У луцькій гімназії презентували нові тренажери. ФОТО
Спортивний майданчик луцької гімназії № 18 облаштували новими вуличними тренажерами та сучасним гумовим покриттям. Урочисте відкриття майданчика «Здоров’я», а разом з ним і День здоров’я для учнів навчального закладу, відбулося 2 листопада.
Кошти на облаштування спортивного майданчика надав благодійний фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».
Сучасні тренажери, модульне спортивне гумове покриття, роботи – усе це оплатив благодійник, виділивши 81,2 тисячі гривень. Окрім того, фонд Ігоря Палиці став меценатом Дня здоров’я у гімназії.
Тож серед учнів проводилися спортивні змагання, показові виступи з художньої гімнастики, конкурс малюнків «Я люблю спорт».
На урочистостях побував Луцький міський голова Микола Романюк. Він схвально поставився до роботи благодійника. «Тренажери встановили сьогодні у 18-й гімназії, бо Ігор Палиця тут вчився. Спонсор обіцяє облаштувати таким обладнанням усі школи Луцька. Роботи будуть завершені до початку наступного навчального року. Міська рада сприятиме цьому», – запевнив Романюк.
Нове спортивне обладнання представляли самі діти – члени учнівського самоврядування гімназії. Вони розповіли про користь кожного тренажера і на власному прикладі показали, як правильно ними користуватися.
Представник благодійного фонду Ніна Тарасенко переконує, що для майданчика обирали лише найякісніше обладнання, співпрацювали лише з найнадійнішими виробниками – усе заради здоров’я учнів.
Директор гімназії №18 Сергій Скороход давно мріяв про те, щоб у його навчальному закладі були такі тренажери. Самі ж учні пишаються тим, що тепер матимуть нагоду у будь-який час займатися на високоякісному обладнанні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кошти на облаштування спортивного майданчика надав благодійний фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».
Сучасні тренажери, модульне спортивне гумове покриття, роботи – усе це оплатив благодійник, виділивши 81,2 тисячі гривень. Окрім того, фонд Ігоря Палиці став меценатом Дня здоров’я у гімназії.
Тож серед учнів проводилися спортивні змагання, показові виступи з художньої гімнастики, конкурс малюнків «Я люблю спорт».
На урочистостях побував Луцький міський голова Микола Романюк. Він схвально поставився до роботи благодійника. «Тренажери встановили сьогодні у 18-й гімназії, бо Ігор Палиця тут вчився. Спонсор обіцяє облаштувати таким обладнанням усі школи Луцька. Роботи будуть завершені до початку наступного навчального року. Міська рада сприятиме цьому», – запевнив Романюк.
Нове спортивне обладнання представляли самі діти – члени учнівського самоврядування гімназії. Вони розповіли про користь кожного тренажера і на власному прикладі показали, як правильно ними користуватися.
Представник благодійного фонду Ніна Тарасенко переконує, що для майданчика обирали лише найякісніше обладнання, співпрацювали лише з найнадійнішими виробниками – усе заради здоров’я учнів.
Директор гімназії №18 Сергій Скороход давно мріяв про те, щоб у його навчальному закладі були такі тренажери. Самі ж учні пишаються тим, що тепер матимуть нагоду у будь-який час займатися на високоякісному обладнанні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 18
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
noname
Показати IP
2 Листопада 2011 16:54
перефразовуючи:"подякуймо Волині ... за Палицю". навіть рим шукати не треба - і так досить абсурдно.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Вчителька
Показати IP
2 Листопада 2011 17:13
Щиро дякую Палиці Ігорю , що знайшов кошти для дітей.А то подивіться скільки спонсорів фестивалю "САЛА", а для освіти спонсорів - НУЛЬ.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
ввв
Показати IP
2 Листопада 2011 17:56
приклад гідний для наслідування!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Лучанин
Показати IP
2 Листопада 2011 17:56
безплатні тренажери для школярів, не кожен в наш час може дозволити дитині фітнес-клуб, а тут безплатно!!!УРА!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
{eq d ujdyt до Лучанин
Показати IP
3 Листопада 2011 12:41
шановний, вiдвiдайте курси української мови, або повернiтся до школи.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
33-й
Показати IP
2 Листопада 2011 18:06
і я в тій школі навчався)))Приємно )))
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Беня
Показати IP
2 Листопада 2011 21:21
Дивно, що нема жодного антисемітського комента. Невже Свободі Коломойський заборонив критикувати євреїв?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Колишній учень
Показати IP
2 Листопада 2011 21:44
Приємно за рідну школу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
нік
Показати IP
2 Листопада 2011 23:21
Ага... вибори на носі.... треба зарисуватися.. Палиця молодець...)) може виберуть...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Костянтин Іванович
Показати IP
3 Листопада 2011 09:33
"Ага... вибори на носі.... треба зарисуватися.. Палиця молодець...)) може виберуть..." так, але міг як і всі просто листівки роздавати і розказувати про те, як з кожним роком зростає вміст жирів у маслі
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
так до Костянтин Іванович
Показати IP
3 Листопада 2011 11:50
він стільки натарив, що може заплатити - йому без різниці, що пару лимонів зелених за список чи пару на луцьк кинути. Перевага, що буде хоч якась користь для міста, але ж потім він продасть це місто задля того, щоб натарити ще, як черновецький, вступивши у більшість януковича, ви потім будете говорити, а чого ж такий дорогий бензин(молоко, м"ясо і т.д)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Юрист
Показати IP
3 Листопада 2011 13:25
от всі полюбляють чужі гроші рахувати))) смішно))) подивіться - це ж для дітей!!!!!чи варто взагалі коментувати!!!!!!!і наганяти тут шквал незрозумілих коментів????чи багато робиться для шкіл в яких не завжди м'ячів вистачає????а це ще й стимул вчителям!!!!Варто подякувати!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Zaratustra
Показати IP
3 Листопада 2011 17:14
Идея хорошая,реализация негодная.В школе есть хороший зал, который можно было бы переделать в тренажерку,а так осенью и зимой они будут простаивать
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
лучанка
Показати IP
3 Листопада 2011 18:04
Син ,як не вдома за компютером,то в школі- в приміщенні.Добре,що вуличні - більше часу будуть діти на свіжому повітрі!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Спортсмен
Показати IP
3 Листопада 2011 18:10
Тренажерами Інтер-Атлетики можна користуватись і восени,і взимку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
вчителька
Показати IP
3 Листопада 2011 20:33
Щиро заздрю гімназії № 18
![](/public/images/user_no_foto.png?1722262917)
Перехожий
Показати IP
5 Листопада 2011 19:57
Ігор Палиця, на мою думку, хоч рідко-зате мітко! Молодець! Всім жмотам-депутатам гарний приклад! Дійсно, скільки може оздоровитись дітей, які немають змоги платити за фітнес-центри. А у всіх навчальних закладах- це буде взагалі ПРЕКРАСНО! Все починається з малого, з дітей!
З нагоди професійного свята колективи волинської екстренки та обласної лікарні отримали подяки від прем’єр-міністра
Сьогодні 16:42
Сьогодні 16:42
Власники української мережі мікропозик з мільйонними відсотками мають російські паспорти, – «Схеми»
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Герой з Луцька Олексій Цехош
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
На Донеччині загинув волинський Герой Юрій Семенюк
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.