Як волинські медики виборювали першість у Польщі. Фото
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/09-20/201958/J2.jpg)
Волинська команда медиків невідкладної швидкої допомоги виборола перше місце серед іноземних команд-учасників на змаганнях парамедиків у Польщі. Окрім того, волиняни потрапили у другу десятку загального рейтингу конкурсу, тим самим обігнавши й польські команди.
Про це йшлося 20 вересня під час брифінгу у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за участю головного лікаря Олега Куца.
П’ятнадцятий міжнародний відкритий чемпіонат з екстренної допомоги проходив з 14 по 17 вересня у польському місті Білосток. У змаганнях взяли участь 50 команд парамедиків з Польщі та Білорусі та одна команда медиків "швидкої" з Волині, яка, власне, єдина представляла Україну. Додамо, що саме волинянам вдалося вибороти пермогу та здобути кубок першості.Головний лікар Олег Куц розповів, що участь в змаганнях волинської команди була під питанням, оскількі в бюджеті не передбачили фінансування на такі заходи.
«Ми їздили до Польщі не за бюджетний кошт, а цілком по запрошенню від польських парамедиків, з якими підтримуємо добрі дружні стосунки. Наші фельдшери та водії вже не вперше відзначаються на міжнародних змаганнях, тож, вочевидь, репутація уже працює сама на себе», - зазначив Олег Куц.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЄВРОПЕЙСЬКИХ МЕДИКІВ ЗДИВУВАВ РІВЕНЬ ВОЛИНСЬКИХ КОЛЕГ
На чемпіонаті парамедиків у Польщі Волинь представляла команда з трьох людей, одного лікаря та двох фельдшерів. Проживанням, харчуванням та усім необхідним для змагань їх забезпечили колеги, працівники невідкладної допомоги з Білостока.Суть змагань полягала у завданнях, які були максимально наближені до реальних подій. Квести, нічні виклики, реанімації – все те, з чим медики «швидкої допомоги» зустрічаються чи не щодня на своїй роботі. Цікаво, що, незважаючи на суттевий мовний бар’єр, волиняни досить легко знаходили спосіб порозумітися з польськими колегами, та навіть випереджали їх в окремих змаганнях.
«Мені дуже приємно бачити, що ми нічим не гірші за європейців. Автомобілі у нас хороші, обладнанням ми забезпечені не гірше, ніж поляки, а от повноважень в реальності виконуємо значно більше. Польський парамедик поспішає довести хворого в клініку, а наш фельдшер надає невідкладну реанімацію відразу в машині, адже в лікарнях, куди везуть пацієнтів, на чергуванні може бути лише медсестра», - додає головний лікар.Тож усі ці навички, зі слів Куца, допомогли нашим землякам перемогти білоруських колег та отримати першість серед іноземних команд. Окрім того, волинські медики увійшли в двадцятку кращих команд чемпіонату.
Додому з Польщі волиняни привезли кубок першості, подарований поляками ларингоскоп, та іменні подяки від міністерства охорони здоров’я Польщі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 20 вересня під час брифінгу у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за участю головного лікаря Олега Куца.
П’ятнадцятий міжнародний відкритий чемпіонат з екстренної допомоги проходив з 14 по 17 вересня у польському місті Білосток. У змаганнях взяли участь 50 команд парамедиків з Польщі та Білорусі та одна команда медиків "швидкої" з Волині, яка, власне, єдина представляла Україну. Додамо, що саме волинянам вдалося вибороти пермогу та здобути кубок першості.Головний лікар Олег Куц розповів, що участь в змаганнях волинської команди була під питанням, оскількі в бюджеті не передбачили фінансування на такі заходи.
«Ми їздили до Польщі не за бюджетний кошт, а цілком по запрошенню від польських парамедиків, з якими підтримуємо добрі дружні стосунки. Наші фельдшери та водії вже не вперше відзначаються на міжнародних змаганнях, тож, вочевидь, репутація уже працює сама на себе», - зазначив Олег Куц.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЄВРОПЕЙСЬКИХ МЕДИКІВ ЗДИВУВАВ РІВЕНЬ ВОЛИНСЬКИХ КОЛЕГ
На чемпіонаті парамедиків у Польщі Волинь представляла команда з трьох людей, одного лікаря та двох фельдшерів. Проживанням, харчуванням та усім необхідним для змагань їх забезпечили колеги, працівники невідкладної допомоги з Білостока.Суть змагань полягала у завданнях, які були максимально наближені до реальних подій. Квести, нічні виклики, реанімації – все те, з чим медики «швидкої допомоги» зустрічаються чи не щодня на своїй роботі. Цікаво, що, незважаючи на суттевий мовний бар’єр, волиняни досить легко знаходили спосіб порозумітися з польськими колегами, та навіть випереджали їх в окремих змаганнях.
«Мені дуже приємно бачити, що ми нічим не гірші за європейців. Автомобілі у нас хороші, обладнанням ми забезпечені не гірше, ніж поляки, а от повноважень в реальності виконуємо значно більше. Польський парамедик поспішає довести хворого в клініку, а наш фельдшер надає невідкладну реанімацію відразу в машині, адже в лікарнях, куди везуть пацієнтів, на чергуванні може бути лише медсестра», - додає головний лікар.Тож усі ці навички, зі слів Куца, допомогли нашим землякам перемогти білоруських колег та отримати першість серед іноземних команд. Окрім того, волинські медики увійшли в двадцятку кращих команд чемпіонату.
Додому з Польщі волиняни привезли кубок першості, подарований поляками ларингоскоп, та іменні подяки від міністерства охорони здоров’я Польщі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 14
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
111111111
Показати IP
20 Вересня 2016 14:13
І ніхто навіть не написав прізвища дійсно людей,які вироболи перемргу.Лише Куц і Куц, отак
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
103 до 111111111
Показати IP
20 Вересня 2016 15:38
Каленюк, Романюк і Гережун
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
місцевий до 111111111
Показати IP
20 Вересня 2016 15:41
Каленюк з Ківерець, Романюк з Луцького равйону та Гережун з м.Луцьк. МОЛОДЦІ !!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
2 до 111111111
Показати IP
20 Вересня 2016 15:51
Бо тут так прийнято людей поважати, тут вам не "пан" і "пані". Але команда заробила репутацію в очах цивілізованих людей, мають контакти, з мовою не складно і саме головне Польща потребує таких спеціалістів...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
Лучанка
Показати IP
20 Вересня 2016 14:13
Молодці!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
Лучанка
Показати IP
20 Вересня 2016 14:15
Молодці!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
До переможців
Показати IP
20 Вересня 2016 18:31
Вітаємо Вас хлопці !
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
Анонім
Показати IP
20 Вересня 2016 21:56
мабуть уже готові контракти для працевлаштування невдовзі будуть, так тримати, заслужили!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
Таня
Показати IP
20 Вересня 2016 23:07
Ви -супер!!! Ніхто в вас і не сумнівався!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
читач...
Показати IP
20 Вересня 2016 23:47
молодці хлопці...я якраз їхав додом з польщі не так давно і вони їхали показували кубок...всі вітали їх..так тримати дали тим пшекам прочухана..
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
таможня
Показати IP
22 Вересня 2016 20:18
з насолодою та без затримки пропустили героїв додому, УРА! за наших.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
0000000
Показати IP
24 Вересня 2016 00:14
Всі родичі Куца та його дружини працюють на швидкій ( це його команда) чому іх не посилає на змагання !!! Постійно тільки Гережун та Мельничук !!! Шановний Куц пакуй речі на змагання!!!!!!"!"!!!$"$
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
-----
Показати IP
24 Вересня 2016 00:27
Лікар Калинюк професіонал низький уклін ! А Куц завжди чужі заслуги забирає!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217305)
колега
Показати IP
24 Вересня 2016 15:10
Стопятсот разів - молодці ви, хлопці!!! Розумники! Професіонали! Ми знали, що ви - найкращі! Гордимося вами!
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.