USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.55 10.74

Ірина Констанкевич у військовому шпиталі привітала бійця з одруженням*

16 Жовтня 2014 19:22
Ірина Констанкевич, кандидат у народні депутати у Луцьку та голова правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», відвідала місцевий військовий шпиталь та привітала пораненого під Волновахою бійця Олександра Шафранюка і його наречену, які незабаром відсвяткують своє весілля.

«В країні війна, але перемагає любов, перемагають щирі почуття. Ми бажаємо вам, аби щасливим і радісним було ваше сімейне життя. Будьте завжди поруч, і жодні негаразди вас не злякають», – привітала молодят Ірина Констанкевич. До того ж, на день весілля, яке пара планує відсвяткувати 14 листопада, Ірина Мирославівна від імені благодійного фонду пообіцяла подарувати їм путівку на відпочинок.
До привітань приєдналися головний лікар Луцького військового госпіталю Олександр Хоменко, волонтер шпиталю Наталя Ариванюк та інші волонтери, а також поранені бійці, які лікуються в госпіталі.
Наречена Ірина пригадала: «Ми з Сашком познайомилися на святкуванні Дня суду, бо я працюю у суді, і відразу почали зустрічатися. А зовсім скоро Сашу забрали на Схід, у зону АТО. Все якось так швидко відбулося. А потім Саша повернувся і подали заяву до РАЦСу. Тепер вже й весілля не за горами».
Сам же поранений Олександр Шафранюк сказав: «Хочу подякувати волонтерам і благодійникам за ту допомогу, яку вони надають пораненим. Коли ми повернулися до Луцька, волонтери відразу запропонували допомогу. Згодом до цього долучився і благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк», який профінансував відпочинок та оздоровлення військових у Буковелі. Я знаю, що й іншу допомогу учасникам АТО надає цей фонд, тому безмежно вдячний за це від себе та від інших бійців Ігорю Палиці та Ірині Констанкевич. Від учасників АТО з інших регіонів я не чув про таку благодійність».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
тьху Показати IP 16 Жовтня 2014 19:24
завтра буде п"ятниця дякуєм констанкевічь що почала новий день для нас. ура
Вот? до тьху Показати IP 16 Жовтня 2014 19:34
В чому логіка коментаря.?
не гальмуй до Вот? Показати IP 16 Жовтня 2014 21:26
Логіка така: Прошла вєсна, настало лєто, спасіба Ірочкє за ето.
Мартін до не гальмуй Показати IP 16 Жовтня 2014 21:41
Це слід сприймати як сарказм? Бо вона і дійсно багато чого робить. То для мене ваш жарт геть не жарт.
зьома до Мартін Показати IP 16 Жовтня 2014 22:00
молодець, що робить. Тільки 30% новин на сайті тепер тільки про І.Констанкевич( І як ми раніше без неї жили?
дід до зьома Показати IP 16 Жовтня 2014 22:22
Ми просто існували...
Лотос до дід Показати IP 16 Жовтня 2014 22:47
Та ні, то ви і досі просто існуєте. А хтось, як бачите працює. Хоче, щоб вам трохи краще існувалось, а того і знать не хочете. Така драма.
психіатр до тьху Показати IP 17 Жовтня 2014 10:36
Виберіть мене !!!!!!!!! А то вже на очі не бачу!!!!!! Зроблю любеееееееееееее............
бобо Показати IP 16 Жовтня 2014 20:49
Тому що, в Луцьку нічого не відбувається без К
Ольга до бобо Показати IP 16 Жовтня 2014 21:42
То це ж чудово. Відразу видно хто працює, а хто так тільки робіть вигляд, що працює.
а почему Показати IP 16 Жовтня 2014 21:24
в госпитале.что загс уже захватили враги.и вообще перечислите все события которые нельзя проводить без мечтающих стать депутатами .
Ростик Показати IP 16 Жовтня 2014 21:59
Ірина Мирославіно ви стільки зробили за гроші Ігора Палиці ,навіщо вам Київ залишайтеся в Луцьку бо ми без вас пропадемо!!!!!!!!!!!
двірник до Ростик Показати IP 17 Жовтня 2014 10:38
Ви дуже гарний начальник ЖЕКІВ, а не політик
дійсно Показати IP 16 Жовтня 2014 22:02
Скупіть все місто і не мучтеся з піаром !!! Без вас "життя немає! "
доця Показати IP 16 Жовтня 2014 22:03
Поможіть і мені, хоч чим небудь.
Я Показати IP 16 Жовтня 2014 22:06
Пані Ірино, Ви як Бог
зьома до Я Показати IP 16 Жовтня 2014 22:44
Точніше "Багіня")))
Лотос до зьома Показати IP 16 Жовтня 2014 22:46
І справді кандидат №1 у Луцьку.
зьома до Лотос Показати IP 16 Жовтня 2014 23:11
на виліт) допіарилась вже до ручки!!! Багато хто змінив думку на негативну.
едік Показати IP 16 Жовтня 2014 22:25
Один дурніший другого.Стидоття передвиборне. А що без Ірочки би нічого не сталося?
Умовна до едік Показати IP 16 Жовтня 2014 22:38
Ану поприбирайте за собою! Розвели тут - едік, 1982 та решта гальорки. Ну хто так робить? Ви ж напевно, теж в Європу прагнете. А там так не заведено. Не можна свій послід де завгодно покидати. Це не етично і погано пахне) Давайте хутчіш. Нам слід бути кращими. За це люди віддавали своє життя.
приколіст Показати IP 16 Жовтня 2014 22:27
А той боєць хотів того привітання, чи ні ?????????????????????????????
Мартін до приколіст Показати IP 16 Жовтня 2014 22:35
Ну то певно, що хотів. Бо ж з порожніми руками не прийдуть вітати.
балакун до Мартін Показати IP 16 Жовтня 2014 22:46
а за даруночок - галочка в бюлетені)))
Мартін до балакун Показати IP 16 Жовтня 2014 22:51
А то вже як він собі сам вирішить. Що думаєте, проконтролюють?
Інна Показати IP 17 Жовтня 2014 00:10
Краще б за хлопців потурбувалися,що борються за нашу свободу і мир над головою. Слава Україні Слава Героям
розум до Інна Показати IP 17 Жовтня 2014 08:51
А чому думаєте, що не турбуються - турбуються: і гроші, і одяг, і харчування передає фонд в АТО. Чи кожен судить по собі. А, на мою думку, побільше б таких Ірин і життя в Луцьк стало б набагато краще. Але ж у нас є національна тваринка - жаба, яка багатьом не дає спокою.Шановні, самі займіться чимось і все буде добре.
... Показати IP 17 Жовтня 2014 09:34
На відміну від інших кандидатів, що як гриби виросли осінню перед виборами...такі всі добрі..а де раніше були - Ірина Мирославівна робить багато добрих справ ЗАВЖДИ!!! да.не за свої кошти...да за кошти Ігоря Палиці - це його фонд..а Ви такі добрі - ви б так допомагали?????? оці всі, що пишуть негативні відгуки про неї - палець об палець не вдарять..щоб самим комусь допомогти, просто сірі миші
cправедли вий Показати IP 17 Жовтня 2014 09:41
ну скільки можна піаритися, нудить від цієї констанкевич,де не порсій,то вродиться.Заплатив палиця бабло і гнеться перед усіма, аж стидно стає нам за неє\ї.Це скільки грошей витрачає на цю дурну рекласу і не тільки вона. Чого вона ще не в АТО разом з Палицею.Хай там покаже,як піклується про наших дурний нарід.Чого ти рветься? Ніхто її не запитаві.Чого? Що вона може змінити,пенсію нам копійчану підніме, тепло в домівки пустить,війну зупинить, корупцію зупинить. Може зарплату 20-30 тисяч забере у суддів, пролюструє всіх,хто зараз сидить і далі рветься до корит, цих,що були при Янику здали Україну, здали Крим, а що ще далі вони зроблять.невідомо.Ми вже рабюми, голі,бося, простоволося.За квартплату не заплатимо,якщо піднімуть ще раз варість газу.А це буде точно,тільки закінчиться ця бандитська гонка.Ціни на ліки хай врегулює ми дохнемо,бо ліки вартують уже тисячі.А це місцеві царки всі лікарі Кошелі,Сидори мережа аптек їх ще досі ніхто не погнав.Всі влади пережили.Корупція зашкалює на кожному кроці, в кожній навіть бюджетній організації творять,що хотять,мерті душа не вилазять з них,доплати самі собі любимі беруть,при нестачі коштів, при скорочення працівників,а собі ще по 3 доплати беруть.Хто це перевіряє.Сидять контролююся органи дупи гріють,бо зайвий раз не піднімуть, а пенсія у них то ввелика вони ж державні службовці.
Нік до cправедли вий Показати IP 17 Жовтня 2014 09:49
Справедливий ти що брав уроки у Азірова )))
Волинь Показати IP 17 Жовтня 2014 09:47
Перш за все Ви спитали бійців як там було??? На мою думку він щасливий а жаба не душить а квакає. Хто це пише не розуміє на скільки потрібна їм ця допомога.
Інна до розума Показати IP 17 Жовтня 2014 11:16
Да да побачим після виборів як буде допомагати,але дітям в 3 класі теж не треба голову забивати,щоб їх батьки голосували за Ірину