Старт виборів у Луцьку. ФОТОРЕПОРТАЖ
Виборча дільниця №19010 на вулиці Львівській, 75 у приміщенні ЛНТУ розпочала роботу згідно із графіком. О 8:00 стартувало голосування. Явка виборців зараз досить низька.
За станом на 10:00 проголосували 40 чоловік, волевиявлення відбувається без інцидентів.
Зауважимо, 44 особи голосують на дому, о 8:50 члени комісії із переносною скринькою вирушили до цих виборців.
Нагадаємо, на окрузі № 5 працює дві виборчі дільниці: у приміщенні Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 - вулиця Львівська, 28, дільниця № 19011, та у приміщенні Луцького національного технічного університету - вулиця Львівська, 75, дільниця № 19010.
Серед кандидатів: заступник голови правління благодійного «Фонду Ігоря Палиці - Новий Луцьк» Ірина Констанкевич, представник КПУ Віктор Ющенко, директор Луцького м’ясокомбінату Валентина Сінєльнікова, від Партії регіонів та представник ВО «Свобода» Микола Федік.
Нагадаємо, у приміщенні луцької школи №2 розпочала роботу інша виборча дільниця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За станом на 10:00 проголосували 40 чоловік, волевиявлення відбувається без інцидентів.
Зауважимо, 44 особи голосують на дому, о 8:50 члени комісії із переносною скринькою вирушили до цих виборців.
Нагадаємо, на окрузі № 5 працює дві виборчі дільниці: у приміщенні Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 - вулиця Львівська, 28, дільниця № 19011, та у приміщенні Луцького національного технічного університету - вулиця Львівська, 75, дільниця № 19010.
Серед кандидатів: заступник голови правління благодійного «Фонду Ігоря Палиці - Новий Луцьк» Ірина Констанкевич, представник КПУ Віктор Ющенко, директор Луцького м’ясокомбінату Валентина Сінєльнікова, від Партії регіонів та представник ВО «Свобода» Микола Федік.
Нагадаємо, у приміщенні луцької школи №2 розпочала роботу інша виборча дільниця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Технології для зими від Данлоп
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
На фронті загинув лучанин Михайло Кузьма
Сьогодні 11:44
Сьогодні 11:44
У Польщі через грози з буревієм загинули двоє людей, у Литві – понад 150 тисяч домогосподарств без світла
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
На Волині під час стрибка у воду важко травмувався хлопець. Потрібна термінова операція![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:55
Мадуро втретє виграв президентські вибори в Венесуелі
Сьогодні 10:39
Сьогодні 10:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.