Викраденого на Волині хлопчика досі не знайшли
![](/resize/450x234/r/files/news/2015/06-02/155555/32567.jpg)
Місце перебування сина мешканки Володимира-Волинського досі невідоме. Та батько хлопчика вимагає, щоб жінка приїхала до нього в Люксембург.
Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів начальник управління карного розшуку УМВС у Волинській області, полковник міліції Геннадій Єпіфанович.
Нагадаємо, 17 травня на Волині невідомі особи викрали дитину. Так, стало відомо, що матір викраденого хлопчика - мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина.
Мати згодом повернулася на територію України, а дитина залишилася з батьком, і мешкала до початку 2015 року на території Королівства Люксембург, де проживає також рідна сестра батька. Яким чином дитина потрапила до України – достеменно невідомо. Є підозри, що матір незаконно перевезла її в Україну. А батько вирішив таким же чином сина повернути.
ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ВИКРАДЕННЯ ДИТИНИ НА ВОЛИНІ: ПІДОЗРЮЮТЬ БАТЬКА. ПОДРОБИЦІ
Правоохоронці з’ясували, що викрадений хлопчик не є громадянином України. Геннадій Єпіфанович розповів, що замовником викрадення офіційно визнано батька хлопчика. Та ані викрадачів, ані дитини досі не знайшли.
Фото дитини розіслані в усі аеропорти, порти, попереджені прикордонники та митники.
Наразі тривають слідчо-оперативні заходи, встановлюються особи виконавців замовлення – викрадачів.
До слова, мати хлопчика, кажуть в УМВС, спілкується телефоном з батьком дитини. Чоловік вимагає від дружини, щоб вона повернулася до нього за кордон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів начальник управління карного розшуку УМВС у Волинській області, полковник міліції Геннадій Єпіфанович.
Нагадаємо, 17 травня на Волині невідомі особи викрали дитину. Так, стало відомо, що матір викраденого хлопчика - мешканка Володимира-Волинського, яка навчалася в Києві. Під час навчання познайомилася з громадянином Тунісу, куди потім пара переїхала на постійне місце проживання. Офіційно ці стосунки не були оформлені, але від цього цивільного шлюбу в січні 2014 року народилася дитина.
Мати згодом повернулася на територію України, а дитина залишилася з батьком, і мешкала до початку 2015 року на території Королівства Люксембург, де проживає також рідна сестра батька. Яким чином дитина потрапила до України – достеменно невідомо. Є підозри, що матір незаконно перевезла її в Україну. А батько вирішив таким же чином сина повернути.
ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ВИКРАДЕННЯ ДИТИНИ НА ВОЛИНІ: ПІДОЗРЮЮТЬ БАТЬКА. ПОДРОБИЦІ
Правоохоронці з’ясували, що викрадений хлопчик не є громадянином України. Геннадій Єпіфанович розповів, що замовником викрадення офіційно визнано батька хлопчика. Та ані викрадачів, ані дитини досі не знайшли.
Фото дитини розіслані в усі аеропорти, порти, попереджені прикордонники та митники.
Наразі тривають слідчо-оперативні заходи, встановлюються особи виконавців замовлення – викрадачів.
До слова, мати хлопчика, кажуть в УМВС, спілкується телефоном з батьком дитини. Чоловік вимагає від дружини, щоб вона повернулася до нього за кордон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723454649)
А
Показати IP
2 Червня 2015 19:19
А ніхто і не шукає. Дитина в батька в Королівстві Люксембург.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723454649)
234
Показати IP
3 Червня 2015 07:20
Оце наші кордони, не знають як потрапила в Україну, не знають як вивезли, а це ж людина
![](/public/images/user_no_foto.png?1723454649)
Анонім
Показати IP
3 Червня 2015 08:45
Нічого нашим клавам виходити заміж за на 20 років старших чорноду......х. з грошима, а потім плакатися в жилетку.
Бенксі намалював у Лондоні сьому картину за тиждень
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
У «Резерв+» може зʼявитися функція онлайн-рекрутингу, е-повісток не буде, – Міноборони
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
Договорняки з керівниками ДП Львівсько-Волинського вугільного басейну: арештували заступника міністра енергетики
Сьогодні 10:42
Сьогодні 10:42
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.