на прес-конференції розповів відомий блогер, організатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.
З його слів, чимало питань виникає про те, як планувалися бойові операції, які задачі були поставлені.
«Є випадки, коли 51 бригаду звинуватили у стовідсотковому дезертирстві. Тоді ми почали розбиратися, чи був бойовий наказ, яка стояла бойова задача. Тому є питання до грамотності ведення Генштабу, АТО. Солдат не може нести відповідальності за події, які відбуваються на всій ділянці фронту. Відповідати мали б ті, хто планував ці операції», - зазначив він.
Дмитро Тимчук додає, що військові чиновники вищої ланки до відповідальності практично жодного разу не притягалися. Власне, називати бійців 51-ї бригади всіх зрадниками й дезертирами в жодному разі не можна.
«Відомі 2 випадки, коли звинуватили бійців 51-ї в дезертирстві. Але ж саме військові цієї бригади професійно спрацювали під Савур-Могилою, вони взяли цю висоту. Не можуть одні й ті ж люди бути героями і дезертирами», - додає він.
ЧИТАТИ ЩЕ: ГЕРОЇ, ЯКІ ВИЗВОЛЯЛИ ЛИСИЧАНСЬК – БІЙЦІ 51 ОМБ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на прес-конференції розповів відомий блогер, організатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.
З його слів, чимало питань виникає про те, як планувалися бойові операції, які задачі були поставлені.
«Є випадки, коли 51 бригаду звинуватили у стовідсотковому дезертирстві. Тоді ми почали розбиратися, чи був бойовий наказ, яка стояла бойова задача. Тому є питання до грамотності ведення Генштабу, АТО. Солдат не може нести відповідальності за події, які відбуваються на всій ділянці фронту. Відповідати мали б ті, хто планував ці операції», - зазначив він.
Дмитро Тимчук додає, що військові чиновники вищої ланки до відповідальності практично жодного разу не притягалися. Власне, називати бійців 51-ї бригади всіх зрадниками й дезертирами в жодному разі не можна.
«Відомі 2 випадки, коли звинуватили бійців 51-ї в дезертирстві. Але ж саме військові цієї бригади професійно спрацювали під Савур-Могилою, вони взяли цю висоту. Не можуть одні й ті ж люди бути героями і дезертирами», - додає він.
ЧИТАТИ ЩЕ: ГЕРОЇ, ЯКІ ВИЗВОЛЯЛИ ЛИСИЧАНСЬК – БІЙЦІ 51 ОМБ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
патріот
Показати IP
20 Жовтня 2014 20:48
Хлопці героі.В цьому ніхто не сумніваеться. Іх здала та сама олігархічна група ,яка зараз захищае іх.Подумаймо логічно. Пазли склалися.
Анонім
Показати IP
21 Жовтня 2014 10:05
Хлопці були на передовій, в справжнісімкому пеклі - це вже є неймовірний героїзм. А те що безтолкове керівництво - це вже інше питання.
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.