«Швидка» Волині зможе відстежувати виклики онлайн
![](/resize/450x360/r/files/news/2017/07-19/222521/620G3565_01.AVI_snapshot_00.02_2017.07.18_12.59.43.jpg)
Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має чимало функцій. Кілька днів тому в центрі запрацював новий потужний сервер, – повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.
"Наша гордість – це обладнання, хоча зараз ми використовуємо його не повністю, адже потрібне спеціальне програмне забезпечення, а це вимагає значних коштів", – розповідає інженер-програміст Максим Шумський.
Керівництво центру працює над тим, аби виклики з усіх куточків області остаточно перевести на центральну диспетчерську, оператори якої відстежують рух автомобілів "швидкої" онлайн. Також вони розподіляють дзвінки на екстрені й не екстрені, адже частина абонентів телефонує, щоб, приміром, уточнити назву чи дозування лікарських препаратів, дізнатись адресу медичних закладів.
Головний лікар центру Олег Куц зазначив, що наразі вони вже мають82 % викликів, які обслуговує центральна диспетчерська.
"Тепер ми можемо бачити не лише виклики, які йдуть зі стаціонарних телефонів, але й місце, звідки надходять виклики з мобільних, тобто в перспективі це полегшить встановлення місцезнаходження людини, яка тримає мобільний телефон", – розповів він.
Нині в центрі продовжують набирати персонал для роботи в диспетчерській та очікують нових розробок програмістів задля ефективнішої роботи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Наша гордість – це обладнання, хоча зараз ми використовуємо його не повністю, адже потрібне спеціальне програмне забезпечення, а це вимагає значних коштів", – розповідає інженер-програміст Максим Шумський.
Керівництво центру працює над тим, аби виклики з усіх куточків області остаточно перевести на центральну диспетчерську, оператори якої відстежують рух автомобілів "швидкої" онлайн. Також вони розподіляють дзвінки на екстрені й не екстрені, адже частина абонентів телефонує, щоб, приміром, уточнити назву чи дозування лікарських препаратів, дізнатись адресу медичних закладів.
Головний лікар центру Олег Куц зазначив, що наразі вони вже мають82 % викликів, які обслуговує центральна диспетчерська.
"Тепер ми можемо бачити не лише виклики, які йдуть зі стаціонарних телефонів, але й місце, звідки надходять виклики з мобільних, тобто в перспективі це полегшить встановлення місцезнаходження людини, яка тримає мобільний телефон", – розповів він.
Нині в центрі продовжують набирати персонал для роботи в диспетчерській та очікують нових розробок програмістів задля ефективнішої роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722987019)
Andrew
Показати IP
19 Липня 2017 11:01
Оце - добре!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722987019)
Лучанин
Показати IP
19 Липня 2017 13:06
Можуть як захочуть і гроші є
Україна – найбільший імпортер зброї в Європі. Тут вже працює мінімум сім західних виробників озброєння
6 Серпня 2024 23:42
6 Серпня 2024 23:42
Лучанина судили за заперечення російської збройної агресії
6 Серпня 2024 23:21
![](/public/images/logo.png)
6 Серпня 2024 23:21
Можуть спровокувати наступну пандемію: ВООЗ оприлюднила список найнебезпечніших патогенів
6 Серпня 2024 23:02
6 Серпня 2024 23:02
У Шацькій громаді заборонили їздити мотоциклами без глушників
6 Серпня 2024 22:43
6 Серпня 2024 22:43
У Міноборони анонсували вихід застосунку «Армія+»
6 Серпня 2024 22:25
6 Серпня 2024 22:25
Рідним загиблих воїнів з Любомльщини вручили державні нагороди
6 Серпня 2024 22:06
6 Серпня 2024 22:06
У РФ заявляють про прорив українських сил до Курської області. Що там відбувається
6 Серпня 2024 21:46
6 Серпня 2024 21:46
На Волині п’яний водій електроскутера давав патрульним $100 хабара
6 Серпня 2024 21:24
6 Серпня 2024 21:24
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.