USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

Колона вантажівок біля Кремля: думки очевидців розділилися

14 Березня 2015 11:11
У ніч з п'ятниці на суботу до центру Москви, а потім і на Красну площу прибула колона вантажівок.

Відповідну інформацію надає телеканал новин «24», новину повідомляє «Преса України».

«За свідченнями очевидців, кілька конвоїв з білими вантажівками у супроводі спецавто прослідували до центральної площі Москви без зупинок і припаркувалися навколо Красної площі. Думки розділилися щодо мети такого «візиту»: хтось вважає, що машини привезли устаткування для похоронної церемонії Володимира Путіна, а інші впевнені, що то підготовчі заходи для святкування роковин анексії Криму. Найбільш оригінальна думка: почалася евакуація Кремля», - зазначається у повідомленні.

Хтось жартує, що це російський президент вивозить свої статки і дорікає Януковичу, що той вивіз із собою лише дві вантажівки добра.

Жодних коментарів від влади РФ стосовно подій, які відбуваються у центрі не надійшло.

Нагадуємо, що агентами Кремля, в тому числі за допомогою «проплачених зрадників» опозиційного блоку у Верховній Раді, організовано чергову провокацію проти України з метою дестабілізації внутрішньої ситуації в державі. Для виконання цієї спецоперації ФСБ, залучено значні кошти Москви.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 14 Березня 2015 11:22
мавзолей для кремлівської чупакабри.
сільчани до лучани Показати IP 14 Березня 2015 14:35
А Рошеновські чупакабри розмножуються...
волиняни Показати IP 14 Березня 2015 11:30
Щось УЖЕ є і ще БУДЕ.... Америка Україні допомагає....
Анонім до волиняни Показати IP 14 Березня 2015 21:10
Фараон всея московии издох, Тутан-Ху...ло. А это перевозные крематории, чтоб всех его холопов, включая Думу и всем остальным говном спалить и в славной пирамидке- мавзолее захоронить. Теперь рассия будет еще сто лет ходить очередному божку диктаторскому кланяться.
дідо Показати IP 14 Березня 2015 11:38
воно нам треба, ті фури у Москві? Щоб про нашу бідоту не думати, хіба?
Анонім до дідо Показати IP 14 Березня 2015 21:11
хохлы власть на рашке захватили... сала привезли.... п**орашек кормить будут...
мумійо Показати IP 14 Березня 2015 11:48
це привезли формальдегід і інші матеріали потрібні для муміфікації здохлого путлєра
знайко Показати IP 14 Березня 2015 14:34
У фурах конструкції сцени яку встановлять для відзначення анексії Криму.
3,14здабол Показати IP 14 Березня 2015 14:34
Походу Путлера попросили из кремля с вещичками. Вот машинки и подехали. Для Украины это х*рово так как у Шойгу дырень в голове похлеще чем у Путлера. Может быть война причем ядерная.
добряк Показати IP 14 Березня 2015 14:55
ботекс для недомерка
правдива до добряк Показати IP 14 Березня 2015 15:37
мерок недомерок... але у самих така ж...па під носом!!! Про це ніхто не говорить, не пише: "Україна платить Коломойському 2,5 млн грн в день за зберігання нафти! Міністр енергетики Володимир Демчишин вважає таку ціну неприйнятною, що призвело до конфлікту з групою "Приват". Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин збирається ініціювати звільнення голови правління ПАТ "Укртранснафта" Олександра Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи "Приват".
журавель Показати IP 14 Березня 2015 18:30
Та хай не паряться. То гуманітарка приїхала))