USD 41.20 41.65
  • USD 41.20 41.65
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.26 10.50

«Дякую, що продовжуєте пробивати дно», – Зеленський до депутатів

7 Червня 2019 21:38
Володимир Зеленський подякував народним депутатам Верховної Ради за те, що вони не прийняли запропоновані ним законопроекти та продовжують «пробивати дно».

Президент України наголосив – рішення розпустити Верховну Раду було правильним.

Після розпуску парламенту глава держави думав над тим, чи не помилився, про це він сказав у своєму відеозверненні, яке прес-служба Адміністрацій Президента опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Однак зараз глава держави стверджує, що нардепи самі «довели усій країні, що рішення про розпуск парламенту було правильним».

«Що зробили депутати за ці дні? Залишили мажоритарку, залишили недоторканність, залишили старих міністрів, залишили старих силовиків на посадах, залишили можливість не відповідати за незаконне збагачення», – зазначив президент.

Володимир Зеленський вирішив подякувати парламентарям, тому що «коли є за що – потрібно хвалити».

«Дякую, що своєю плідною працею доводите усій країні, що рішення про розпуск Ради було правильним. Що перед парламентськими виборами не вводите народ в оману, не намагаєтеся сподобатися виборцям, а залишаєтеся собою: продовжуєте прогулювати і кнопкодавити, доводити усі ті гарячі слова, які вам адресують громадяни. Вони всі заслужені», – додав глава держави.

За його словами, наразі рівень підтримки парламенту становить 4%.

Але дякую, що не зупиняєтеся і продовжуєте пробивати дно. Люди все бачать і все розуміють, 21 липня вони все це оцінять обов’язково, – підсумував Зеленський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ні Показати IP 7 Червня 2019 22:16
Цей фокус вже не пройде. То проходило до виборів, зараз покажи свої результати.
Так до Ні Показати IP 7 Червня 2019 22:48
Фокуси Рада продовжує показувати! А результати з ким показувати, з тими, що блокують роботу і у всьому ігнорують? Порохоботи - заспокойтесь, люди все бачать!
? до Так Показати IP 8 Червня 2019 10:27
Люди вже все побачили, достатньо!. Результат буде!!!
скептик до Ні Показати IP 7 Червня 2019 22:59
результати будуть після 21-го, коли одноклітинні з верховного цирку підуть з торбами
Віктор до Ні Показати IP 8 Червня 2019 06:53
Як бачете, таки проходить. І ще довго проходитиме.
Анонім Показати IP 7 Червня 2019 22:23
21-го ми їх зробимо! Слава Україні!
Реально ні! до Анонім Показати IP 8 Червня 2019 10:21
Діли все на 10, вже так не буде!
Реаліст Показати IP 7 Червня 2019 22:23
Та не дякувати їм треба, а в автозаках вивозити з верховної ради, яку вони в своє стійло перетворили.
Віталій до Реаліст Показати IP 7 Червня 2019 23:18
А яким чином ви хочете це реалізувати? Якраз таки, Володимир правий: він відразу ж підготував закони. Але ж ні, ніхто не голосує. То що тут ще думати, чи робити? Лише подякувати, що депутати самі ж собі репутацію малюють.
Бандера Показати IP 7 Червня 2019 22:50
Козлина верховна рада,як депутати можуть голосувати самі проти себе,треба звільнити всіх і приймати рішення президенту
123 Показати IP 8 Червня 2019 07:52
Бачили ,що очі брали ,тепер їжте!
ан Показати IP 8 Червня 2019 09:29
21 липня голосувати тільки за "слугу народу " -розв'язати руки нашому президенту. бо так нічого не зміниться. стара влада зубами чіпляється..