Армія на Донбасі проголосувала проти Порошенка, – Бутусов
![](/resize/450x252/r/files/news/2019/04-01/265820/43A2D8F7-B913-477B-8F51-D3790C1CA83D_w1023_r1_s.jpg)
Підсумки голосування на виборах президента серед військових в зоні ООС оприлюднив журналіст Юрій Бутусов.
Результати він оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук.
«Результати голосувань на спеціальних виборчих дільницях для голосування військовослужбовців Збройних сил України в зоні ООС на 49-му окрузі Донецької області, спецдільницях 000001 (Костянтинівка), 000002 (Воздвиженка), 000004 (Тарасівка) за станом на 23.50 31 березня:
Володимир Зеленський – 517 голосів,
Петро Порошенко – 470,
Олег Ляшко – 52,
Руслан Кошулинський – 46,
Юлія Тимошенко – 38,
Анатолій Гриценко – 29,
Ігор Смешко – 28,
Олександр Вілкул – 13,
Юрій Бойко – 12,
Юрій Тимошенко – 4».
Кількість виборців на трьох ділянках – 1363, кількість тих, хто проголосував на трьох ділянках – 1276.
Як зазначає журналіст, цифри показують, що в ЗСУ дуже різне бачення про те, хто може бути Головнокомандувачем під час війни. І це показує якість інформаційної роботи та морально-психологічного стану у військових частинах.
Читати ще: 56,18% бюлетенів: Зеленський перемагає у більшості областей
Також він поскаржився, що у військах навіть проголосували за Бойко і Вілкула.
«Якщо є солдати на фронті, які голосують за Бойко і Вілкула – значить робота з особовим складом в цих підрозділах провалена. Це не «агенти Кремля»- справжні б агенти, звичайно, не світилися, це просто люди в формі, які прийшли отримувати зарплату, а про Україну, Росію, війні з ними на службі бесід не проводилося, і вони проголосували, не відчуваючи жодної провини і не побоюючись, що комусь буде важливий їхній вибір. Повна байдужість. Цифра по Юрію Тимошенку теж показова – явно аватари голосували», – журиться Юрій Бутусов.
У той же час, краматорський активіст Андрій Романенко навів дані по голосуванню військових на міських ділянках.
«У Краматорську було 2 дільниці, на яких голосували виключно військові аеропорту (+ штаб ООС) і десантники. Обидві ці дільниці вже здалися. І результати дуже цікаві.
Аеропорт:
1759 проголосувало
769 (43,7%) – Порошенко
512 (29%) – Зеленський
Десантники:
635 проголосувало
250 (39,37%) – Порошенко
260 (40,94%) – Зеленський
Виходить, що армійська тема Петра Олексійовича заходить тільки старшим офіцерам. Інша частина армії – зріз українського суспільства, яке Петро Олексійович з @бав своїм злодійством і брехнею», – написав Романенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Результати він оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук.
«Результати голосувань на спеціальних виборчих дільницях для голосування військовослужбовців Збройних сил України в зоні ООС на 49-му окрузі Донецької області, спецдільницях 000001 (Костянтинівка), 000002 (Воздвиженка), 000004 (Тарасівка) за станом на 23.50 31 березня:
Володимир Зеленський – 517 голосів,
Петро Порошенко – 470,
Олег Ляшко – 52,
Руслан Кошулинський – 46,
Юлія Тимошенко – 38,
Анатолій Гриценко – 29,
Ігор Смешко – 28,
Олександр Вілкул – 13,
Юрій Бойко – 12,
Юрій Тимошенко – 4».
Кількість виборців на трьох ділянках – 1363, кількість тих, хто проголосував на трьох ділянках – 1276.
Як зазначає журналіст, цифри показують, що в ЗСУ дуже різне бачення про те, хто може бути Головнокомандувачем під час війни. І це показує якість інформаційної роботи та морально-психологічного стану у військових частинах.
Читати ще: 56,18% бюлетенів: Зеленський перемагає у більшості областей
Також він поскаржився, що у військах навіть проголосували за Бойко і Вілкула.
«Якщо є солдати на фронті, які голосують за Бойко і Вілкула – значить робота з особовим складом в цих підрозділах провалена. Це не «агенти Кремля»- справжні б агенти, звичайно, не світилися, це просто люди в формі, які прийшли отримувати зарплату, а про Україну, Росію, війні з ними на службі бесід не проводилося, і вони проголосували, не відчуваючи жодної провини і не побоюючись, що комусь буде важливий їхній вибір. Повна байдужість. Цифра по Юрію Тимошенку теж показова – явно аватари голосували», – журиться Юрій Бутусов.
У той же час, краматорський активіст Андрій Романенко навів дані по голосуванню військових на міських ділянках.
«У Краматорську було 2 дільниці, на яких голосували виключно військові аеропорту (+ штаб ООС) і десантники. Обидві ці дільниці вже здалися. І результати дуже цікаві.
Аеропорт:
1759 проголосувало
769 (43,7%) – Порошенко
512 (29%) – Зеленський
Десантники:
635 проголосувало
250 (39,37%) – Порошенко
260 (40,94%) – Зеленський
Виходить, що армійська тема Петра Олексійовича заходить тільки старшим офіцерам. Інша частина армії – зріз українського суспільства, яке Петро Олексійович з @бав своїм злодійством і брехнею», – написав Романенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721647820)
Лучанин
Показати IP
1 Квітня 2019 10:41
Вони дійсно знають реальний стан справ.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721647820)
Упс !
Показати IP
1 Квітня 2019 11:27
То в ходить , що ЗЕ -на коні , а пі...-на віслюкові шкр ебеться...ех ,милна булька ,більш нічого
![](/public/images/user_no_foto.png?1721647820)
Алярм
Показати IP
1 Квітня 2019 17:03
Якщо порахувати загальну кількість тих хто голосував в районі проведення ООС ,то виникає невтішний висновок шо там зовсім мало військовослужбовців
У Луцькому районі на березі річки виявили тіло чоловіка![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:15
Рада ЄС ще раз продовжила економічні санкції проти Росії
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
У Луцьку п'яний водій на Mazda катав пасажира з наркотиками
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Ще понад 80 жителів Донеччини евакуювали на Волинь
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
Австрія взяла на лікування важкохворих дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Луцьку водій Volkswagen збив 9-річну дівчинку
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.