Затримали правоохоронця, який погрожував Зеленському гранатометом
Правоохоронці затримали у Києві працівника одного з підрозділів поліції Сергія Шутькова, який на камеру погрожував кандидату в президенти Володимиру Зеленському гранатометом.
Відео з погрозами він виклав у Фейсбук, звідки його згодом було видалено.
Під час проведення слідчих дій на камеру Шутьков розповів, що гранатомет привіз із зони АТО і нібито він недіючий. Та додав, що нічого поганого у погрозах кандидату в президенти не вбачає, мовляв, просто підтримував флешмоб бійців «Азову».
Як видно на відео, на стіні у квартирі правоохоронця висить портер Гітлера, а сам він є членом радикальної ГО «Національний спротив».
Крім того, девізом на сторінці у Фейсбук Шутькова є заклик: «Зачем любить, зачем страдать!? Вступай в SS будем карать». Також він постить фотографії, які містять елементи насилля.
Як видно із довідки, Сергій Шутьков свого часу був бійцем батальйону «Азов» та служив під командуванням Володимира Шпари, який проходив у справі «васильківських терористів». Нагадаємо, Сергія Бевза, Ігора Мосійчука та Володимира Шпару звинувачували у закликах до повалення конституційного ладу і підготовці теракту. Так, 24 серпня 2011 року вони планували звалити пам'ятник Леніну в місті Бориспіль. За півроку Києво-Святошинський райсуд Києва дав усім по шість років в'язниці.
В ізоляторі чоловіки відсиділи 2,5 року. 24 лютого 2014-го Верховна Рада звільнила їх як політв'язнів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відео з погрозами він виклав у Фейсбук, звідки його згодом було видалено.
Під час проведення слідчих дій на камеру Шутьков розповів, що гранатомет привіз із зони АТО і нібито він недіючий. Та додав, що нічого поганого у погрозах кандидату в президенти не вбачає, мовляв, просто підтримував флешмоб бійців «Азову».
Як видно на відео, на стіні у квартирі правоохоронця висить портер Гітлера, а сам він є членом радикальної ГО «Національний спротив».
Крім того, девізом на сторінці у Фейсбук Шутькова є заклик: «Зачем любить, зачем страдать!? Вступай в SS будем карать». Також він постить фотографії, які містять елементи насилля.
Як видно із довідки, Сергій Шутьков свого часу був бійцем батальйону «Азов» та служив під командуванням Володимира Шпари, який проходив у справі «васильківських терористів». Нагадаємо, Сергія Бевза, Ігора Мосійчука та Володимира Шпару звинувачували у закликах до повалення конституційного ладу і підготовці теракту. Так, 24 серпня 2011 року вони планували звалити пам'ятник Леніну в місті Бориспіль. За півроку Києво-Святошинський райсуд Києва дав усім по шість років в'язниці.
В ізоляторі чоловіки відсиділи 2,5 року. 24 лютого 2014-го Верховна Рада звільнила їх як політв'язнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Ага
Показати IP
7 Квітня 2019 17:55
Розумово відсталого (не хочу називати образливо, що є офіційно діагнозом) за грати
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Реаліст
Показати IP
7 Квітня 2019 18:03
На фото - вся сутність сучасного українського націоналізму.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Навуходоносор до Реаліст
Показати IP
7 Квітня 2019 19:52
!!!!!!!! Bellisimo, реаліст!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Волиняка
Показати IP
7 Квітня 2019 18:41
Реформа поліції це значить понабирати на службу злодюг???!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
21 до Волиняка
Показати IP
9 Квітня 2019 09:31
Ні, шизонутих, необразованих, аби пробігли крос і тести пройшли!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Богдан Сташинський
Показати IP
7 Квітня 2019 20:33
Це недоноски ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Алекс
Показати IP
8 Квітня 2019 09:20
Наркоман 100%
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Анонім
Показати IP
8 Квітня 2019 15:21
Який зухвалий фашист! Діткам у школу гранатомет віз! Після революції багато нациків під виглядом патріотизма повилазило! Флешмобний каратель знайшовсь...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
21
Показати IP
9 Квітня 2019 09:33
За два місяця навоювався "патріот"
![](/public/images/user_no_foto.png?1721658929)
Олексій
Показати IP
11 Березня 2024 00:04
Слава і вічна пам'ять герою. Війна показала хто є хто.
У Криму зносять останню українську церкву
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Пенсійного фонду на Волині – новий керівник
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Україні не вистачатиме 4,5 млн працівників, – Мінекономіки
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.