USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Луцькі активісти передали регіоналам відро води та крові

29 Січня 2014 10:19
Одне відро з водою, а інше з бутафорською кров’ю активісти передали в обласний осередок Партії регіонів. Після чого встановили транспаранти з закликами припинити діяльність цієї політичної сили в Україні.

Незважаючи на те, що дійство не було багаточисельним, охороняти громадський порядок прибуло чимало співробітників міліції, разом з начальником УМВС у Волинській області Олександром Терещуком та його заступником полковником Олександром Никитюком.
Акція протесту розпочалась на площі біля луцького залізничного вокзалу. Звідти активісти з листівками і транспарантами, рушили до місцевого осередку Партії регіонів.

Там євромайданівці закликали членів, з їх слів, бандитської партії, покинути її лави та припинити кровопролиття. За високий паркан люди протиснули два відра, таким чином запропонували регіоналам самим вибрати, що вони хочуть пити: воду чи людську кров.

Окрім того, активісти пообіцяли розповсюджувати листівки з іменами та фотографіями членів Партії регіонів для того, щоб інші знали їх в обличчя. Декілька листівок люди наклеїли на паркан, яким огороджений офіс регіоналів. На ці дії звернули увагу правоохоронці, зазначивши, що вони є незаконними. Мовляв, розклеювати оголошення можна лише у спеціально відведених місцях, а саме – на інформаційних стендах.

Так і не дочекавшись відповіді від місцевих регіоналів, активісти піднялись на міст поблизу залізничного вокзалу, де встановили транспаранти з написами «Партія регіонів вбиває людей!» та закликами покинути лави цієї політичної сили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
. Показати IP 29 Січня 2014 10:30
бред
.... до . Показати IP 29 Січня 2014 11:25
....????....ТОМОЗИШ.ВИКЛЮЧАТЬ З ГРУПИ.ПІДЕШ НА БІРЖУ ЛУГАНСКУ
ТОР до .... Показати IP 29 Січня 2014 12:15
А ти почитай як ціх людей збирали на оту клоунаду?Може тоді і голова запрацює.
, Показати IP 29 Січня 2014 10:36
Улюблене заняття - кричати в мегафон...
... Показати IP 29 Січня 2014 10:55
Чи усі партійні офіси у нас так оберігає доблесна міліція, і так оперативно прибуває начальник міліції на мітинг?
Всезнайко Показати IP 29 Січня 2014 10:56
Деб***, мля... Доходитесь...
Фанат до Всезнайко Показати IP 29 Січня 2014 14:06
Регіончик наш обізвався
Андрій Показати IP 29 Січня 2014 11:03
Хто дав право десятку крикунів звинувачувати працівників офісу ПР? За розповсюдження литівок передбачена відповідальність. Докричаться!
... Показати IP 29 Січня 2014 11:10
Тоді давайте заборонимо і бендерівську "Свободу", нащо Нам "хатні вояки" - тільки кричать і нічого не роблять!!!
тролі жгут до ... Показати IP 29 Січня 2014 11:24
...Тоді давайте заборонимо і бендерівську "Свободу", нащо Нам "хатні вояки" - тільки кричать і нічого не роблять!!! ...
Іра Показати IP 29 Січня 2014 11:27
Дурне діло не хитре. Як раз, таких ідіотів треба заборонити.
не можна Показати IP 29 Січня 2014 11:29
Свободу неможна, їм потрібно залити кровю всю Україну, безголовим радикалам.
... до не можна Показати IP 29 Січня 2014 11:50
в саму ціль!!
Юля Марчук Показати IP 29 Січня 2014 12:18
Ото клоуни!:)Ще раз переконалась що на майдані одні **************** стоять:)
аяяй Показати IP 29 Січня 2014 12:40
що знову за дурня,що люди які працюють в офісі партії мають якесь відношення до подій в Києві.А хто ж цікаво фінансує роботу цих активістів?
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 13:31
Тролі рИгівські кинулися коментувати. Ну-ну, видно акція припекла в одне місце. Або крові з відра для підзарядки пивнули ))))))
... до Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 17:01
Клоун ти з сИла, цей бардак закінчиться - от тоді ти і будеш над собою зловтішатись))