Поранений на Майдані волинянин – про своє одужання. ФОТО
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/03-19/112434/pegass.jpg)
Учасник подій на Майдані в Києві Олександр Гуч (Пегас) після складної операції зміг стати на ноги.
Нагадаємо, Сашко отримав вогнепальне поранення в ногу. У важкому стані його відправили в клініку АДАССА в Ізраїлі, де 14 березня йому зробили надзвичайно складну операцію.
Сьогодні, 19 березня, Сашко зміг стати на ноги. Про це він написав на своїй сторінці Вконтакте.
«Справа така,що я сам ногу не розгинаю, не згинаю. Я лише можу рухати стопою. Та моя мета підніматися на борт літака самостійно,без милиць. Зараз тяжкий процес реабілітації. Зігнути ногу - це болюча процедура. Колінний суглоб за місяць часу в нерухомості працює як ржавий. Та я сюди приїхав працювати і доб'юся результату. В мене шалена підтримка в Україні,тепер вже і в Ізраїлі, а ще я знаю що Бог мене любить і не дасть статися лихому. Я всім вдячний,хто мене підтримує, хто мене любить і молиться за мене. Ще станцюємо на фестах і не раз. Слава Україні», - написав Сашко.
Нагадаємо, зараз в Ізраїлі на лікуванні знаходяться десятеро важкохворих хлопців: Запотоцький Артем, Гуч Олександр, Бондаренко Володимир, Пятковський Роман, Наталенко Андрій, Железняк Сергій, Трапезун Сергій, Белокоз Юрій, Бедюк Володимир, Шкіль Олександр.
Але на подальші лікування і реабілітацію потрібні ще значні кошти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, Сашко отримав вогнепальне поранення в ногу. У важкому стані його відправили в клініку АДАССА в Ізраїлі, де 14 березня йому зробили надзвичайно складну операцію.
Сьогодні, 19 березня, Сашко зміг стати на ноги. Про це він написав на своїй сторінці Вконтакте.
«Справа така,що я сам ногу не розгинаю, не згинаю. Я лише можу рухати стопою. Та моя мета підніматися на борт літака самостійно,без милиць. Зараз тяжкий процес реабілітації. Зігнути ногу - це болюча процедура. Колінний суглоб за місяць часу в нерухомості працює як ржавий. Та я сюди приїхав працювати і доб'юся результату. В мене шалена підтримка в Україні,тепер вже і в Ізраїлі, а ще я знаю що Бог мене любить і не дасть статися лихому. Я всім вдячний,хто мене підтримує, хто мене любить і молиться за мене. Ще станцюємо на фестах і не раз. Слава Україні», - написав Сашко.
Нагадаємо, зараз в Ізраїлі на лікуванні знаходяться десятеро важкохворих хлопців: Запотоцький Артем, Гуч Олександр, Бондаренко Володимир, Пятковський Роман, Наталенко Андрій, Железняк Сергій, Трапезун Сергій, Белокоз Юрій, Бедюк Володимир, Шкіль Олександр.
Але на подальші лікування і реабілітацію потрібні ще значні кошти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978718)
Lex
Показати IP
19 Березня 2014 12:48
Главное чтоб фашистом небыл :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978718)
Ірина
Показати IP
19 Березня 2014 13:12
Одужуй швидше і повертайся додому. Ти справжній герой!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978718)
гість
Показати IP
19 Березня 2014 14:06
Скільки можна писати про цьго хлопака і видаляти мої повідомлення
Волинські новини, ви адекватні чи ??
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978718)
Наталка
Показати IP
19 Березня 2014 16:12
Бажаю швидкого одужання справжньому козаку! Дивуюсь деяким коментарям - і до Криму не потрібно їхати. Скльки ж у наших людей злості і ненависті один до одного (((
![](/public/images/user_no_foto.png?1721978718)
Джулія
Показати IP
19 Березня 2014 22:45
Видужуй. На жаль, ще нічого не закінчилось...Ти потрібен Україні.
У Луцьку організували арттерапію для дітей захисників
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.