Міністр Агрополітики прислав на Волинь першого заступника
![](/files/news/2013/09-12/47819-1u.jpg)
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, якого очікували 12 вересня – не приїхав. Волинь відвідав його перший заступник Іван Бісюк.
«Такі поїздки закінчуються якимись розпорядженнями. Тому що є кому давати відповідні доручення. І це завжди дає свої результати. Приємно, що з нами працюють народні депутати Катерина Ващук та Сергій Мартиняк. У Вас з Волині більше депутатів, але ці, певно, ближчі до села», − із цих слів розпочали нараду.
Зі слів організаторів прес-туру для журналістів, з нагоди приїзду в Луцьк Президента України Віктора Януковича, гарант через 10 хвилин відвідає обласну клінічну лікарню, де зараз відбувається екскурсія лікувально-діагностичним центром медустанови, за участю Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Такі поїздки закінчуються якимись розпорядженнями. Тому що є кому давати відповідні доручення. І це завжди дає свої результати. Приємно, що з нами працюють народні депутати Катерина Ващук та Сергій Мартиняк. У Вас з Волині більше депутатів, але ці, певно, ближчі до села», − із цих слів розпочали нараду.
Зі слів організаторів прес-туру для журналістів, з нагоди приїзду в Луцьк Президента України Віктора Януковича, гарант через 10 хвилин відвідає обласну клінічну лікарню, де зараз відбувається екскурсія лікувально-діагностичним центром медустанови, за участю Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722276757)
Віктор
Показати IP
12 Вересня 2013 12:23
Добре, що приїхав президент, то хоч на лікарню щось перепаде. Може нарешті перестануть в обласній лікарні шкіру дерти з простих людей. А то на кожному кроці і за все плати так звані "благодійні внески". От би чим зайнятися прокуратурі, так де там, немає команди ФАС. В цій лікарні не лікують, а тільки обстежують за ваші гроші і то "галопом по європі" за два тижні і марш додому лікуватися якщо в лікарні не помогло. Можливо зараз щось зміниться?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722276757)
Клієнт до Віктор
Показати IP
12 Вересня 2013 13:01
Так вони у всіх лікарнях деруть. І не важливо чи був Президент чи його там і не було.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722276757)
пацієт
Показати IP
14 Вересня 2013 12:39
А головний живодер - Сидор Іван Миколайович.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722276757)
хворий
Показати IP
7 Листопада 2013 23:25
Сидор все накрав з тої лікарні ! вже смокче як може !
А син його в стані наркотичного спяніння людей збиває !
Куди не зайдеш плати гроші ! Деж та безплатна медицина ? де ???
На Волині 30 липня електроенергію не вимикатимуть
Сьогодні 20:37
Сьогодні 20:37
У Запоріжжі в лікарні помер герой з Волині Василь Кузьмич
Сьогодні 19:58
Сьогодні 19:58
Зв’язок поколінь борців за незалежність: на Волині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.