На Волині впорядкують правила видобутку корисних копалин
![](/resize/450x336/r/files/news/2014/12-29/140491/1.jpg)
Не виділяти земельні ділянки для видобутку корисних копалин місцевого значення на Волині закликають депутатів районних, міських, селищних та сільських рад у облдержадміністрації.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 29 грудня.
Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив про те, що підготував звернення до голів районних, міських, селищних та сільських рад. У документі йдеться про те, що несанкціонований видобуток корисних копалин, що супроводжується численними порушеннями земельного законодавства, заважає економічному розвитку та завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу та досі залишається однією з найбільш серйозних проблем області. Чіткі законодавчі рішення, на його думку, можуть ліквідувати негативні явища, які є наслідком несанкціонованого видобутку піску, глини, бурштину та інших корисних копалин.
З метою вдосконалення процедури погодження надання надр у користування з метою логічного вирішення розробки родовищ корисних копалин на розгляд чергової сесії облради вноситься порядок погодження обласною радою надання надр у користування. Це, мовляв, підвищить економічний рівень краю, дозволить зменшити шкоду, заподіяну навколишньому середовищу Волині. У зв’язку з цим, голова облдержадміністрації рекомендує тимчасово утриматися від прийняття рішень про виділення земельних ділянок для видобутку корисних копалин місцевого значення до затвердження сесією обласної ради порядку погодження Волиньрадою надання надр у користування.
Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські новини, на Волині хочуть розробити стратегію масштабного видобутку торфу.
Для того, щоб припинити нелегальний видобуток бурштину на Волині, про розробку регуляторного акту користування надрами в облдержадміністрації повідомляли ще у жовтні.
Окрім цього, нещодавно громаді села у Рожищенському районі, повернули земельну ділянку, що використовувалася для видобутку піску, вартістю понад 1,3 мільйона гривень. Раніше у цьому районі виникла проблемна ситуація через незаконний видобуток піску. Тоді розробка земельних родовищ біля села Сокіл створила проблему руйнування навколишніх доріг у районі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 29 грудня.
Голова ОДА Володимир Гунчик повідомив про те, що підготував звернення до голів районних, міських, селищних та сільських рад. У документі йдеться про те, що несанкціонований видобуток корисних копалин, що супроводжується численними порушеннями земельного законодавства, заважає економічному розвитку та завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу та досі залишається однією з найбільш серйозних проблем області. Чіткі законодавчі рішення, на його думку, можуть ліквідувати негативні явища, які є наслідком несанкціонованого видобутку піску, глини, бурштину та інших корисних копалин.
З метою вдосконалення процедури погодження надання надр у користування з метою логічного вирішення розробки родовищ корисних копалин на розгляд чергової сесії облради вноситься порядок погодження обласною радою надання надр у користування. Це, мовляв, підвищить економічний рівень краю, дозволить зменшити шкоду, заподіяну навколишньому середовищу Волині. У зв’язку з цим, голова облдержадміністрації рекомендує тимчасово утриматися від прийняття рішень про виділення земельних ділянок для видобутку корисних копалин місцевого значення до затвердження сесією обласної ради порядку погодження Волиньрадою надання надр у користування.
Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські новини, на Волині хочуть розробити стратегію масштабного видобутку торфу.
Для того, щоб припинити нелегальний видобуток бурштину на Волині, про розробку регуляторного акту користування надрами в облдержадміністрації повідомляли ще у жовтні.
Окрім цього, нещодавно громаді села у Рожищенському районі, повернули земельну ділянку, що використовувалася для видобутку піску, вартістю понад 1,3 мільйона гривень. Раніше у цьому районі виникла проблемна ситуація через незаконний видобуток піску. Тоді розробка земельних родовищ біля села Сокіл створила проблему руйнування навколишніх доріг у районі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.